אוי טאטע (או: בן כספית הידען על תיק 4000 בו התעמק) :-).

Harrington

Well-known member
מנהל
מבינה אותך.
כעת נלך להיסטוריה.
בהתחלה היו חשדות נגד נתניהו. אוהדיו אמרו שהמשטרה תחקור והוא יצא נקי.
בהמשך המשטרה לא הניחה לענין והעבירה לפרקליטות. האוהדים אמרו שהוא נקי, וציפו מהפרקליטות לדחות את תיק החקירה.
הפרקליטות החליטה להגיש כתבי אישום, והאוהדים המשיכו להגיד שאין הרשעה של בית המשפט.
כעת גם אם בית המשפט ירשיע אותו (מה שנראה לא סביר, לאור ההמלצה להגיע להסדר טיעון) הטיעון כבר מוכן: הסטטיסטיקה.
שיהיה.
לא הבנתי את הקשר בין דברייך לדברי, אבל אם את מצאת כזה, שיהיה לך לבריאות :). נלענ"ד שדברייך די מבוססים על דעה קדומה. כזאת בה את מייחסת לי את דעות "אוהדיו" או משהו בסגנון :).

בכל מקרה מבחינתי לא היה שום קשר בין דברי בתגובתי הקודמת לשאלה אם נתניהו יזוכה או יורשע. כלל לא נגעתי בזה. רק כתבתי ובכן, בדיוק את מה שכתבתי :). אם תנסי לקרוא את הדברים בלי לייחס להם משמעויות נסתרות או רמיזות עתידיות, אשמח לתגובתך העניינית עליהם. אם לא יילך, לא נורא :). אבל כאמור, קשר בין מה שהסקת מדברי למה שכתבתי? צר לי, אבל אין.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אין לי מושג אם הפרסום בערוץ 13 של ברוך קרא ואביעד גליקמן נכון אם לאו, אבל אם כך הדבר וזאת עוד לפני שהתחילה בכלל פרשת ההגנה, מישהו כאן אולי רוצה לחזור בו מטענותיו נגד ראש הממשלה? סתם הצעה ידידותית :).
נראה שנתניהו צדק
בסיסמא, "לא יהיה כלום כי אין כלום".

Harrington

Well-known member
מנהל
נראה שנתניהו צדק
בסיסמא, "לא יהיה כלום כי אין כלום".
מוקדם לדעת. דברי המותב השבוע אמנם חשובים, אבל הם לא מלמדים עדיין כיצד ההליך יסתיים. זה לגמרי עדיין יכול להיות בהרשעה, עקרונית גם בעבירת השוחד. אמנם מהראיות שהוצגו עד כה אני מסכים עם סיסמתו של נתניהו. אין שם שום דבר מיוחד. רק מסוג הדברים שאפשר למצוא אצל רוב בני האדם אם מחפשים בכוח. אבל מבחינה משפטית זה עדיין יכול ללכת לשלל כיוונים.

זה לא שאירועי השבוע אינם חשובים. הם פשוט לא מספיקים בשלב זה בשביל לדעת מה צפוי לקרות :).

למעלה