אוכל, עבודה

אוכל, עבודה

אם כבר דיברנו על אוכל... מי לוקחת אוכל מהבית לעבודה? מי קונה? מי מנשנשת בעבודה ואוכלת רק כשהיא חוזרת הביתה? מי עושה משהו שלא הצלחתי לחשוב עליו?

תאירU4

New member
אני אוכלת בחדר האוכל

א. בוקר וצהריים. א. ערב או שהולכים לחדר אוכל או שאני מביאה אוכל הביתה. נכון שכיף לי שאני קיבוצניקית? אהההה נכון, גם מכבסים לי את כל הכביסה ומחזירים לי מגוהץ ומקופל. עכשיו כולם מקנאים בי?

chili3

New member
נושא חם אצלי. כרגע שכירה במשרד שיושב בקיבוץ

ויש לנו הסדר איתם על ארוחות צהריים האוכל די מגעיל ומשמין, אבל זה עדיין הארוחה המזינה ביותר שאני יכולה לסדר לעצמי במשך השבוע מחודש הבא אעבוד כעצמאית בבית וברור לי שאני לא אוכל כלום
אני פשוט לא מסוגלת לבשל לעצמי כל יום. אין לי את הסבלנות לזה מה עושים??? אשמח לטיפים מנשים שעובדות מהבית לא בא לי לחיות על נשנושים מעכשיו

א י ו ש י

New member
ארוחה חמה כל יום../images/Emo36.gifשימי ../images/Emo23.gif

אני לא בשלנית את יודעת אבל כל יום יש לי ארוחה חמה לאכול איך??? פשוט חמותי מביאה לי כל סופ"ש המון אוכל שהכינה בקופסאות חלק אני שמה בשוטף במקרר ואת מה שאני יכולה להקפיא אני שמה בפריזר (הדברים היחידים שאני לא מקפיאה אורז/פסטה/תפו"א אותו אפשר אבל יוצא חולי כזה אח"כ).. כל השאר חופשי למקפיא אם נגמר בשוטף, מורידה יום לפני למקרר שיפשיר ולמחרת בצהריים יש לי אוכל רק לחמם ולהגיש אני ממש לא יכולה לחיות כעת רק על נשנושים , מניקה ורוצה לאכול טוב ואת הרי אוהבת לבשל לא? פשוט תכיני לך ארוחות בזמנך החופשי ותקפיאי הייתי הכי נגד הקפאות ומה אגיד לך יש לי דברים שמוקפאים חצי שנה!!!!! וכשהם מופשרים ומחוממים הם הכי טעימים כאילו טריים כל זה למדתי מחומתי, אישה עובדת שתמיד תמיד יש לה אוכל בבית , ארוחות חמות!!!!

chili3

New member
יופי של טיפ. "חמותי מביאה לי" ../images/Emo6.gif

ואל תשכחי שאני צמחונית ואת רוב המנות הצמחוניות לא חושבת שנכון להקפיא זה לא כמו תבשיל בשר או משהו כזה

א י ו ש י

New member
איזו רעה את../images/Emo10.gifככה לצחוק, לא יפה

אמרתי שאת יכולה לבשל, את מומחית חוץ מזה נראה לך שאני אוכלת רק בשר? יש ירקות מוקפצים שאני מקפיאה, קטניות, קציצות צמחוניות לא חסר בכלל כל אוכל למעט אורז פסטה ותפו"א כמו שאמרתי ניתן להקפיא ויוצא טעים. ממליצה לנסות

chili3

New member
מוכנה להקפיא אם מישהו יבשל לי../images/Emo13.gif כל הבעיה שלי

היא הלבשל אני די אוהבת לבשל אבל ממש לא על בסיס יומי. סופ"שים זה משהו אחר אבל להתחיל לבשל שיהיה לכל יום זה כבר סיפור אחר אשמח למתכונים ספציפיים שאפשר להקפיא. באופן כללי שונאת לאכול קפוא

לא רואה את הבעייה פה....

צמחונית??? מה כבר יש לבשל..חחח אורז??? תפ"א??? פסטה??? מממ כמה מעניין....

שרונית28

New member
מכינה בבוקר לי ולבעלי אוכל לצהריים

לעצמי 2 כריכים מלחם עם המון המון ירקות ופרי לדרך חזרה הביתה. לבעלי מכינה לחמניות/פיתות עם מה שהוא מבקש בתוספת של ירקות, בייבי ופירות כמובן. אם יש אוכל מבושל מכינה בקופסא מתאימה למיקרוגל ובקופסא נפרדת סלט ירקות. פעם בשבוע יוצא לנו לאכול בחוץ ובד"כ שכבר כל המצרכים בבית נגמרים.

הילהל

New member
בעבודה הנוכחית יש חדר אוכל

מסודר מאוד אחד בשרי ואחד חלבי עם הפסקה ראויה לצורך העניין אחד האספקטים המעטים שיחסרו לי במקום הזה בעלי קונה משהו יוצא שהוא אוכל המון "משהו בפיתה/לחם/באגט" כשאהיה מובטלת אני מתכוונת לפנק אותו קצת בבישולים והפסקת אוכל ביתית

פלג מים1

New member
בעבודה ../images/Emo45.gif

למאותגרות בישול - שניצל תירס ותפ"א אפוי במיקרו. פסטה בלונז בקופס'. קציצות/שניצל שמטגנים מראש לשבוע ומקפיאים. לא מתגעגעת לתקופה הזאת

שירי ל

New member
אוכלת בבית ../images/Emo13.gif

אני עובדת קרוב לבית וסידרתי את יום העבודה שלי כך שב-13.00 אני יוצאת מהעבודה, אוספת את הילדות, אוכלת איתן צהריים בבית וחוזרת לעבודה. זה עונה גם על השאלה של הבריאות
בעבודה- קפה עם משהו, יוגורט

הילהל

New member
חלומי ממש

גם לך שרואה אותן ואוכלת עמן וגם להן שזוכות לבישול שלך

שירי ל

New member
זה באמת נותן ה-מ-ו-ן

ככה אני שומעת בזמן אמת איך היה בבית הספר ("כיף") מה עשו ("סתם") ועם מי שחקו ("עם כולם") אבל זה מאוד מרגיע, וגם לי זה שובר את יום העבודה. אני חוזרת עם מרץ מחודש.

הילהל

New member
מי נשאר איתן אח"כ?

אחד החלומות שלי על החיים אחרי העבודה השכירה הוא ארוחות צהריים משותפות לפעמים לאכול עם האיש ותמיד עם הילדון (והילדונת - כשתגדל מגיל הגן)

שירי ל

New member
משתנה-

לפעמים אמא שלי לפעמים בעלי לפעמים אני לוקחת אותן איתי והן יושבות במשרד שלי ומציירות לפעמים אם מאד רגוע אני כבר לא חוזרת

זריחה3

New member
מקנאהבכן! אצלי אין אפילו מיקרו בעבודה.קראו...

עברתי לעבוד במגזר החרדי, לפני חודשיים, בגלל בעית הכשרות והפחד מלהכניס בשרי וחלבי, ע"י האפיקורסיות (אני וחברותי) לא קנו מיקרוגל ואפילו טוסטר אובן. לא נעים לי לספר לכן איך אני מחממת אוכל שאני מביאה מהבית. אני אוכלת סנדוויצים, פשטידות או שקונה בסופר עלידי. תמיד חלמתי על חדר אוכל, כמו שיש לחברותי שעובדות בהיי-טק עם 20 סוגי סלטים ועוד... כמה קל לשמור על המשקל שמישהוא מכין לך את האוכל בייחוד את הסלטים... ואתה לא רץ אחרי הפחממות. אבל... זה מה יש!

שירי ל

New member
עבדתי פעם אצל בוס חרדי-

שאסר להכניס אוכל מכל סוג שהוא למשרד. אפילו לא סנדויצי'ים (אבל התעצבן כשיצאו להפסקות צהריים...). זו היתה סאגה שלמה שבמהלכה הוא אפילו ניסה לעשות כל יום הזמנות של אוכל ממקום כשר למשרד. אבל למסעדה שהוא בחר היה אוכל כל כך ביזארי ומזעזע שאף אחד לא רצה אפילו בחינם

למעלה