אז איך היה השבוע הראשון?

LemonLimeLilach

New member
אז איך היה השבוע הראשון?

כמה חומר יש לכם לקרוא בסופ"ש? כמה כסף בזבזתם על ספרים וכאלה בשבוע הזה? כמה זמן עמדתם בתור למכונות צילום בספריה?

Yosh Yosh

New member
עדיין אין עומס מטורף

לגבי ספרים אני יותר זהירה השנה. עוד לא יצא לי לקנות, אבל בטח עוד שבוע-שבועיים ככה אני אצלם בשירותי צילום, נראה כמה יעלה...

PIonit

New member
בואי נגיד שאני ממממממממש שמחתי שהגיע הסופ"ש:)

כסף- קניתי רק דיסקונקי חדש באקדמון (יש מבצע ממש משתלם, 30 ש"ח ל2GB) לצלם בקושי צלמתי (כי כל פעם שבאתי לקנות כרטיס צילום אמרו שעוד לא הגיעו..
) צריכה לסיים עבודה להגשה היום-מחר וקצת לקרוא לשבוע הבא..

Black Star

New member
גמני קניתי את ה-DOK הנ"ל

הוא ורוד
חוץ מזה, קניתי דפדפת קשיחה כזו, קלסר, תיקיית אקורדיון ויומן חדשים (יש לי הפרעה קלה, כל סמסטר אני חשה צורך ברכישת קלסר חדש ולא משתמשת בקלסרים הקודמים). וכמה עטים וכאלה, כי אני מחסלת את העטים שלי במהירות מדהימה, מה שקצת מפתיע בהתחשב בעובדה שברוב השיעורים אני מסכמת בלפטופ. צילומים וכו' בכלל לא היו לי השבוע, היו קצת הדפסות שביקשתי מאמא להדפיס לי במשרד מה שחסך לי כמה שקלים טובים, ושבוע הבא אני אקבל כרטיס עם הרבה צילומים חינם תמורת ימי המילואים שעשיתי, אז אני לא דואגת.

Black Star

New member
הוא ורוד!!! ../images/Emo13.gif

האמת שהוא לא הכי שימושי כי אי אפשר לחבר אותו למחזיק מפתחות, והוא עבה מדי בשביל לשים בקלמר. אני לא הולכת לחבר אותו לדש החולצה כמו שאפשר לעשות איתו עפ"י הצילום בעטיפה, אז - אני אאבד אותו תוך יומיים כנראה

PIonit

New member
לא! שימי לב שיש שם פתח קטן כמו שמחברים

כל מיני קשקושים לפלאפון- שרוך או מחזיקים למיניהם. אני בנתיים חיברתי שטות שיש לי בבית, אבל אני נראה לי אקנה שרוך, כי ישר אחרי שקניתי ופתחתי ושמתי אותו בתיק- כבר חשבתי שהוא הלך לאיבוד.. :\ על החולצה זה לא נראה לי יחזיק 2 דקות, נניח את שמה תיק ומורידה מהכתפיים- זה כבר עף! ואישית אני לא מתה על ורוד
כשקניתי עוד ניסיתי לשאול אם יש בעוד צבעים...

Black Star

New member
תמיד טוב שיש DOK

למרות שאני מסכימה, לרוב אנחנו שולחים אחד לשני דברים במייל.

RichardSmith

New member
כמות ה-DOK-ים שנאבדים בכל יום הוא פשוט עצום..

גם אם מדובר ברק 20-30 שח, זה די מעצבן לאבד. במיוחד כאשר יש ב-DOK חומר חשוב ללימודים שלא לדבר על תזות אישיות...

RichardSmith

New member
כמות ה-DOK-ים שנאבדים בכל יום הוא פשוט עצום..

גם אם מדובר ברק 20-30 שח, זה די מעצבן לאבד. במיוחד כאשר יש ב-DOK חומר חשוב ללימודים שלא לדבר על תזות אישיות...

Black Star

New member
זה נכון.

שנה שעברה לא לקחתי איתי כמעט אף פעם DOK, למרות שיש לי אוסף די מרשים בבית (המבצעים של האקדמון מאוד מרשימים...
). עבדתי רק עם מייל. החסרון הוא במקומות שאין חיבור, נגיד רוצים להעביר משהו באמצע שיעור באולם טבע 1 כדי שאחד מהחבר'ה יילך להדפיס וכאלה (קורה, מה לעשות), ואז ה-DOK ממש עוזר. לכן, השנה החלטתי לקחת תמיד איתי אחד קטן ולא יקר שלא יהיה לי נורא כואב לאבד. כל עוד מגבים כל מה שיש על ה-DOK גם במחשב עצמו ואם אפשר אז גם במייל או שיטת גיבוי נוספת, זה פחות כואב אם הוא הולך לאיבוד...

Black Star

New member
אין לי מסמכים רגישים בלימודים ../images/Emo8.gif

את הצבא עזבתי, תודה לאל, ולמרות תדירות המילואים הגבוהה שאני עושה אני לא לוקחת איתי חומר מסווג הביתה. ה-DOK מוקדש לענייני לימודים נטו ומצדי כולם יכולים לקרוא את סיכומי המאמרים שלי בכלכלה מדינית. אם זה לא יהרוג אותם, מגיע להם לזכות ב-DOK חינם.

RichardSmith

New member
כרגע...

היו מקרים בהם תלמידי תואר שני ושלישי באו אלינו עם מבט מסכן בעיניים -- ה-DOK אבד ועליו החומר לתזה/דוקטורט...

PIonit

New member
אז זה די טמטום, עם כל הכבוד..

אם הייתי עובדת על עבודה כזו חשובה ובמשך זמן כ"כ ממושך, היתי מגבה אותה במייל ובמספר מחשבים.. (אפילו עבודות דביליות שאני עושה, לא תזות (מן הסתם) אני שומרת תמיד במספר מקומות)

RichardSmith

New member
כן...

אנשים פשוט בוטחים במחשבים. אם זה פועל היום, זה יפעל גם מחר.

PIonit

New member
ואני שוב אחזור על הכותרת שרשמתי מקודם../images/Emo8.gif

PIonit

New member
אולי עדיף אבל לא יישים

לעתים יש מסמכים ממממש כבדים ובמייל הם נתקעים ומסרבים להשלח, ואם רוצים להעביר תיקיות שלמות ותת תיקיות וכו'- מייל פשוט לא אופיה. אז אין ברירה אלא להעביר עם הזכרון הנייד..

RichardSmith

New member
מעבירים בכמויות קטנות

קובץ ZIP של כמה מגה בודדים זה לא נורא לשלוח. אם מנסים להעביר ג'יגה, זה כבר בעייתי...

למעלה