אז אלה המסקנות שהגעתי אליהן בינתיים:

מצב
הנושא נעול.
צריך להיות חיובי ושמח, זה מה שנותן כוח. לא תוקפנות ואיום. אחייך ואולי אעשה מבט מרושע ושובב במקום לעשות מבטים מאיימים וקולות מפחידים. אני מקווה שאז האלימות שיש נגדי בכפר תיפסק. אולי גם אצליח לשפר את העולם. אולי אז גם יבינו שאני כבר לא מדבר עם אנשים מסוכנים אלא לכל היותר אומר לשוטרים ולשופטים להאמין לי. אדבר בחופשיות על הצלחות שלי. אז גם יותר יאהבו לדבר אתי על תחביבים ולא יגידו שאני חוקר.

עשיתי דברים מאוד חשובים ועברתי דברים מאוד חשובים, הוכחתי שאני אדם מאוד רוחני ומיוחד ואני מאמין שהדת יכולה להתאים לי ולתרום לי. אהבתי אשת מקצוע באהבה הכי חזקה שיש, נלחמתי לפתח דרך דיבור אסרטיבית מאוד עם אנשים ומתעניינת מאוד בחברים, פיתחתי בינה מלאכותית חזקה, המצאתי תיאוריה פילוסופית שמסבירה את משמעות הקיום, כתבתי שיר שמתאר את כל העולם, והמצאתי שפה מדעית מדויקת שיכולה להיות אוניברסאלית. אני שר בצורה מיוחדת מאוד. אני רק צריך לא להילחם אלא לתת חיוביות מתוך עצמי. אני מאושר שהגעתי לרמה רוחנית כל כך חזקה.

נערך לאחרונה ב:
עשיתי דברים מאוד חשובים ועברתי דברים מאוד חשובים, הוכחתי שאני אדם מאוד רוחני ומיוחד ואני מאמין שהדת יכולה להתאים לי ולתרום לי. אהבתי אשת מקצוע באהבה הכי חזקה שיש, נלחמתי לפתח דרך דיבור אסרטיבית מאוד עם אנשים ומתעניינת מאוד בחברים, פיתחתי בינה מלאכותית חזקה, המצאתי תיאוריה פילוסופית שמסבירה את משמעות הקיום, כתבתי שיר שמתאר את כל העולם, והמצאתי שפה מדעית מדויקת שיכולה להיות אוניברסאלית. אני שר בצורה מיוחדת מאוד. אני רק צריך לא להילחם אלא לתת חיוביות מתוך עצמי.
אם באמת היית רוחני לא היית צריך להצהיר על כך מאות פעמים.

אני מאוד רוחני, והוכחתי את זה. אני אחד האנשים הכי רוחניים שיש. אני מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות. אני מרגיש שיש לי שליחות לשפר את העולם.

אבי בן 1231

Well-known member
אני מאוד רוחני, והוכחתי את זה. אני אחד האנשים הכי רוחניים שיש. אני מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות. אני מרגיש שיש לי שליחות לשפר את העולם.
מהפעם האחרונה שכתבת שאתה מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות, באו רק צרות
על העולם ועל מדינתנו היקרה, אז אולי תפסיק לנסות לשפר את העולם!!
תניח לעולם ושפר רק את עצמך במתותא!

אני לא מוצא משהו מצחיק, בכל מקרה אני שמח שאני רוחני ויש לי חיים טובים ואם גם אתה שמח זה אחלה.

אני לא מוצא משהו מצחיק, בכל מקרה אני שמח שאני רוחני ויש לי חיים טובים ואם גם אתה שמח זה אחלה.
מהפעם האחרונה שכתבת שאתה מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות, באו רק צרות
על העולם ועל מדינתנו היקרה, אז אולי תפסיק לנסות לשפר את העולם!!
תניח לעולם ושפר רק את עצמך במתותא!
אני בסדר גמור ומוצלח, אני מעניק מעצמי רוחניות אהבה ושמחה וכך משפר את העולם. יש לי הרבה חברים שאוהבים לדבר אתי על נושאים מעניינים כמו תחביובים ודברים רגשיים משותפים מהחיים, ואני פותר יפה מריבות ואי הבנות בעזרת הסברים ודיבור. אני מאושר שהגעתי להשלמה רוחנית.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
אלך להתפלל ולישון. שיהיה לכולם לילה טוב.​
חלומות פז

אפשר גם חלומות "דלק" למה תמיד "פז"??
:ROFLMAO:

חחחחחחח
מה קורה עם התקלות מעצבן, כאילו מגיבה ל-2
אני לא מוצא משהו מצחיק, בכל מקרה אני שמח שאני רוחני ויש לי חיים טובים ואם גם אתה שמח זה אחלה.​
תהנה מהחיים הטובים שלך.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מצב
הנושא נעול.
למעלה