אז אלה המסקנות שהגעתי אליהן בינתיים:

מצב
הנושא נעול.
תודה, אני באמת מאוד נהנה מחיי. יש לי חברים שאוהבים אותי, יש לי חברה נהדרת שאוהבת אותי, אני כותב, יוצר וממציא ברמה מורכבת מאוד, אני אוכל ומבלה טוב, אני גר במקום נהדר, ואני הולך לחוגים ולפעילויות מעניינים. אתם מתבטאים בטיפשות. צריך לשפר את העולם כי רוב האנשים בעולם אמנם טובים אבל חומרניים וטיפשים. אני טוב, רוחני וחכם ואני נותן מעצמי הרבה טוב, חוכמה, אהבה ורוחניות. אגב, התלוננתי עליכם למנהלת חורזת באהבה שאתם מתבטאים לא יפה כדי שתמחק את תגובותיכם:)

נערך לאחרונה ב:
מהפעם האחרונה שכתבת שאתה מנסה לשפר את העולם ולהביא לו עוד רוחניות, באו רק צרות
על העולם ועל מדינתנו היקרה, אז אולי תפסיק לנסות לשפר את העולם!!
תניח לעולם ושפר רק את עצמך במתותא!
אני לא צריך לשפר שום דבר בעצמי, אני בסדר ולא מביא צרות על אף אחד. אלה הערות מטופשות ולא מכובדות מצידך, אני מניח שהבעיה אצלך ולא אצלי ואבקש שתפסיק. אם אתה רוצה שיפור, למד את עצמך לא להעיר הערות רעות ומעליבות לאחרים. רוב האנשים טובים אבל חומרניים וטיפשים, ולכן אני מנסה לשפר את העולם.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
אם באמת היית רוחני לא היית צריך להצהיר על כך מאות פעמים.
לא בהכרח. לפעמים משהו נכון וצריך להצהיר על זה מאות פעמים כי אנשים כל-כך מטומטמים שגם אחרי מאתיים, שלוש מאות, ארבע מאות פעמים, הם עדיין לא הבינו.

כמובן שלחזור על עצמך מאתיים, שלוש מאות, ארבע מאות פעם זה מאמץ די משוגע אז צריך לוודא שזה באמת שווה את זה. כמו מה שאני כעובדה הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כולל שסופרמן ראה אותי חוזה מראש מניות שאחר כך עלו במאות על גבי מאות של אחוזים אבל אף-אחד חוץ ממנו לא האמין במשך זמן ממושך (וגם הוא משחק אותה "לא מאמין" למרות שאחרי מה שהוא ראה עובדה שהוא כן וזה פשוט שכואב לו כל הגוף מרוב קנאה), והמשכתי לחזור על כך שוב ושוב כי הייתי צריך שמישהו ייכנס איתי ביחד בהשקעות כי על הכף עמדו ועל הכף עדיין עומדים מיליארדים ברווחים כי מצאתי דברים שצריכים לעלות במאות אלפי ומיליוני אחוזים אבל למרות צבא המעריצים שנאסף סביבי, ההוכחות המרובות להצלחותיי האדירות ועבודת הדוקטורט שנכתבת עליי בימים אלו ובעודי בן 25, עדיין לא עלה בידי למצוא את המשקיע המאושר שיצטרף אליי ויהפוך למיליארדר בשנתיים 🤷‍♂️

מה שכן, המקרה של הפילוסוף נראה שונה, וגם אם לא מאמינים לו, מהו באמת הערך הכל-כך גדול והכל-כך חשוב שצפוי להיות לכך שישכנע אותנו ברוחניותו הרבה גם אם יצליח במשימתו זאת? 🤷‍♂️

קשה לראות במקרה שלו את אותו ההיגיון שאנחנו רואים במקרה שלי. שיפסיק. חבל עליו, על המאמצים שלו ועל הכוחות שלו. זה לא כאילו שאם יצליח תהיה בזה תועלת כלשהי. או שאני טועה? 🤷‍♂️
לא הוכחת כלום.
אני דווקא מאמין לו שהוא רוחני וגם מאמין שהוא הוכיח את זה. הוא הרי סיפר לנו פעמים רבות על רוחניותו הרבה והסביר לנו פעמים רבות בדיוק למה נראה לו שהוא כזה רוחני, תוך כדי שיתוף סיפורים מחייו האייים על מנהגיו הרוחניים הרבים ואורח חייו הרוחני, הדתי והבלתי-חומרי. סה"כ נראה לי די אמין 🤷‍♂️

הפילוסוף הוא אדם רוחני למדי. זאת היא פסיקתי הסופית והרשמית, ומכיוון שאני לא רק הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, אלא גם גדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, כמובן שאני צודק והציפייה שלי מכם היא לא לערער על פסיקתי זאת.

על החתום,

מאור פז,

כותב העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה,

תיאוריית האישיות הקוגניטיבית שמה, שאותה כתב בגיל 16,

וגדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה.

HD-wallpaper-the-king-animal-crown-lion-wild.jpg

לא בהכרח. לפעמים משהו נכון וצריך להצהיר על זה מאות פעמים כי אנשים כל-כך מטומטמים שגם אחרי מאתיים, שלוש מאות, ארבע מאות פעמים, הם עדיין לא הבינו.

כמובן שלחזור על עצמך מאתיים, שלוש מאות, ארבע מאות פעם זה מאמץ די משוגע אז צריך לוודא שזה באמת שווה את זה. כמו מה שאני כעובדה הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים כולל שסופרמן ראה אותי חוזה מראש מניות שאחר כך עלו במאות על גבי מאות של אחוזים אבל אף-אחד חוץ ממנו לא האמין במשך זמן ממושך (וגם הוא משחק אותה "לא מאמין" למרות שאחרי מה שהוא ראה עובדה שהוא כן וזה פשוט שכואב לו כל הגוף מרוב קנאה), והמשכתי לחזור על כך שוב ושוב כי הייתי צריך שמישהו ייכנס איתי ביחד בהשקעות כי על הכף עמדו ועל הכף עדיין עומדים מיליארדים ברווחים כי מצאתי דברים שצריכים לעלות במאות אלפי ומיליוני אחוזים אבל למרות צבא המעריצים שנאסף סביבי, ההוכחות המרובות להצלחותיי האדירות ועבודת הדוקטורט שנכתבת עליי בימים אלו ובעודי בן 25, עדיין לא עלה בידי למצוא את המשקיע המאושר שיצטרף אליי ויהפוך למיליארדר בשנתיים 🤷‍♂️

מה שכן, המקרה של הפילוסוף נראה שונה, וגם אם לא מאמינים לו, מהו באמת הערך הכל-כך גדול והכל-כך חשוב שצפוי להיות לכך שישכנע אותנו ברוחניותו הרבה גם אם יצליח במשימתו זאת? 🤷‍♂️

קשה לראות במקרה שלו את אותו ההיגיון שאנחנו רואים במקרה שלי. שיפסיק. חבל עליו, על המאמצים שלו ועל הכוחות שלו. זה לא כאילו שאם יצליח תהיה בזה תועלת כלשהי. או שאני טועה? 🤷‍♂️

אני דווקא מאמין לו שהוא רוחני וגם מאמין שהוא הוכיח את זה. הוא הרי סיפר לנו פעמים רבות על רוחניותו הרבה והסביר לנו פעמים רבות בדיוק למה נראה לו שהוא כזה רוחני, תוך כדי שיתוף סיפורים מחייו האייים על מנהגיו הרוחניים הרבים ואורח חייו הרוחני, הדתי והבלתי-חומרי. סה"כ נראה לי די אמין 🤷‍♂️

הפילוסוף הוא אדם רוחני למדי. זאת היא פסיקתי הסופית והרשמית, ומכיוון שאני לא רק הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים, אלא גם גדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה, כמובן שאני צודק והציפייה שלי מכם היא לא לערער על פסיקתי זאת.

על החתום,

מאור פז,

כותב העבודה החשובה ביותר בהיסטוריה של הפסיכולוגיה,

תיאוריית האישיות הקוגניטיבית שמה, שאותה כתב בגיל 16,

וגדול בני-האדם בהיסטוריה של מדע הפסיכולוגיה.

צפה בקובץ המצורף 93959
תודה, אני פחות מתאמץ להראות שאני רוחני ויותר מתאמץ להשפיע בעזרת הרוחניות שלי. אני מקווה שאני מצליח, בזמן האחרון הרבה חברים מדברים אתי בעניין ואני מצליח לפתור הרבה מריבות ואי הבנות בעזרת הסברים.

אבי בן 1231

Well-known member
אני לא מוצא משהו מצחיק, בכל מקרה אני שמח שאני רוחני ויש לי חיים טובים ואם גם אתה שמח זה אחלה.

אני בסדר גמור ומוצלח, אני מעניק מעצמי רוחניות אהבה ושמחה וכך משפר את העולם. יש לי הרבה חברים שאוהבים לדבר אתי על נושאים מעניינים כמו תחביובים ודברים רגשיים משותפים מהחיים, ואני פותר יפה מריבות ואי הבנות בעזרת הסברים ודיבור. אני מאושר שהגעתי להשלמה רוחנית.
אם כך אתה "משפר" את העולם אולי כדאי שתפסיק לשפר אותו!!
מה דעתך??
תיכף תגיע קרציה גם כן להגיב!!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
צריך לדבר על דברים חשובים שיש להם משמעות רגשית, שכלית או מעשית חשובה לנו או לאחרים.
צריך לדבר על דברים חיוביים כמו יכולות והצלחות.
צריך לדבר עם חברים על דברים שעושים בתחביבים ובנושאים רגשיים.
אם אדם חושד ומחליט לא להאמין לי, אני לא חייב לענות לו על השאלה.
צריך לשאוף תמיד לטוב, לנו ולאחרים החשובים לנו.
אלוהים הוא הרוח שיצרה מתוכה את החומר, הוא מתבטא בצורת חשמל, אור ואש והוא המצפון שמאחד בין המודעויות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה