אז אתמול לקחתי את הקטנה לרופא...

schlomitsmile

Member
מנהל
תירוצים...תירוצים... אבא שלי בן 75 והולך בכל הזדמנות עם כל עדר הנכדים (בני 3 וחצי עד 11). אתה זקן ממנו?

מחשבות

New member
מנטלית כן. לכן בחופשים אני "מאשפז"

את הבנות אצל הסבתא-סבא ומצייד אותם בהוראות קניה. לגבי טיולים שיחליטו בעצמם.

schlomitsmile

Member
מנהל
לא נורא... בעוד 20 שנה, תהיה גם אתה סבא, ואז ישובו אליך עלומיך המנטליים (דומה זקן לילד) ותוכל להנות שוב מבילוי בגן המשחקים עם נכדיך ../images/Emo13.gif

מחשבות

New member
יכול להיות. את הרעיון כבר הבנתי:

חול, ריח רע בידיים מהשרשת של הנדנדה והרבה זיעה.

schlomitsmile

Member
מנהל
הזכירו פה כבר את השיר הזה- אבא'לה בוא ללונה פארק ביצוע: ישראל יצחקי מילים ולחן: ישראל יצחקי אם אותי תיקח ללונה פארק תראה איך אהיה ילד טוב מהיום לטובה אשתנה ואחדל להגיד "לא רוצה" אבאל'ה בוא ללונה פארק נרכב על הסוס הלבן אבאל'ה בוא ללונה פארק תהיה גם אתה חבר'מן אבאל'ה בוא ללונה פארק שם נחמד, עליז ונפלא אבאל'ה בוא ללונה פארק נתנדנד על הנדנדה ניסע נסתובב בגלגל הענק יהיה כה יפה, שנינו נצחק למעלה למטה, ימינה ושמאל אל תפחד, אני לא אפול אבאל'ה בוא ללונה פארק נרכב על הסוס הלבן אבאל'ה בוא ללונה פארק תהיה גם אתה חבר'מן. מצד שני---זכותו של הילד לבקש, וגם לכתוב על זה שירים; וזכותו של האבא'לה לסרב, אם זה ממש לא בראש שלו.

SupermanZW

Well-known member
מוטב לך שימשיכו לחשוב כך

אתה פועל באופן הכי טבעי ומעריכים אותך מעבר לציפיותיך, אתה צריך לשמוח. מה יותר כיף מלהיות מוערך על הדברים הכי טריביאלים ועוד מבלי שציפית? תהנה.

zvibalas

New member
אני דווקא נהנה מזה

כייף לי שנשים חושבות שזה ממש מיוחד, ושהן אומרות לי כל הכבוד. זה רק גורם לי להרגיש שאני אכן בדרך הנכונה. זה גורם לי להבין שאני בדיוק האבא שרציתי להיות.

אום נטע

New member
You remind me a conversation

that I had the chance to overhear in a train station in Berkeley between two young men, one carrying a baby in a baby bjorn. They were discussing their wive's births (apparently their babies were born on the same day in the same hospital). It was very interesting to here men discussing very seriously their own birth experiences - a matter that I thought would be primarily feminine. x

ציפי81

New member
בעלי החליף לבת שלי חיתול לפנַי

ביום שחזרתי מבית החולים עם ביתי הבכורה, שכבתי במיטה מותשת וחסרת כוח לחלוטין. אמא שלי שמה לב שהילדה עשתה בחיתול. מאי שם צץ בעלי וביקש "אני יכול להחליף לה?" אני מודה שהייתי בשוק. ציפיתי ממנו לכל עזרה שהיא - הוא משוגע על ילדים - אבל לא לעזרה זו. ומאז הכל היסטוריה - הוא מחליף טיטולים על בסיס קבוע...

שי ז.

New member
אני דווקקא נתקל בהרבה יותר אבות

בגינות עם הילדים וכמובן אצל הרופא מאשר אימהות.

קרה! לא מבין את זה....טוק טוק..

אנחנו חיים במאה ה 21...השוויון חוגג... ואם היא מפרנסת ..כמוני את הבית.. למה שלא נשתתף המטלות המשפחתיות?

אתה האבא שתמיד רציתי:)

חחח הגעתי לכאן מהדף הראשי של תפוז, ובאמת שעל תגובות כאלו אתה צריך להיות אולי טיפה "מאוכזב" שהתנהגות כמו שלך לא ברורה מאלייה אבל גם גאה שאתה בהחלט נכלל בזן של "האבות החדשים". למה הפליאה, אני דיי בספק כמה מהאבות של חברי הפורום החליפו להם חיתול. אז זה לא שיש לי אבא נורא. הוא דאג לי ודאג לפרנסת הבית, אבל תמיד לבדיקות, לפעיליות בחוגים, בבצפר, בגן הייתי מעדיפה את אמא איתי. מה שמזכיר לי, לפני מס' ימים ראיתי במרפאת עיניים לילדים אבא צעיר עם עגלת תינוק הולך ונותן יד לעוד ילדה שלו גדולה יותר שלא הפסיקה לשאול אותו שאלות לשנייה (מדאים כמה שאלות יכולות לצאת בכזו מהירות מיצור כזה קטן) והוא פשוט ענה לה בשיא הסבלנות. מה שגרם לי ולאמא שלי לעשות פרצוף (די מגוחח) ולהוציא בלב את ההנחה הפולנייה "אוייי". בקיצור ח"ח

hirshfe

New member
עכשיו נעלבתי בהיותי בן

אבא שלי חיתל את אחי ואת אחותי רק אני האמצעי, כמעט ולא זכיתי שייחתל אותי אבל זה בגלל שהוא היה עסוק במלחמת יום כיפור

schlomitsmile

Member
מנהל
"עסוק במלחמת יום-כיפור" ../images/Emo5.gif אוי האבאים האלה, והעיסוקים שלהם...העיקר שחזר הביתה. אגב- כנראה שהאבות שלך ושלי, היו מחלוצי מהפכת האבאים המעורבים ../images/Emo13.gif גם אבא שלי נהנה לספר על כל מיני תגובות משתאות שקיבל מרופאי ילדים וכד' (לגבי אבא שלי, מדובר על לפני כ-40 שנה)

למעלה