אז מה דעכתם על צפיה משותפת בסדרה Kings

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לא חשבתי על זה מיד, אלא אחר כך, אבל... איך לכל הרוחות הכוחות של וויליאם הופתעו מההגעה של טנקי של גת. איך זה הגיוני שאין לו כוחות מחוץ לעיר שיכלו לתצפת כוח כזה מגיע. וזה טנקים! שמגיעות ממדינת אויב! אפילו אפ זה פשוט היה גדוד של חיילים זה יהיה מאוד מוזר שהם יופיעו בהפתעה בלי שידעו עליהם כשהם בדרך.
לקח לי די הרבה זמן לקלוט שאת כותבת סיילם (עם מ' סופית) ולא סיילס. למה?
ואנחנו עדיין לא יודעים מה אנדרו עשה שגרם לגרש אותו מהממלכה
מאוד מעצבן אותי.
ומה הקטע שבסוף הוא בוגד באבא שלו? מה הוא זומם לכל הרוחות?
*אני מניח שהיינו אמורים לגלות בעונה הבאה.
והאמא שבהתחלה חשבתי שהיא מניאקית אז כן היא מניאקית אבל יחיסית הייתה בסדר בפרק וכשמישל נכנסה לחדר בסוף והאמא אמרה שהיא מוגדרת כבוגדת לא הבנתי בהתחלה ואז שהעונש שלה היה לשנה זה היה כדי להסתיר מאבא שלה את הזמן שהיא בהריון.
כן, הבנתי שזה הקטע שלה. אבל זה לא מוחק את זה שהיא בערך האדם הכי מגעיל בסדרה הזאת. (וזה בערך רק כי התחרות היא באמת מאוד קשה)
אני גם לא הצלחתי להבין כיצד רצו להציג את גק בסדרה. הוא כל פעם שינה את הדעה שלו.
לי נראה בסדר שמציגים אותו כאדם מורכב. יש בו צד שרוצה לעשות טוב. שמאמין בכבוד. אבל הוא שוב ושוב נכנע לצד שבו שהוא פשוט שאפתני וגם די פחדני.
גם סיילס מאוד כזה.
אהבתי שהוא החליט לחזור ולהתמודד עם אבא שלו עם התוצאה, אך זה עונש באמת אכזרי, כאילו מסכנה ההיא. זה גם ממש סיפורה של שפחה,אם הבנתי נכון אז סיילם רוצה להחזיק אותם בחדר עד שהיא תיכנס להריון.
והרג אותי שההיא כשיצאה מהחדר אמרה לו שפשוט יסגור עיניים וידמיין איש מת. הייתי בשוק.
זה היה באמת נוראי. והעניין הוא שמילא זה נוראי כלפי ג'ק. אבל ג'ק באמת בגד בסיילס והרג אנשים (אפילו אם זה תחת לחץ של וויליאם).
אבל מי שבאמת תמימה וחפה מפשע כאן זאת האישה שמנוצלת לחלוטין והסדרה אפילו לא מתייחסת ממש לזה שהיא זאת שבאמת תסבול כאן.
המוות של שמואל גם היה מפתיע. בהתחלה לא הבנתי איך מישל ודוד מדברים איתו, אבל אז הראו שהוא לא באמת שם והם דמיינו אותו או שכנראה זה היה כוח אלוהי.
כשראו אותו הבנתי מיד שהוא סוג של רוח רפאים או כוח אלוהי.
נראה לי שגם בתנך שמואל מופיע גם לאחר מותו.
*קטע מויקיפדיה:
לאחר מות שמואל נערכת מלחמה נוספת בין ישראל ופלשתים. לאחר שפניותיו של שאול לה' מעלות חרס, הוא מחליט לפנות לבעלת אוב מעין דור, על אף שפעל בעצמו לגירוש בעלי האוב והידעונים מהארץ. בעלת האוב מזמנת את רוחו של שמואל, ושאול מבקש את עצתו, אך זה כועס עליו על שהעלהו באוב ומבשר לו שה' סר מעליו, ושהוא יובס בידי הפלשתים ומלכותו תיקרע ממנו ותינתן לדוד על שום שלא שמע לה'.

מצד אחד הייתי רוצה עוד עונה או לפחות כמה פרקים שיסגרו את כל הקצוות אבל מצד שני אני די מבינה למה ביטלו את הסדרה.
היו דברים שאהבתי בסדרה והיו דברים שפחות.
אבל דבר אחד בסוף ממש ממש לא אהבתי והיה גורם לי אולי לא להמשיך: זה שבסוף העונה בעצם הגענו למצב שבו סיילס מבין שדוד אמור להיות מלך ומתכוון להלחם ברצון אלוהים בעניין הזה.
זה מרגיש כאילו התקדמנו המון מהנקודה הזאת. בסוף פרק השני של הסדרה סיילס רואה את דוד מקבל את כתר הפרפרים ומבין שהוא כנראה אמור להפוך להיות מלך.
אבל מאז קרו המון דברים ואני מרגיש כאילו התקדמנו מאוד ביחסים שלהם. במיוחד עכשיו שדוד הציל בערך את המלוכה של סיילס.
מה שכן אהבתי זה שלפחות המצב של דוד השתנה. פחות נראה לי הקטע הזה שהוא בורח לגת. אבל אהבתי את זה שהוא סוף סוף השתחרר מההערצה לסיילס (שאיכשהו השתמרה אפילו כשהוא ידע שסיילס פועל כדי להרוג אותו). ובסוף לא רק שהוא נותן לסיילס כמה אגרופים טובים אלא גם בעצם אומר "אולי באמת אני צריך להיות מלך". רק חבל שהוא לא סיים כבר את העבודה והרג את סיילס.

**אני תוהה אם אני אוכל למצוא ראיונות עם היוצר או השחקנים מהתקופה ההיא. לפעמים כשסדרה מבוטלת אז היוצר/תסריטאים/שחקנים מספרים מה היה מתוכנן להמשך.

Aranel Nenharma

Well-known member
לקח לי די הרבה זמן לקלוט שאת כותבת סיילם (עם מ' סופית) ולא סיילס. למה?
|פנים|
לי נראה בסדר שמציגים אותו כאדם מורכב.
אם שניה נניח בצד את היופי של סבסטיאן, אז הוא גם שחקן טוב. ואני חושבת שהמשחק שלו ממש תורם לקטע של הדמות המורכבת.
אבל אני חושבת שהמורכבות של הדמות לא באה מהתסריט אלא מהמשחק
אבל מי שבאמת תמימה וחפה מפשע כאן זאת האישה שמנוצלת לחלוטין והסדרה אפילו לא מתייחסת ממש לזה שהיא זאת שבאמת תסבול כאן.
ממש כואב לי עליה.
אני אפילו לא זוכרת את השם שלה
#JusticeForWhatsHerName

**אני תוהה אם אני אוכל למצוא ראיונות עם היוצר או השחקנים מהתקופה ההיא. לפעמים כשסדרה מבוטלת אז היוצר/תסריטאים/שחקנים מספרים מה היה מתוכנן להמשך.
אם תמצא תעדכן (אני גם) בנתיים כשאני כותבת ביוטיוב kings 2009 interview אני מקבלת ראיונות עם kings of leon

נערך לאחרונה ב:

Aranel Nenharma

Well-known member
עדי אני מביאה לך קצת השראה לסיום

Aranel Nenharma

Well-known member
ואעהאההההה מתההההההההה|מאוהב|
איפה אני מגישה בקשה להתחתן איתו???
מתוקה הוא כבר תפוס (האם הוא באמת כבר תפוס?)
אני שעה עכשיו העברתי בלהסתכל על תמונות שלו בעבודה.

והכל היה בשבילכן/ם אז אל תגידי שאני לא משתפת

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
אם את חושבת שהוא תפוס אצלך אז פחחחחחחחחחחח.
אבל גם נראה לי שיש לו איזה חברה ראיתי תמונות פפרצי לפני כמה חודשים. בואי נחטוף אותה וניקח את מקומה:-D

אני שעה עכשיו העברתי בלהסתכל על תמונות שלו בעבודה.
נשמע לי ניצול זמן הולם מאד.

Aranel Nenharma

Well-known member
מכירה את סאגת הספה:-D

I AM FUM!!!:-D|מאוהב|

וואי מצידי שהסדרה שלהם תהיה 6 שעות של סאם מציק לבאקי והם פרנמיס. לא צריך עלילה לא צריך נבלים לא צריך אקשן, רק זה:-D
אתמול נכנסתי לחור שחור של סרטוני ראיונות של סבסטיאן ואנטוני.
לא מוצאת את זה אבל ראיתי סרטון שסבסטיאן אומר שהסדרה זה רק הוא ואנטונו מול מצלמה

didalf

Well-known member
סיימתי גם!
ססססססססאימא שלהם סיימו עם קליף האנגר:-[
אוקי זה השלב שבו שאול מבין שדוד מיועד להיות המלך ומתהפך עליו ודוד מתחבא במערה וזה. אני מניחה שהם חשבו שהעונה השניה תהיה חזרתו של דוד.

יאוו ג'ק אני אוהבת אותך והכל אבל לירות ככה פוינט בלאק באיש שמסרב לך? לא יפה. הוא כ"כ לא מתאים להיות מלך, מסכן.
כשהכתירו אותו וזה לקח שעה והמלכה חיכתה לסיילס זה הזכיר לי את הנסיכה הקסומה שהיא מחכה לווסלי ואני די בטוחה שבראש הוא צעק "מן אנד וייף סיי מאן אנד וייף":-D
אוח אבל שבר לי את הלב איך שהוא לא ברח והוא כזה "לא יכול להיות הומו, לא יכול להיות מלך*, תהרוג אותי וזהו" מסכן;-( וסיילס החלאה הזה מצא לו עונש יותר גרוע ממוות:-[ מסכנה הבחורה הזאת.
וטומסינה הזאת גם כן כלבה:-0 "זה לא כזה קשה תעצום עיניים ותחשוב על מישהו שמת":-0 וול פאק יו ביץ'!!!
אם הייתה עונה שניה לדעתי גם ג'ק צריך לברוח לגת' שם הוא ודוד היו מתקרבים (ומתאהבים).
*חחחח הזכרתי לעצמי קטע של לזלי:-D

אוח דוד ומישל חושבים הם רומיאו ויוליה בחיי לא מספיק הוא בורח והכומר חתין אותם בסתר טוב שלא לקחה רעל:-D
בהתחלה חשבתי שאמא שלה ממש מרשעת שהיא שלחה אותה לגלות אבל אז הבנתי שזה כדי להחביא את ההריון. אוקי עדיין מניאקית אבל.

אגבבבב מה קרה עם הכומר הוא מת או לא? כי די ירו בו. ואז הוא צץ בריא ושלם בכנסיה. ואז בסוף הוא דיבר עם סיילס אבל לא היה שם. אז אני יכולה להבין שסיילס מדמיין שיחות איתו כנציג אלוהים אבל גם דוד ומישל? זאת הזיה משותפת?8-*

חחחח איך סיילס פשוט הלך לכיוון הצבא הצחיק אותי. הייתי צריכה להזכיר לעצמי לא להעריך אותו כי הוא השפיל את ג'ק בפרק הקודם.
אהבתי את הסימנים מאלוהים כשהוא הפיל את הכוס. ושהוא אשכרה ניהל איתו שיחה ברמה שהוא הבין מהרעמים שאלוהים רוצה את דוד עכשיו8-*

דווקא שמתחיל להיות הרבה ג׳ק הסדרה נגמרת.
אני גם לא הצלחתי להבין כיצד רצו להציג את גק בסדרה. הוא כל פעם שינה את הדעה שלו.
נכון ונכון.

ואם אני זוכרת נכון אז בתנך הוא היה חבר של דוד ואפילו וויתר על הכתר ונלחם לצד דוד.
זכרתי שהוא חבר של דוד וכמובן "נעמה אהבתך לי מאהבת נשים" אבל אתמול קצת קראתי בויקיפדיה והוא אכן ויתר על הכתר בשביל דוד. אולי זה מה שהיה קורה אם היו נותנים להם עונה שניה?

אהבתי שהוא החליט לחזור ולהתמודד עם אבא שלו עם התוצאה, אך זה עונש באמת אכזרי, כאילו מסכנה ההיא. זה גם ממש סיפורה של שפחה,אם הבנתי נכון אז סיילם רוצה להחזיק אותם בחדר עד שהיא תיכנס להריון.
|כן|
וכן זאת הרעיון של סיילס. איזה מזעזע זה. ומסכנה ממש.

היה גם את הקטע שהוא בא להכתרה ושמעו מלא צהלות ואז היה פתאום שקט, זה היה כאילו בדמיון שלו והוא נהיה עצוב כי אף אחד מהעם לא בא לתמוך בו?
כן. פור בייבי:-( אני גם חשבתי לרגע שהוא ידמיין את החבר שלו מחייך אליו.

המוות של שמואל גם היה מפתיע. בהתחלה לא הבנתי איך מישל ודוד מדברים איתו, אבל אז הראו שהוא לא באמת שם והם דמיינו אותו או שכנראה זה היה כוח אלוהי.
האם הוא אי פעם היה קיים?

ואנחנו עדיין לא יודעים מה אנדרו עשה שגרם לגרש אותו מהממלכה
נכון?? חוצפה. ומה הקטע עם הנעל עקב ההיא???
הצחיק אותי "איבדת בן ואני איבדתי אבא" כאילו ככה זה עובד:-D

מצד אחד הייתי רוצה עוד עונה או לפחות כמה פרקים שיסגרו את כל הקצוות אבל מצד שני אני די מבינה למה ביטלו את הסדרה.
בהחלט|כן|

לא חשבתי על זה מיד, אלא אחר כך, אבל... איך לכל הרוחות הכוחות של וויליאם הופתעו מההגעה של טנקי של גת. איך זה הגיוני שאין לו כוחות מחוץ לעיר שיכלו לתצפת כוח כזה מגיע. וזה טנקים! שמגיעות ממדינת אויב! אפילו אפ זה פשוט היה גדוד של חיילים זה יהיה מאוד מוזר שהם יופיעו בהפתעה בלי שידעו עליהם כשהם בדרך.
הא תכלס:-D

כן, הבנתי שזה הקטע שלה. אבל זה לא מוחק את זה שהיא בערך האדם הכי מגעיל בסדרה הזאת. (וזה בערך רק כי התחרות היא באמת מאוד קשה)
לגמרי:-D

לי נראה בסדר שמציגים אותו כאדם מורכב. יש בו צד שרוצה לעשות טוב. שמאמין בכבוד. אבל הוא שוב ושוב נכנע לצד שבו שהוא פשוט שאפתני וגם די פחדני.
גם סיילס מאוד כזה.
אהבתי אז אני מקבלת. אבל עם סיילס ביצעו את זה יותר טוב.

אם שניה נניח בצד את היופי של סבסטיאן, אז הוא גם שחקן טוב. ואני חושבת שהמשחק שלו ממש תורם לקטע של הדמות המורכבת.
אבל אני חושבת שהמורכבות של הדמות לא באה מהתסריט אלא מהמשחק
|כן||כן|
הפה שלו אומר דבר אחד אבל העיניים העצובות שלו חושפות את האמת.

נכון.
אני רוצה להאמין שהוא לא נוגע בה והיא עוזרת לו לברוח.

אבל דבר אחד בסוף ממש ממש לא אהבתי והיה גורם לי אולי לא להמשיך: זה שבסוף העונה בעצם הגענו למצב שבו סיילס מבין שדוד אמור להיות מלך ומתכוון להלחם ברצון אלוהים בעניין הזה.
מממ זה המקור אבל.

תמצא ותדווח לנו.
#JusticeForWhatsHerName
:-D:-D:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עדי אני מביאה לך קצת השראה לסיום

טוב, אני כבר ראיתי את הסיום אבל את נותנת לי השראה לעבור על הפילמוגרפיה של סבסטיאן ולראות משהו אחר שלו.
האמת שעוד לא ראיתי את הסדרה Political Animals, אז אולי הגיע הזמן (עדיף כבר אחרי פלאקון וחייל החורף, שלא יהיה לי אובר-דוס ממנו.
צודקת, אנטוני כבר ישן על הספה שלו
גדול! לא הכרתי את זה.
אני רק אגיד שהוא חתיך ולא נשוי. כריס אוונס חתיך ולא נשוי...
וואי מצידי שהסדרה שלהם תהיה 6 שעות של סאם מציק לבאקי והם פרנמיס. לא צריך עלילה לא צריך נבלים לא צריך אקשן, רק זה:-D
אולי שגם הם יהיו בפורמט כמו וונדהויז'ן שכל פרק זה סיטקום מתקופה אחרת (אבל לא סיטקומים של זוגות, אלא סיטקומים של חברים. אבל לא חברים אלא סיינפלד שהם יושבים בבית קפה ומקטרים על דברים)
סיימתי גם!
תודה רבה שנזכרת
כבר מאוחר וכתבת מגילה אז אני אגיב מחר.

didalf

Well-known member
האמת שעוד לא ראיתי את הסדרה Political Animals, אז אולי הגיע הזמן
גם תכננתי לראות את זה. זה גם רק 6 פרקים.
לי יש חלל חסר של סבסטיאן עכשיו אז כנראה אראה עד חייל החורף והפאלקן
יש די הרבה הקבלות לדמות שלו פה. אבל הוא חמוד גם שם אז כדאי לכם.

didalf

Well-known member
אני רק אגיד שהוא חתיך ולא נשוי. כריס אוונס חתיך ולא נשוי...
מי אמר לך שכריס אוונס לא נשוי? הוא נשוי לי, דה.
אבל אנחנו פוליאמורים מהצד שלי (שזה אומר שאני גם נשואה לסב וטום אבל להם אסור נשים אחרות:-D)

אני ועדי פותחות כת עם סבסטיאן המנהיג העליון.
לא אני כבר בכת אחרת ויש לי מנהיגה עליונה. עם סבסטיאן אני מתחתנת:-P:

למעלה