איזה כיף..... סוף סוף פורום ירמי...

איזה כיף..... סוף סוף פורום ירמי...

כל כך ציפיתי לזה...... אנשים...מי שהולך ליהיות פה חבר, אולי נעשה שרשור היכרות? תכתבו שם מקום מגורים גיל תחביבים כלי נגינה עליו הוא מנגן 3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב והאם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? כמה פעמים? והסיפורים של מה שקרה כשפגשתם אותו זהו ניראה לי.... אפשר להוסיף עוד קריטריון אם מישו רוצה

שלמונזה

New member
יאללה אני עונה ../images/Emo168.gif

יפית 25 גבעת שמואל תחביבים: בעיקר מוזיקת רוק ישראלית. לא מנגנת על כלי נגינה. 3 השירים שאני הכי אוהבת של ירמי: הדפוק הזה, אני אשתנה, והכי מיוחד זה: משהו מיוחד האם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? כן. בהופעה ביום העצמאות בפ"ת, חיכינו לו שיצא, כל הבנות שם התנפלו עליו אנסו אותו בחיבוקים... אני חיכיתי שכולם ילכו, ושנייה לפני שהוא נכנס לרכב גם אני קיבלתי חיבוק
, לדבר איתו עוד לא יצא לי
עכשיו תורכם

נופרי15

New member
ואיי גם אני!!!

גם אני הכי אוהבת את השירמשהו מיוחד הוא שיר יפה!!!!! ודרך אגב לצערי הרב מאודדדאף פעם לא פגשתי את ירמי.... ואני לא מאמינה שכלכך הרבה אנשים פה פגשו אותו... אתם לא מבינים כמה מזל יש לכם!!!

ואני לא חושב ככה.....

בעיקר כי ירמי הוא אדם צנוע ומספיק ללכת להופעה ולגשת אל מאחורי הקלאים בסוף ההופעה לדבר איתו

מה זאת אומרת צנוע? ../images/Emo140.gif

אני שומע את זה הרבה ואף פעם לא מבין מה ההגרדה תסבירו לי תודה!!!!!

mesh33

New member
גבעת שמואל????

שותפתי לחור התקוע באמצע שום מקום!

אני יענה

שמי ניב אני מרעות בן 18 אני מנגן על תופים...ובעבר גם ניגנתי על גיטרה השירים שאני הכי אוהב הם... תתחיל מאפס הדפוק הזה עושה לך טוב בוקר טוב ופגשתי אותו פעמים
פעם אחת בישוב שלי.... הוא עשה כיתת אמן.... היה ממש מדהים.... והוא חטם לי על הזמן האבוד עם הקדשה שבה הוא כתב שהוא מצפה ממני לטייק תופים לשלוח לו להפקה עוד כמה זמן כשאני יתפתח הוא ממש איש מדהים ופעם שניה בהופעה של אביב... הוא היה עם הסאונדמן... דיברתי איתו איזה 3 מילים...לא משו רציני... והוא זכר אותי!

r e u t 123

New member
אוקיי....

שם: רעות מקום מגורים: ראשון לציון. גיל: 14 תחביבים: בעיקר לנגן על גיטרה 3 שירים אהובים: הדפוק הזה, קולה וברה, תתחיל מאפס אממ ולא, לא פגשתי את ירמי פנים מול פנים.. לצערי הרבה

נו יאללה גמני רוצה !!!!

שם: מורי מקום מגורים:ירושלים עיר ה
גיל: 23 תחביבים: לעשות ילדים לאנשים תמימים .. כלי נגינה עליו הוא מנגן: עצבים של אמא שלי 3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב: הדפוק הזה תתחיל מ 0 וקולה וברה והאם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? כמה פעמים? והסיפורים של מה שקרה כשפגשתם אותו: פגשתי אותו פעמיים , פעם אחת הכי מצחיקה הייתה אחרי הופעה שלו במרכז בעיר בירושלים והא ישב עם חמי רודנר לאכול במקום הכי אהבו עלי ועל חברים שלי (בורגרס בר) והוא שאל אותנו מה הכי טעים ומה כדי ואח"כ גם ישב איתנו בשולחן והיה צוחקים

shmupiii

New member
אני :)

שם: יעל גיל: 15 מקום מגורים: אשקלון כלי נגינה: גיטרה ובעבר ניגנתי קצת על פסנתר תחביבים: נוע"ל 3 שירים אהובים: במוקדם או במאוחר, משהו חייב להשתנות וכבר עכשיו פגשתי את ירמי כמה פעמים אחרי הופעות ובכל הפעמים הצטלמתי ודברתי איתו. ופעם אחת ירמי הקדיש לי שיר, קולה וברה שהייתה את ההופעה בתמונע ושמעתי את זה ברדיו

zoophisto

New member
פשששש אשקלונית!

אני רונן בן 17.5 מאשקלון מנגן על גיטרה ולא יצא לי לפגושאת ירמי אבל בצמח שיכנעתי אותו פעמיים לקפוץ על הקהל! וזהו :)

../images/Emo9.gif

אני לא ממש מכירה שירים של ירמי, אבל יש לו פוטנציאל להפוך לפייבוריט שלי. שם: נעמה. עיר:--- גיל:13 ועשר חודשים. תחביבים: יש הרבה. כלי:לא מנגנת
3 ירמי:כבר עכשיו, הדפוק הזה ואני אשתנה. לא פגשתי

אני ../images/Emo9.gif

שם: רעות מקום מגורים: בת-ים גיל: 18 תחביבים: האממ מוזיקה, חברים וכו' כלי נגינה: פסנתר כבר הרבה שנים, וגיטרה שנה 3 שירים שהוא הכי אוהב: מודדת, הזונה והכלב, לרע ולטוב לא פגשתי אותו פנים מול פנים, הייתי בהרבה הופעות...

וגם אני...

שם: רותם מקום מגורים: ראשון גיל:14 תחביבים: מוזיקה,גיטרה,כתיבה,חברים,אנשים,הופעות כלי נגינה עליו הוא מנגן: גיטרה קלאסית 3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב:גלי,אני אשתנה,החדר האינטימי שלי (נחשב?) והאם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? כמה פעמים? והסיפורים של מה שקרה כשפגשתם אותו: פגשתי אותו פעם אחת ברוק עצמאות, חיבקתי אותי
והוא חתם לי על הדיסק שלו...

A R TA M I S S

New member
אני אני אני!!! ../images/Emo80.gif

שם ליאת מקום מגורים אשדוד
גיל 18 ( נראה לי דיי זקנה יחסית לפורום.) תחביבים מוזיקה הרבה גיטרה... מחשבים.( לא המקצוע! המקצוע הוא חרא! אל תרחיבו מחשבים!) כלי נגינה עליו הוא מנגן- גיטרה אבל אני מהמזניחות.. 3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב- מודדת, לטוב ולרע, ראשון שבת והאם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? כמה פעמים? והסיפורים של מה שקרה כשפגשתם אותו- יש!! כן.. פגשתי את ירמי פעמים פעם אחת הוא בא לאשדוד ואנשים פשוט לא קנו כרטיסים! ( טיפשים אני יודעת) בקיצור היינו איזה 20 איש במקום של איזה 120...
בקיצור הוא בא ישב דיבר איתנו היה מקסים כהרגלו.. ואז הוא התחיל לשיר ואמר לנו נו קומו במילא אתם לא הרבה... ואז אני משום מה שקרתי איתו חצי הופעה.. מאז אני מאוהבת יותר!! אני יעלה תמונות אני צריכה לסרוק אותם..:) סוף סוף פורום שאני יכולה להתגאות בתמונות האלה! ועוד פעם בבית ספר
הוא הופיע כחלק מ" הנוער ינהג אחרת" או משו כזה ואפילו זכר אותי ואת חברה שלי!! כי האירוע הקודם היה שבועיים לפני...
בקיצור הנה אני! ואני פה להשתקע!

למעלה