איזה כיף..... סוף סוף פורום ירמי...

וואי איזה כייףףף לךךך

לנו מהנוער ינהג אחרת הביאו את סאבלימינל
!!!! ובכלל גם אני בת 18 ואני זוכרת אותך מפורום מתגייסים:))

אני גם בן 18

אבל מתגייס רק שבוע הבא:) ויש לי תמונה עם יאמי אבל חוררו לי את התמונה בשפה התחתונה שלי ויצא בעעע:/ מה אתם אומרים? להעלות אותה או לא?

A R TA M I S S

New member
נו תעלה!!!!!1../images/Emo80.gif

ולפלוגה כן.. את איתי בעוד איזה פורום אני לא זוכרת איזה ... אולי יוני בלוך?

A R TA M I S S

New member
לאחר הצצה בכרטיסישי שלך.../images/Emo80.gif

גיליתי שאנח יחד גם ביוני בלוך וגם במתגייסים!!!:) ועכשיו גם פה! אני ליאת!

ben4ever

New member
אוקיי...

1)שם:בן, אבל אתם מוזמנים לקרוא לי....בן
2)גיל:16 וחצי 3)תחביבים:לנגן,לשמוע מוזיקה,לתופף על כל דבר דומם,לראות סרטים,לישון ולהיות עצלן... 4)כלי נגינה: גיטרה (חשמלית ואקוסטית), וכמו שציינתי למעלה, אני אוהב לתופף על כל מיני.... 5)3 שירים: רק 3 !? טוב...אני אשתדל הדפוק הזה אחת שתיים מודדת 6)האמת שאף לא יצא לי לראות את ירמי מופיע, עד לפני שבוע וחצי- תערובת אסקוט ביום הסטודנט...אחת ההופעות הכי טובות שראיתי....ירמי הוא פרפורמר מדהים, ואני מקווה בעזרת השם שאזכה לראות הופעה שלו, בעזרת השם!

../images/Emo39.gif היי, אני חדשה..[כמו כולם../images/Emo3.gif]

שם:
גלו'ש.. [גלי] מקום מגורים:
איזור חיפה גיל:
15 תחביבים:
לרקוד, לישון, לראות טי.וי, לגלוש בנט, לבלות.. כלי נגינה:
יש לי גיטרה מהחופש הגדול האחרון והחופש הגדול הקרוב אני מתחילה ללמוד לנגן עלייה
3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב:
אנ'לא ממש מכירה את כולם *מעריצה דיי חדשה
* אבל אני אוהבת מאוד את "הדפוק הזה"
, "אני אשתנה" וכמובן... "גלי"
והאם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? כמה פעמים? והסיפורים של מה שקרה כשפגשתם אותו:
מממ...לא... רק ראיתי אותו ברוק"ע

Drorrrrrr

New member
אני :)

שם: דרור.
מקום מגורים: מרכז.
תחביבים: מוסיקה.
כלי נגינה: גיטרה.
3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב: "כמה נדבר", "כבר עכשיו", "משהו מיוחד", ועוד המון
.

v bust

New member
אני ../images/Emo26.gif

שם: ויטאל מקום מגורים: כרמי יוסף
גיל: 14 תחביבים: לא משהו מיוחד כלי נגינה עליו הוא מנגן: נדה 3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב: אויי קשה
ולא פגשתי את ירמי פנים מול פנים [חוץ מהופעות כמובן]

גם אני:]

שלומי 16 אממ
גיטרה פעם היה גם חליל
קשה לבחור שירים של ירמיהו,פשוט קשה. פעם אחת,בכיכר ציון לפני ההופעה שלו שם.הוא פשוט טייל בין הקהל

TsLiLuSHSH

New member
יווו פורום לירמיייייייייייי !

אז אני צליל, בת 18 מחיפה.. לצערי, השם שלי לא מעיד כ"כ על כישרון מוזיקלי כלשהו שיש לי... חחח.. למעשה אני חסרת כישרון מוזיקלי לחלוטין
... אני זייפנית בטירוף (למה אתם חושבים ירמי קפלן תמיד מסייפ ת'הופעות שלו מוקדם יותר כשאני נמצאת?
) אני מתה במיוחד על 3 שירים של ירמי: אני אשתנה, ראשון שבת והדפוק הזה...
בחופש הגדול שעבר ירמי דפק הופעה פיצוצית בכפר המוזיקה של קוקה קולה!! מישהו היה ?? אני מקווה שהוא יהיה גם השנה בכפר המוזיקה ! ובכלל, שיהיה חופש נהדר מלא בהופעות של ירמי
ירמיייייייייייייייייייייייי

אני! ../images/Emo9.gif ../images/Emo24.gif

שם- דניאל מקום מגורים- מרכז גיל- 16 תחביבים- משחק, שירה כלי נגינה עליו הוא מנגן- אממ לא מנגנת.. 3 השירים של ירמי שהוא הכי אוהב- מודדת, כבר עכשיו, הדפוק הזה והאם פגשתם את ירמי פנים מול פנים? לא פגשתי אותו פנים מול פנים... עדייו...

N o a m i t

New member
אני !! =)

אני נעם , אזור המרכז בת 16 כל כך חיכתי שיפתח כבר הפורום הזה!!! איזה כיףףףףףף הגיע הזמן! אני הכי אוהבת א ת הדפוק הזה= שיר ענק!! אני אשתנה ותתחיל מאפס אחלה שירים למוכשר הזה ו...לצערי לא יצא לנו לנפיגש... אוווו.... חח ביי אנשושים

למעלה