איזה מכוניות יש לחברי הפורום?

rigi

New member
הייתה....

לנטיס F ידנית ירוקה ..אשר נמכרה.... בתכנון...גולף 99 1.8 (רגילה ,ידנית) או פאסט 1.8 T (אם אני אמצא שמורה...) נ.ב. קודם כל צריך לחסוך כמה גרושים.........

גרמי

New member
מותר גם אופנועים?

פג´ו 309 1.6 ידנית מודל 92 עם 102000 ק"מ ימאהה XT600 מודל 94 עם 54000 ק"מ עגלה פג מילאנו XL עם היגוי 4 גלגלים ואפשרות היפוך כיוון נסיעה

ranfin

New member
היי לי יש את הונציה 4X4 קבריולט ../images/Emo6.gif

מצד אחד יש לי את הלאנטיס של החברה ומצד שני אקסידנט אסטים 99 3 דלתות ידנית (דעת הפורום לא אוהב אותה אבל אני מאוד
). בעברי דו"ש מוד בשם דיוק 125 וחפורשה 73 אמריקאית חצי אוט´ מדהימה RIP
. הא איך שכחתי PCR Yamaha 100cc פצצת אנרגיה צהובה שלי.

The-Viper16

New member
מ......

קורקינט רייזור שלוש טסטים לקח לי להשיג רשיון לכלי הזה

yonif

New member
לי עדיין אין אוטו משלי ../images/Emo7.gif

אבל יש לי רשיון ואני נוהג במאזדה 626 2001 ובסקודה פליסיה משנה בלתי מזוהה (אולי 96) של ההורים שלי

7stan

New member
המכוניות שלי

היום: מיציבושי ידני לפני זה: טמפרה 1.6 ידני לפני זה - המכוניות של אבא (עשיתי 10,000 ק"מ על כולן ביחד...): VR6, קאפה טורבו, סיוויק אוטומט (האוטומטית היחידה שהיתה לי), BMW 318. והאופנועים שלי: דאלים ליברטי משופר קאסטום עם ארגז בסגנון רטרו ואגזוז מצופה כרום (ספריי). אח"כ DT50L - רק 50 סמ"ק אבל אופנוע אמיתי עם 6 הילוכים! אופנועים של אבא (עשיתי עליהם אולי 20 ק"מ): וספה 150, DR600SE

itzik93

New member
המכונית שלי

סובארו אימפרזה שנת 94 1.6 ידנית (81K ק"מ,יד שניה- ידיים פרטיות בלבד) לפני כן: סובארו לגאסי 93 1.8 אוטומטית - ולפניה , סובארו DL 82 1300 ידנית (עם מזגן כמובן !
) בעתיד הרחוק - הוספת לגאסי 97 1.8 אוטו´ או אימפרזה 1.6 אוטומטית (צרכי משפחה עתידיים... אני עדיין רווק, אבל תמיד יש תוכניות הלאה) ובמקביל, התחדשות והתקדמות לאימפרזה חדשה יותר 1.6 ידנית. איציק - אוהב את הלגאסי אבל בנסיעות קשות בתוך העיר הדלק כואב עם 1.8 אוטומט (גם ב 1.6 אוטומט)... - וחוץ מזה, הגיע הזמן להנות עם גיר ידני !

© DrorZi

New member
בשביל מה תפוז עשו כרטסיות אישיות ?

עכשיו תקיש על אילן די, ותענה : איפה אילן נמצא כרגע ?
דרור זי, תנחה תוההים.

אילן די

New member
לא בארץ...

למיטב ידיעתי אין אקליפס בארץ. שלי היא שנת 2000, GT, מנוע 3000 סמ"ק וי 6, 200 כ"ס.

אילן די

New member
תלוי

בין 19 ל-31 אלף (כולל מיסים). תלוי בתוספות, במנוע, בגירסה. כנס ללינק.

למעלה