איזה מכוניות יש לחברי הפורום?

אילן די

New member
ואחת אחרונה, סתם בחניה

תמונה מעודכנת, כאן כבר קיבלתי לוחית רישוי.

אילן די

New member
לא יודע ואין לי כאלה כוונות

הבנתי שבגדול לא משתלם להביא לארץ משהו שעולה מתחת ל-50 אלף. בנוסף קיימים תמיד שיקולי חלפים ושיקול אחרון - אני מחליף אוטו בשנה הבאה.

המטיייל

New member
המכונית שלי...

בובה אדומה וכריזיונרית - פיז´ו 309 1.6 מודל 1992, 115000 ק"מ. אוטו שחיפשתי במשך 4 חודשים (מלווים קללות אישתי שנשארה בלי גלגלים אז) ומאז, כבר 4 שנים אנחנו חיים בהרמוניה פילהרמונית. מלווה לאוטו גם DR650 - בשבילי ליומיום ולטיולי שטח.

Booly

New member
כיום יש לי

את ´Cloe המדהימה שלי קליאו RSI שחורה מטאלית שנת 95 מונמכת. לפנייה הייתה איביזה 1ץ6 שנת 94 שלוש דלתות. חוץ מאלו יש כמובן את המכוניות של ההורים שלי, אבל מה שחשוב זה מה שלי.

zvit

New member
כמו השרים (לשעבר)

וולוו S70 (שעלויות אחזקתה ואמינותה מתקרבים לאלה של סובארו ליאונה) מגאן 1.6 2001 (אמינות לא משהו אבל מה אכפת לי היא של חברת הליסינג...)

profil45

New member
שלי הכי מיוחדת

לי יש יונדאי לנטרה 1.6 אוט´ לא משהו אבל בשבילי זה בסדר

JonnyBoy

New member
GS500 וסמוראי,

וההיסטוריה... שרייד 1.0, CJ5 (ג´פ"ס) וסופה צבאיים, דיוק 125 ו-150, פוקס (50).

sms

New member
לי יש...........

פונטו style xtz שנת 2000 אחלה אוטו בצבע כסוף מטאלי עם מנוע 1.3 זריז כמו נמר והכי חשוב רדיו דיסק של sony עם מגבר ורמקולים של pioneer!!!!!!!! בקיצור מכונית החלומות של כל צעיר בן 17.5 תמונה בקרוב................... שי

yaron_z

New member
לי יש

אופניים, 26" שלדה קשיחה והלוכים קצרים, צמיגי דורו 100% שטח, ברקסים V ישן.

ac cobra

New member
יש לי........

אוגר סבירי בין 7 חודשים יד שניה בא עם כלוב אבל כאשר אתה משחרר אותו וקושר לו עגלה הוא טס!!!!!!!( בירידה)

The-Viper16

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ושוב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ac cobra

New member
שמע עוד דבר.....

פעם עוד כאשר היו לי שני אוגרים סיבירים ( זכר ונקבה) עשיתי מירוץ לא חוקי בינהם חיברתי את הזכר לדגם של סמראט (1/18) בלי להתעולל בו ואת הנקבה חיברתי לפרארי F50 של חבר שלי ועשיתי להם מסלול ישר במסדרון שמע מהתוצאות! הזכר נצח בחצי דקה הנקבה "תחפרנה" מה מכונית ואחר כך חיברתי את שניהם להאמר (1/18) פי 2 מהסמראט ואז אחזרתי אותם לכלוב

למעלה