איזה פורום מגניב

פנינה למענך מעלה תמונות../images/Emo140.gif

תמונה של מתלה בגדים שעליו אנחנו מניחים תיקים ומעילים ונמצא אצלנו בסלון ליד שידה.

../images/Emo221.gifמתלה דקורטיבי לדלת המקלחת

קניתי בנחלת בנימין בשוק שמתקיים ביום שישי. לא תופס הרבה מקום וניראה יפה על הדלת של המקלחת בחלק הפנימי והדבקתי עם דבק דו צדדי.

מתלה דקורטיבי למגבת במקלחת../images/Emo37.gif

מפלסטיק בצבע כחול עם צדפים בפנים וכונכיות, אפשר לרכוש בהום סנטר, באייס או בכל מקום שמוכר אביזרי אמבט.

../images/Emo127.gifמתלה פינתי למקלחון לשמפו וסבון

חוסך מקום ויש בו שני מדפים, מאוד נוח וגם לא יקר. אפשר לרכוש באיקאה, אייס, הום סנטר.

../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifפנינה בואי פה../images/Emo3.gif

נכון יש לך במטבח מלא מפיות וחומרי יצירה? אז המלצה שלי לשים בסלון שתי סלסלות עיתונים. 1 למגאזינים 2. סלסלת קש לחומרי יצירה- תוכלי לשים את המפיות, גזרי עיתונים וחומרים בתוך שקית ניילון של דף A4 כל סוג של חומר בניילון בנפרד ולהניח בסלסלה. וזאת הסלסלת קש שקניתי באיקאה נידמה לי 30 - 20 ש"ח והיא די גדולה וניתן לשים בה מה שבא לך.

../images/Emo141.gifוהנה הסלסלה השניה השניה

חולה עיתונים, מגאזינים וכל דבר שאפשר לקרוא ואפילו יש לי אחד בחדר שינה לצד המיטה וסבבה לזרוק לתוכו ספרים ומגאזינים.

מי לא אוהב לקרוא עיתונים בשירותים?

אז הנה הפתרון כד מקרמיקה ובתוכו אפשר לשים מגאזינים, עיתונים ומה שבא לכם לקרוא. נמצא בפינה ולא תופס מקום וככה לא צריך לריב עם הבעל שיחזיר את העיתון למקום,חחחחחחחחחח ואל תגידו שאני לא חושבת על הכל כי יש לי פתרון לכל דבר,חחחחחחח

מייד מאמצת את דלי העיתונים

כאצלינו בשירותים הם זרוקים על ארגז הכביסה יחד עם כמה ספרים וחוזים (שלו, שלו, אני לא קוראת שם)

למעלה