איפה דליה אור?

• פותח הנושא גמ
  • פורסם בתאריך
הומאופטיה קלאסית

בודאי שאפשר לחזור על הטיפול בכמה מקרים: אם הטיפול לא התאים, אם אחרי כמה זמן צריך לחזק אותו, ואם רוצים להעמיק את הטיפול (עם האוכל בא התחאבון). כך זה קרה גם אצלי, עד היום במשך כמעט שנתיים קיבלתי 3 פעמים תרופה. לא תמיד בשביל הסיאף, אבל מבחינתם הכל קשור. אני יכולה לברר אם יש אתר באינטרנט, למרות, שנראה לי שההבדל בין רפואה קונבנציונאלית לבין אלטרנטיבית הוא בקשר בין המטפל להמטופל. בלי להעליב אף רופא ובטח לא את הרופאה שלי, אין בהומאופטיה את כמות המחקרים והתיאוריות שיש היום זה לא מתאים לתפיסה שלהם ובטח לא לזמן שהם נוצרו. לכן אני ממליצה לך ללכת רק להומאופט שקיבלת עליו המלצות ופשוט לדבר איתו. ובכל מקרה, הם מתחילים מאד בקטן, הם מפחדים להזיק בדיוק כמוך. אני אברר על אתר. תהיינה בריאות. דנה

לדנה

תודה שוחחנו איתה והבנו שאם נוסעים לשלושה חודשים לחול לא כדאי להתחיל לכן אנו דוחים לעת עתה דליה

נסיעה טובה

לאן אתן או קרן נוסעות? שיהיה ממש בכייף, אין לי קנאה אבל בכל זאת משהו צובט עכשיו כשכולם נוסעים... לעניין הטיפול,, קצת חבל ותדעו לפעם הבאה שהטיפול ההומאופטי נותן כיסוי לכל דבר שקורה מכוויה ועד שפעת או התקררות כל זמן שהגוף תחת השפעתו. לי היתה כוויה בדרגה 2 שעברה תוך שבוע לגמרי בלי להשאיר שום סימן... שוב, להתראות ותעשו חיים.

למעלה