אלדד בים עם חברים

• פותח הנושא l86
  • פורסם בתאריך

l86

New member
אלדד בים עם חברים

פליפ2

New member
השמין. קצת עצוב לראות את החברים שלו עם בנות הזוג שלהם והוא

לבד

l86

New member
כן, גם אחי העיר לו את זה בתגובות

שאלו אותו כמה הוא העלה והוא אמר ש-4-3 קילו.

נכון, אבל אם זה היה מפריע לו הוא כבר היה מוצא דייט, כנראה הוא אוהב להיות לבד עכשיו.

פליפ2

New member
או נלחם על הקשר עםקארין

יפה הקשר שלו עם אחי המעבר לצפון קירב בניהם הוא רחוק מהשפעה של אליאב וזה בטח עוזר

l86

New member
נכון.

צודקת, אין ספק שהמרחק מאליאב והקרבה לאלדד משפיעים ועכשיו הם בקשר יותר טוב, אני שמחה שיש לאלדד אותו כחבר.

l86

New member
כן, אני הגעתי למסקנה הזו אחרי שאיציק סיפר שהם דיברו עליו

לפני זה לא חשבתי שאליאב עדיין מתעסק בו, אבל מסתבר שאליאב נשאר אליאב.....

פליפ2

New member
טוב תראי יש סיכוי שאציק שאל את אליאב עליו

אבל ממה שאנחנו מכירות את אליאב

l86

New member
אני יכולה לתאר איך זה היה

איציק התחיל לשאול על החתונה ואיפה זה יהיה ומתי ואם יבואו האנשים מהעונה שלו ואז אליאב התחיל לפרט על מי יבוא, ועל הדרך גם השחיל את זה שאלדד בצפון עכשיו ובטח גם השחיל איזה כמה לכלוכים עליו על הדרך.....

אגב, סתם העלית את הנושא עכשיו או שהוא שוב אמר משהו על אלדד איפשהו?

פליפ2

New member
ביום חמישי ראיתי שידור חוזר וראיתי את זה שאציק מראה את

הקעקוע ומדבר על אליאב ואלדד כי לא ראיתי הכול בפעם הראשונה אז נזכרתי בזה.
משחקת אותה הדנית הזאת גם אם היה שולח הודעה מזל טוב לא היה מוזמן לחתונה

l86

New member
חחחח תכלס, כאילו אליאב בכלל היה חושב על להזמין אותו...

פאפא5

New member
חתיך

מתאים לו להיות יותר מלא, אבל אתן יודעות זה תלוי בזוית הצילום... 3 4 קילו זה לא הרבה(; וווובנות חשבתן מי מצלם או מצלמת:) אה, יכול להיות שזאת בת זוג פוטנציאלית חחחחח או סתם חבר.

l86

New member
חחחח צודקת, באמת לא חשבתי מי הצלם

אבל כנראה שזה סתם חבר ולא בת זוג פוטנציאלית.

פאפא5

New member
שבוע טוב לכן

אני לא כל כך בטוחה שהצלם הוא גבר:) ולמה, כי אם הוא היה מצולם בחוף עם חברים, אז זה הגיוני. נראה לכן שהוא יצא לבילוי בחוף הים עם שני חברים ובנות זוגן והוא עם חבר!? זה סוג בילוי שמצריך שגם הוא יהיה עם בת זוג
,אחרת זה מזה מוזר לא אומרת שישלו חברה אבל אולי מכרה או דייט.. גם החברים האלה לא מוכרים, אולי הם חברים שלה. ותשאלו למה היא דווקא הגבר או האישה שישבו ליד אלדד צילמו:) אז זה עוד יותר מחשיד כנראה שהוא לא רצה שתהיה בתמונה ( עדיין) ולכן האחרים לא צילמו אלא היא. יש לי עתיד בבלשות(:):

l86

New member
שבוע טוב

אמממ אולי הם יצאו יחד שני חברים פנויים ושני זוגות והפנוי השני צילם? אלא אם כן, כמו שאמרת, אלדד רוצה להסתיר אותה בכוונה מאיתנו.

פאפא5

New member
אני חושבת שהגיוני שזאת בחורה

עם שני זוגות , יוצאים רק עם יש בת זוג איתו, והגיוני שבת הזוג תצלם כי הוא לא רוצה ליצור דיבורים, ואולי זה עדיין טרי. אני חושבת שקארין מאחוריו, למרות שאהב אותה מאוד.. ואולי זה טוב שהוא יוצא ומנסה ככה שוכחים את כאב הפרידה, גם קארין יוצאת, אבל בזמן האחרון יש שקט מצידה בפייס או באינסטה, היא הייתה מעלה מלא תמונות של בילויים של חברים ועכשיו תמונה פעם ביומיים ובענייני עבודה, כנראה שכבר היא לא מנסה להוכיח כלום): באמת חבל, אבל זה מה יש.

l86

New member
ימים יגידו:)

אם באמת יש לו מישהי בטח נגלה את זה מהר.
קארין כנראה כבר מאחוריו אבל אני בהתלבטות אם זה באמת יהיה טוב לו לנסות עכשיו שוב לצאת עם מישהי או שהוא צריך עכשיו הרבה זמן לעצמו.

פאפא5

New member
אני לא חושבת שהוא באמת רציני

כמו שהיה עם קארין, אני חושבת שהוא מנסה ויוצא פה ושם, הרי הוא לא יישב בבית, ויבכה על מר גורלו. אבל לדעתי בגלל שהוא לא סגור בבית, הוא יכול לשלוט על הקשר ולא להפכו לרציני. אני גם חושבת שהוא צריך קצת לנוח ואז באמת ובשיקול דעת נכון ולא שיקול של ריבאונד , הוא ימצא את האחת הנכונה באמת.

פאפא5

New member
בקשר לאחי, אני תמיד חיבבתי אותו

ראיתי בו בחור צעיר תמים ויותר מידי טוב וחסר ביטחון לכן הוא נלכד ברשתו של אליאב התחמן. אימא של אחי אהבה מאוד את אלדד, אלדד אהב את אחי ולא ראה בו רוע. כנראה אחי מתחיל להבין מי הוא אליאב ולהתרחק. אליאב כמו דהוא מנצל את ארוסתו כך גם ניצל את אחי ואת אנה ואת הטיפשות של צחי, הם שיחקו לידיו.

למעלה