אם הכלה - האם זה הזמן לממש פנטזיות?

אם הכלה - האם זה הזמן לממש פנטזיות?

כשהתחתנתי אמא שלי חשבה שזה ארוע חייה ושכחה שאני אעמוד במרכז הערב, היא טרחה סביב הביגוד, האיפור, התסרוקת שלה כאילו היא עומדת להתחתן, היא ביקשה את דעתי על השמלה שלה ואני לא אהבתי אותה בכלל והיא , למרות שהבטיחה מראש שתתחשב בדעתי החליטה שזה מה שהיא רוצה וגררה אותי גם ליקנות איתה נעליים, היא התערבה בכל דבר ובכל החלטה למרות שאני ובעלי שילמנו את עלות כל החתונה מכספינו . עד היום אני רואה אימהות של כלות שלבושות גרנדיוזי מאוד לעיתים יותר מהכלה עצמה ומתנהגות בארוע כאילו הן הכי חשובות. ואיך זה אצלכן?

smagi

New member
אצלינו אנחנו היינו האחראים

הבלעדיים על החתונה! אנחנו קבענו היכן היא תהיה, איזו מוסיקה תתנגן, מה יהיה התפריט וכו' ההורים משני הצדדים היו האורחים (וכל אחד גם נתן מתנה כפי יכולתו). אבל לעומת זאת אמא שלי כן התרגשה מאד, חיפשה שמלה במשך שבועות וכו'. אני חושבת שחתונה זה אירוע גם של ההורים, הרי כבר כמה פעמים ההורים מחתנים את הילדים??? אז יאללה לפחות כאן ניתן להם את השמחה הזאת.

אצלנו הכל מתקבל באדישות עד עכשיו...

כמובן יש עוד 4 חודשים עד לאירוע וההתארגנות מתנהלת על מי מנוחות כרגע אמא שלי בעיקר עסוקה בלעבור דירה... אבל כבת/נכדה ראשונה שמתחתנת מהצד שלי אני משתדלת לערב את כל הנפשות הקרובות בעשייה (כי גם הם חוגגים) אז אני "מאצילה סמכויות" ועד עכשיו לא עשיתי כלום
אחי המתוק אירגן לנו אולם/צלם/דיג'יי ובא איתנו לסגור ולחתום כי הוא הרי "בברנג'ה" וגם עיצב לנו הזמנות דודה שלי האלופה (מכל המשפחה אני הכי דומה לה) אחראית על רקמת השמלה וההינומה ועיצוב אולם אמא באה איתי לקנות שמלה (וגם שילמה עליה) אבא אחראי על מתנות לאורחים והוא גם מצא מאפרת (אין על אבא שלי אלוף) ההורים של החצי מצאו רב וסגרו שבת חתן בקיצור עד עכשיו החתן והכלה לא עשו כלום
ותכלס אין לי בעיה אם זה כי אני עסוקה בלימודים אז יש לי ראש שקט...

"ההתארגנות מתנהלת על מי מנוחות"...

אבל יש לכם 75% מהחתונה מוכנה...
בעצם מה שחסר זה רק קייטרינג ועיצוב לאולם!

מירי,

New member
אמא שלי בכלל לא היתה ../images/Emo7.gif

עד לשניה האחרונה עוד קיוויתי שהיא תגיע.... מכיוון שאני לא אוהבת ארועים גרנדיוזים, ובכלל שונאת להיות במרכז- מן הסתם הארוע ישאר של הילדים....

dafgol

New member
אצלינו זה היה שונה לגמריי

אנחנו החלטנו על כל מה שקשור לחתונה, למרות שההורים שלי שילמו חלק מהחתונה. אמא שלי התלבשה והתגנדרה לרגל הארוע בטוב טעם
לא משהו גרנדיוזי....אלא פשוט חגיגי ולא מנצנץ. אמא שלי תמיד אמרה שיום החתונה זה היום של הכלה ואף אחת לא יכולה ואף אסור לה "לגנוב את ההצגה" לכלה. ככה היה בחתונה שלי וככה בחתונה של אחי. אמא שלי על תקן אם הכלה בהחלט (או אם החתן אצל אחי ) אבל ידעה את מקומה, מעולם בכלל לא עלה אצלינו בשיחות. הם-ההורים, קיבלו את האורחים ועסקו בכל מניירות הטקס (נשיקות חיבוקים ולחיצות ידים עם כל מי שצריך, להסתובב ושוחח עם כולם וכו'..) התפקיד שלי היה ברור...להיות הכלה,להתרגש ולהנות מהיותי ה
ה

אצלנו הכל היה עפ"י החלטתנו

אמי, אשה מדהימה וצנועה. כמובן שהיא שמחה עמנו, התרגשה ביותר, נהנתה מתשומת הלב שקיבלה כאם הכלה, אך לרגע לא לקחה את מרכז הבמה. לעומת זאת החמות- לבשה לחתונתנו שמלה לבנה
... ולרגע לא זזה ממרכז העניינים. טוב, זה שייך לפורום אחר, אני יודעת
.

smagi

New member
דייייייי שמלה לבנה ??????

אני הייתי הורגת אותה!!!!!
זה מזכיר לי שחברה שלי לפני שנים הלכה עם גיסתה לבחור שמלת כלה ואח"כ היא עיצבה לעצמה בדיוק את אותה השמלה רק בצבע אופוויט. הן לא דיברו שנים אח"כ בגלל זה. זה כאילו להגיד בפה מלא באתי כדי למשוך ממך את תשומת הלב!

כשאני התחתנתי הוריי כל כך התרגשו, הלכנו

ביחד לראות גנים, רציתי להתחתן רק בגן ארועים, הלכתי לראות שמלות כלה רק עם אחותי, וכשבחרתי לקחתי את אמא שלי שתראה אותי עם השמלה, היא כל כך התרגשה, הוריי לא התערבו לי בכלל בארגון החתונה, להפך רק תמכו ועזרו, הם והורי בעלי שילמו לנו על הארוע ואף קיבלנו את הכסף מהחתונה. הדבר היחידי שהם התערבו לנו זה שהם רצו שתהיה בחתונה מוסיקה כמו פסדובלה, טנגו וכאלו, ואני חשבתי שזה קצת מיושן, אבל בסוף הסכמתי כי היו גם מבוגרים בחתונה ורציתי שגם הם יהנו.

litzuf

New member
אמא שלי הייתה חודשיים אחרי מות האמא שלה....

היא ניגשה לרב ושאלה אותו עם היא יכןלה להיות בחתונה.... נרב אישר לה להיות ואפילו לשמוח ולהנות... והאישור הזה שיחרר לה מאוד את הלב... אמא שלי במיטבה לא אוהבת להתגנדר מידי... כמוני.... היא הייתה בלשוש סולידי ונעים... והיה נחמד מאוד... חמתי להומת זאת ניהלה לכולם את הערב

קישקול

New member
הבת שלי התחתנה בתאריך יום הנישואין שלי!

ובתוקף עמדתי על זה שלא יציינו אותו כי היום הזה שלה בלבד !!!!!! ואכן כך היה. לעומת נשים אחרות במשפחה שנראו גונבות את ההצגה לכלה. הבת שלהן.

חני ב

New member
../images/Emo13.gifאצלנו הכל היה מושלם

היום השמח הזה היה רק שלנו. שתי האמהות היו מקסימות בדרכן שלהן.

למעלה