אני יודע למה הופסקו השידורים מישהו ממשפחה של

shlomitgueta

New member
אני גם רוצה שהוא יודח אבל אין קשר בין

מה שאתה מערבב פה! אני לא סובלת אותו במשחק אבל אתה מאבד פרופורציות!!!!!!!!!

קפרי

New member
את יודעת קאראט מה אומרת התגובה שלך? שלך

אין רגש ולא מבינה מה זה בכלל או אולי את לא בוגרת,הבן אדם וטוב שאני כותבת אחרי התוכנית שהודיעו לו הוא מרר בבכי, ויצא בלי לדעת אם היה אמור להשאר או לא ואת קובעת שהוא עושה הכפשות והסתות ולא מתייחסת למה שהתחלת לכתוב בכלל על הדודה. העיקר להכפיש אה? אם כבר לשנוא-עד הסוף, אמת שקר, מה זה משנה..

קאראט

New member
האם זו הפעם הראשונה שההפקה מטייחת דברים שקרו?

אולי באמת היו מכות? ואני מאמינה מאד שזה מה שקרה. בסופו של דבר, האמת תצא לאור מתי שהוא.

shlomitgueta

New member
אבל אומרים לך שלא היו שום מכות ומדובר

במקרה טראגי... גם אומרים ששי יחזור בסה"כ הלך עם 2 שוטרים ויחזור צריך להיות אנושי!

קאראט

New member
את יודעת מה שלומית? אם סיפור הפטירה הוא נכון

אוריד לך את הכובע.

קאראט

New member
ורוצה להוסיף ולהזכיר

שהוא היה כל גאה כשסיפר לכל בני הבית שהוא רצה להפוך את השולחן על איתי.... והמזל של איתי שמישהו (כבר לא זוכרת מי) עצר בעדו. נו, באמת, שי משחק? זה כולירע זה.

Fairywitch

New member
מספיק לחרטט- כשהשידור הופסק הטלויזיה

אצלי הייתה דלוקה- כולם בדיוק ישבו לארוחת צהריים. למה לחפש סיבות לשנוא ולהתלהם? אי אפשר להיות בני אדם לכמה דקות?

קאראט

New member
גם אצלי היתה דלוקה, אז מה?

האם הראו מה שקורה בחדרים? לא ואולי אלה שהיו בחדרים נמאס לשמוע את התככן מקניט זה או אחר והחליטו לסדר לו את הצורה וזוהי הסיבה שההפקה פסלה את השידור? מה שבטוח ההפקה עושה רק טוב לשי - כמו תמיד. גם אם ובהנחה לא קרה שום דבר מכל ההשערות שהועלו בפורום, עצם העובדה שהצופים לא צפו בתככן שעות מספר לפני השידור, ההפקה הפכה לשגרירה שלו וממתנת את דעותיו הקיצוניות.

Fairywitch

New member
אם היה אצלך דלוק היית רואה ששי בדיוק

התיישב לארוחת צהריים. לא אלימות ולא נעליים.

קאראט

New member
../images/Emo124.gifשלומיתתתתתת כנסי רגע

כפי שהבטחתי, אני מורידה בפנייך את ה--> ועם כל הצער למשפחת שיטרית, אין לי שום אמפטיה כלפי שי שהודח. הוא הביא זאת על עצמו בגלל השחצנות והבטחון העצמי המופרז שלו.

shlomitgueta

New member
נכנסתי ואני חושבת

בדיוק כמוך :) שי הביא את זה על עצמו אני גם משתתפת בצערו ואוסיף משהו: צוחקת... הכל משחק ולכן צריך לקחת את הכל בפרופורציות מדובר על אנשים שהלכו לשחק משחק אבל מה לעשות לאנשים יש לב והם נקשרים ומתחברים לאנשים מסויימים ועם הזמן כמו שצבר אמר נצבט לך הלב ויש לך רגשות ואז אתה מתחיל להתבלבל בין המשחק לבין החיים האמיתיים ואתה לא יודע אם אתה צריך להיות אתה או פשוט לשחק ואנשים נסחפים נכון שגם אנשים הם ככה בחיים האמיתיים אבל יש פה מלא דברים שגורמים לך להתנהג ככה. אני רק מקווה שגם כאן בפורום אנשים ילמדו לכבד אחד את השני. גם אני כמו שאר המתמודדים לפעמים משנה צד ומתחברת לדמות זו או אחרת בכל תלוי בסיטואציה עצמה. ולפעמים הצביעות הזו של האנשים משנה לך את כל החשיבה. אוי לאיפה הגעתי... רק רציתי להגיד שמדובר במשחק.

redsnowhite

New member
במידה והוא יחזור, כדי לשמור שלא ידבר על

התוכנית עם אף אחד ושאף אחד לא ימסור לו מידע על החיים בחוץ!

NoKiA2003

New member
נראה לי שלמשטרת ישראל יש דברים יותר דחופים

לעשות חוץ מלהתעסק בתוכנית ריאלטי.

למעלה