אני יודע למה הופסקו השידורים מישהו ממשפחה של

אולי השוטרים הם מההפקה לוודא שהוא לא מדבר עם

אף אחד כשהוא בחוץ? הלכתי רחוק מה?

קאראט

New member
בהנחה שמדובר בפטירת קרוב משפחה

למה 2 שוטרים ילוו אותו? מה להפקה ולמשטרה? האם למשטרה אין מה לעשות אלא להתעסק בטפל? למה שההפקה לא תציב לצידו אנשי ההפקה כדי שלא יפלו לאוזניו של התככן שום רמז או הצעה?

טלטוש

New member
שוטרים הם לא שרותי ליווי ללויות

אם דודה של שי נפטרה אז אין סיכוי שהוא ילך ללויה מלוה בשני שוטרים. שני שומרים הכי הרבה. לשוטרים יש מספיק עבודה חוץ מללוות מישהו מתכנית ריאליטי ללויה של דודה שלו. האפשרות היחידה אם מדובר בשוטרים היא שמדובר על קרבה ראשונה ומוות לא טבעי, או ששי צריך לתת עדות או לזהות את הגופה.

Fairywitch

New member
אלא אם זה קשור לצבא-

ידוע שקצין העיר מגיע לדווח על מוות בשירות צבאי

cookies10

New member
מה הוא אסיר בכלא שהלך עם שני שוטרים

שומרים עליו שלא ידבר

אני מקווה ששי לא יחזור. אני ממש לא אוהבת

אנשים כמוהו שיעשו הכל כדי לנצח. ומאוד מקווה שרנין תעוף אחריו.

nikename

New member
מישהו מהפורום בקשת כתב דבר אמין.

קודם כל הוא כתב שיש לו קרובים במשטרה. עכשיו ככה,הודיעו לשי שדודה שלו מתה, ואז עינב בובליל,אמרה משהו כמו "זה בטח תרגיל של שי", ואז הוא התעצבן והביא לה סטירה, יוסי התעצבן,היא התחילה לבכות ולצרוח, ובגלל זה הביאו משטרה והוציאו אותו,אבל זמנית.

אין לי שום רגשות לשי אפילו לא רחמים,

לגבי האישה היקרה שנפטרה ,אני בהחלט מצטער על כך ותנחומי למשפחתה הקרובה... על שי נאמר כבר המון קשה לי אפילו להחשיב אותו כבן אנוש, לפחות כרגע אין רעל באוויר בווילה.... כלב כאלב מגיע יומו

ordiki

New member
אני מציע לכולם להירגע

אתם מתחילים לעבור את הגבול עם השנאה. יש כאן תגובות מזעזעות ואני לא אתפלא אם מישהו חלש אופי יחליט לעשות מעשה. הגבולות בין משחק טלויזיוני למציאות הרגילה מטשטשים אצלכם ואני מציע לכם שוב להירגע לפני שמישהו יפרש את המילים שלכם לא נכון.

איתי בל

New member
הרבה מדברים על הפקה מתערבת ולא אנושית

ודיירים צבועים ודוחים הפורום נהיה ליותר גרוע מכל הדיירים בכל העונה ביחד פתטי פשוט

למעלה