אני יודע מה עשית בחצישנה האחרונה

אני יודע מה עשית בחצישנה האחרונה../images/Emo11.gif

חמישה חודשים, שזה כמעט-כמעט חצי שנה, חלפו מאז הפרק החדש האחרון של טלנובלה בע"מ... מה עשיתם מאז
איך התמודדתם
תודו, התמכרתם לשידורים החוזרים, ניסיתם להעמיד פנים שזו בכלל סדרה חדשה, שאין לכם מושג מה עומד לקרות בפרק - והאמנתם בכל ליבכם שניקה לא סתם מבטיחה, ואפרת באמת תקום לתחייה בפרק הסיום. וזה שחיפשנו כל פיסת מידע על כל שחקן שהופיע בסדרה, מעפר שכטר ועד תמיר-אני-לא-מרגיש-טוב, כשהיא עוד שודרה, זה מתקבל - אבל מי עצר שם? הרי המשכנו עוד הרבה אחרי... על מי אני עובדת - עדיין לא הפסקנו
אבל עזבו, זה עוד בסדר... שמעתי על מקרים ממש קשים של אנשים שהתחילו לרדוף אחרי אחת, טלי שרון, בכל רחבי הארץ, בתירוץ שהם נוער תרבותי
כאילו, עד לאן אפשר להתדרדר
ואיך לא, החיפוש האינסופי אחרי כל פיסת מידע על הדבר הHOT הבא, שהיום אנחנו יודעים לקרוא לה "האלופה". כבר ביוני [
] שמענו על "המתאגרף", וכנראה שאפילו דני פארן האמין לשמועות
מתישהו גילינו שמישהו למעלה החליט ליהודה לוי יותר סקסי במדי כדורגל
מאשר בבוקסר מתאגרפים, והנושא שונה במהרה לכדורגלנים [ואיך אפשר בלי החברות הדוגמניות שלהם
] באוגוסט שניצלונה עידכנה את כולנו בשם הנבחר ובעלילה המתפתחת - ורובנו, צמאים לקצת מידע, האמנו
וכמובן, כל השמועות על הקאסט העתידי
מאפרת גוש עד אפרת בוימוולד, מגיידאמק[
] עד רן דנקר ומהדס מורנו עד מלי לוי, לא הפסקנו לדבר, לנחש, לקוות - ולחפור בכל אתר ומדור בידור אפשרי אחרי עוד שם להוסיף לרשימה... היום זה הגיע - הכל חשוף, הכל ידוע, טלנובלה בע"מ יורדת ממדף הדברים-שכיף-להתמכר-אליהם, ומפנה את המקום לדבר הבא -
האלופה
רגע לפניי, בואו נתרפק על גלי הנוסטלגיה -
איך באמת התמודדתם עם סיום טלנובלה בע"מ
איך נפתרתם מהרגל בן חצי השנה להתיישב כל יום ראשון עד חמישי ב20:05 מול HOT3, לשקוע לעולם המוזר והאהוב שבו אונגר זה שם דבר, "חבייה" הוא השם שהכי מזוהה עם מרכז הליכוד - ולתהות איך מישהו שם באמת נתן לרננה לוסטיג לכתוב טלנובלה

BEN ZIV

New member
../images/Emo12.gif

באסה שנגמר
אבל נעבור לטלנובלה הבאה ונראה אם היה תהיה יותר טובה או פחות.. כל דבר נגמר בסוף.. ועכשיו מחכים לדבר הבא

חיחיחיחי../images/Emo205.gif

לאחר שנגמר טב"ע אני רואה את השידורים חוזרים לפעמים ונזכרת בצחוקים של ש[אאאאאא]רית ובטי
ובנשיקות והחיבוקים וגם המריבות של כפיר ורננה

nadav1232

New member
מהפעם האחרונה שראיתי טב"ע

את השידורים החוזרים זה היה בפרק הראשון וראיתי כמה דקות חח..

זה היה קשה בהתחלה../images/Emo3.gif

לא קלטתי...אבל אחרי כמה ימים/שבועות זה עבר... עכשיו אני כבר לא יכול לחכות

mary17

New member
היה קשה להתמודד....

הכניסות שלי לVOD נעשו תכופות יותר מבעבר קשה להפסיק משהו שהתרגלנו אליו במשך חצי שנה שלמה
הזמן עבר לאט לאט וסוף סוף זה כאן
ההתמכרות החדשה
וכנראה שרק בטלנובלה בע"מ יתנו למתאבדת סדרתית שנפגעה כ"כ הרבה מאהבה וסבלה מאבידות רבות מידי לכתוב טלנובלה ולהשאר שפויה יחד מזל שכפיר היה שם

RTur

New member
אז אני עונה:

בימים הראשונים אחרי שטלנובלה בע"מ נגמרה ראיתי כמה פרקים מהשידורים החוזרים אבל לצערי לא יכולתי להינות מהם כי כבר ידעתי מה יקרה חח.. אבל עדיין היה כיף לראות את אפרת חיה ונושמת.. אחרי כמה ימים כבר הפסקתי לראות כי התחילו לי חודשי הלחץ שבקושי היה לי זמן לעשות משו.. אז ויתרתי על זה.. וברגע ששמעתי על הטלנובלה החדשה התחלתי להתעניין במיוחד כשהתחילו ידיעות שלירז צ'רכי תשחק בה.. ואיתה באמת היה סיפור כי בהתחלה היא התקבלה ואחרי זה החליטה לפרוש בגלל שהיא משחקת ב"ברנשים וחתיכות" - ההפקה החדשה של בית לסין.. ואז ממש בזמן האחרון היא הצליחה לשלב בין שניהם והיא תהיה גם בברנשים וגם באלופה
שזה הכי שווה
ועכשיו שאני גם יודע על כל הקאסט של הטלנובלה החדשה זה עוד יותר מעניין כי חוץ מזה שלירז משחקת שם, זה ממש כיף שיש שחקנים שמתנסטנגלים (מהמילה נוסטלגיה חחח
) כמו לירון וייסמן ויהודה לוי וכמובן עפר שכטר, גיא לואל ומיכל גבריאלוב מטלנובלה בע"מ.. (רק חסר להם שלא יביאו את טלי לתפקידון אורח!)

mor the only

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif../images/Emo85.gif

עצוב שטב"ע נגמרה
אני מאוד מקווה שהטלנובלה החדשה תהיה בערך על אותו גל אני מחכה בקוצר רוח שהטלנובלה תתחיל כדי לראות אם היא באמת כ"כ טובה כמו כל הטלנובלות שהיו עד עכשיו בהוט

../images/Emo16.gifטלנובלה בע"מ../images/Emo16.gif../images/Emo87.gif

כמו כל סוף של טלנובלה מוצלחת וממכרת
אבל יהיה את האלופה

nadav1232

New member
חבל שלא תהיה עונה שנייה לטב"ע

אבל אני בטוח שגם הטלנובלה הזאת תהיה יפה מאוד כמו השאר :)

../images/Emo79.gif../images/Emo204.gifלקח לי זמן עד שנפל לי האס

*האסימון... והאמת שאני עד לפני איזה שבוע לא נפתרתי מלראות טב"ע כל יום כי אחותי ראתה את השידורים החוזרים[הצתה מאוחרת
],ועד שהיא סופסוף גילתה את נפלאות הויאודי...
ואני עדיין תוהה איך לעזאזל נתנו לרננה לכתוב טלנובלה
חצי פרק לא הייתי מביאה לה

Shaaachar

New member
אוקיי..אז ככה../images/Emo121.gif

חשבתי שיהיה לי מאודדדדדדד קשה להתמודד לא לראות את רננה לוסטיג כל יום, ולא לשמוע כל יום את המשפטים הפסכיופטיים של טליה ושל ג'ק. שאלתי את עצמי מה אני אעשה! אבל - זה בכלל לא הזיז לי! זה היה קצת מוזר שאין טלנובלה בע"מ ואין מה לעשות ב-20:05 (או 06 או 07 או 05 או 04
) אבל זה דווקא לא כל כך חסר לי, ובכל זאת - אני חושב ש"טלנובלה בע"מ" הייתה סדרה מדהימה, ו...אני מצפה ש"האלופה" תהיה עוד יותר מדהימה!
ולהאמין שעברו 5 חודשים, שזה כמעט חצי שנה זה פשוט מפחיד!!!!!!! ולא - ממש לא ראיתי את השידורים החוזרים
ונעה - אני לא פקאצה!!!!!

למעלה