אני יודע מה עשית בחצישנה האחרונה

t a l o s s

New member
אני לא ראיתי תשידורים החוזרים..

אפילו שהיה לי זמן לא ראיתי.. זה לא שלא אהבתי את טלנובלה בע"מ... הייתי רואה ונהנהתי...אבל זה נגמר... וגם בגלל ששמו את השידורים החוזירם אחרי הפרקים האחרונים זה הרס הכל .. הם היו צריכים לחכות כמה חודשים שנהיה יותר מסוקרנים...

../images/Emo124.gif כולם להכנס! כולם|!

טוב את צודקת ב- 100 החוז אני מת על טלנובלה בע''מ אבל כמו שמיכאלה משחק החיים וכל הסדרות הלכו! גם זאות הלכה אבל אי אפשר לשכוח את אפרת המדימה וטלי שרון המכשורת דנה ועופר! פשוט היהתה סדרה למופת! אני היהתי ב-2 פרקי הסיום ברשון! היה כיף פשוט ראוים כמה וכמהה אנישים מכורים לסדרות האלהה

KeReN 0R

New member
אצלי זה היה ככה:

לפעמים ראיתי שידורים חוזרים,נשארתי בפורום גם אחרי שזה נגמר,המשכתי להעניין בסדרה ובשחקנים שהשתתפו בה
זה לא נגמר
*מכחישה*

../images/Emo103.gif היה קשה להתגבר

מאחר וזו הייתה חוויה ענקית , וזה נכנס בי יותר מידי עמוווק וגם אני משתדלת לעקוב אחר השידורים החוזרים כי אין לי V.O.D וגם היו פרקים שלא ראיתי כי לא הייתי בארץ אני חושבת שלעולם לא אתגבר על טב"ע אבל לכל דבר יש התחלה וסוף מצד שני אני מחכה כבר ל"אלופה"

אוקיי, אז ככה... ../images/Emo210.gif

לי אישית זה היה ממש עצוב להיפרד, כי אתה נכנס לזה כל יום בשמונה וחמישה פרק זה כבר שיגרה אתה מתרגל לדמויות לשמות לשיר לצחוקים להכל ופתאום אחרי שיגרה של יום יום של 120 פרקים בפרק אחד אומרים לך זהו ביי וזה נורא קשה במיוחד עם הטלנובלה הזאת שהייתה כל כך מדהימה ומצחיקה ומיוחדת. אז לי זה היה נורא קשה וכן אני מודה אני גם צופה בשידורים החוזרים. אבל אין מה לעשות לכל דבר טוב יש סוף, ואני מצפה בקוצר רוח להתמכרות חדשה שנשמעת לי ממש טלנובלה חמודה, אני מקווה. אבל זה לא אומר שאני ישכח את טלנובלה בע"מ ואני לא אשכח את יעלי עפר טלי גיא הדסי רון תמרי מאור אודיה שרון(שנייהם) גילת דוד מיכל אורי מלאני ואלברט קיצור הם תמיד יהיו בלב ! מצפה לטלנובלה החדשה
למרות שיהיה מוזר בלי טלי, זה כבר רגיל... מצפה להמון תפקידי אורח (אפרת ודנה חוזרות מהמתים)

אני רוצה עונה שנייה לט"ב../images/Emo194.gif../images/Emo19.gif

אני פשוט רוצה עונה חדשה...
אולי באמת האלופה תהיה אחלה סדרה אבל אין על טב"ע זאת הייתה ה-טלנובלה! אבל מה לעשות לא נורא מתחילה טלנובלה חדשה ואולי אני אתמכר מחדש וזה הכל ודווקא זה יהיה נחמד לחזור לבלוגים לכיף וכ'ו
ומי שנוטש את טב"ע אויי לו

danit1234

New member
ממ ../images/Emo12.gif../images/Emo203.gif

אז זהו שבהתחלה קצת התכחשתי
חפרתי לכולם על הפרק סיום וחרשתי על אירוחים של שחקנים האמת שגם בלי להרגיש אמרתי זה כמו שרננה \בטי\בני\כל דמות אחרת אמרה ....
ראיתי קצת פרקים ב20:05 הזמנתי בוי או די וממ זהו נראה לי כמה שזה נשמע מפגר זה עצוב שנגמרה טלנבולה כאילו כמה שהייתי במתח לפרק סיום לא ראצית באמת שזה יגמר אבל כמ כל דבר טוב היה לזה סוף וזהו בערך

למעלה