אני לוווזר ???
מעולם לא הפסדתי

maxima

New member
בוקר טוב כולם...פלומה ברכה השבה

חזרתי אמש מהטיול ב-11 מיקלחת והופ למיטה ולכרית...
היה טיול מענין ויפה.. כתבה מצולמת עם סיפורים פיקנטיים..(בתקווה שאזכור) בששי או בשבת . מזמן לא טיילתי ונהנתי מכל רגע אך כמה טוב לטייל במרחבי ישראל...
יומופלא לכולם

shkedud

New member
בוקר טוב חברים שלי, כף לראות

אתכם על הבוקר פעילים. לצערי - קוצר הזמן מונע ממני להיות פה, ואני מקנאה על הפעילות השווקקת. מקווה שבסופ"ש הזמן ייטיב עמי
לכולכם, (ללא יוצא מן הכלל) חושבת עליכם ומ ת ג ע ג ע ת

maxima

New member
בוקר טוב שקדוד לפעמים..:

טוב להיות עסוקים...
שיהיה לך יום קסום אהלנים אודו...

odo13z

New member
בקר טוב גמלצים.../images/Emo140.gif

לקום לעבודת הבורא. היום קצר והמלאכה ....שוין.

אנפה2

New member
בוקר טוב לכולם, ../images/Emo127.gif../images/Emo42.gif../images/Emo127.gif../images/Emo42.gif

../images/Emo141.gifבוקר ויום טוב של../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif וכיופ

ים לנמצאים ולאלה שיבואו, יספרו,וינעימו לי את היום, למרות שמזמן כבר עליתי על זה שהחיים הם לא רק ירח דבש מתמשך(יש לי במקרר צנצנת דבש) ובכל זאת מקווה שלכולם בריאות ושלווה, למה "המתוק" מהר מתפוגג? והשאר מתעקש להישאר?ומכריח אותי להתמודד(לא תמיד)עד אפיסת כוחות,, אז כל בוקר אני אומרת(זו תפילת השחר שלי) היום יהיה יותר טוב מאתמול..

ע ו מ ר 4

New member
בוקר אור שוש...

הסתיימו להם הימים החמים ורצוי להוציא את הדבש מהמקרר. ובכלל דבש לא טוב לו שם..... תפילת השחר? גם אני....באמת.

בוקר אור גם ממני. רוצים לשמוע מה

קרה לי אתמול? תשמעו גם אם אינכם רוצים.... יצאתי מהמכונית, שכחתי לשים מעצורי-יד ואחרי 10 דקות מקישים על דלתי ומודיעים לי שהמכונית שלי נסעה עצמאית לחצר של אחד השכנים!!! יצאתי לראות מה קרה ו.... שומו שמיים
מכירים את המערכון של הגששים? גם אצלי זה כך: היה אוטו?????
אם תהיה מעוניינים אספר לכם מאוחר יותר את ההמשך. מחכה לשמאי ולסוכן הביטוח. אוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך, איך זה קרה לי? שאני אשכח את המעצורים??????
בינתיים אנהג ברכב חלופי. ראו המצורף

דרדרית

New member
בוקר טוב וג'וד../images/Emo24.gifיש לך מזל שזה

רק נזק כספי את לא היחידה שזה קרה לה... האחרון ששמעתי הוא בעל של מורה אצלנו והוא....סוכן ביטוח....הרכב התדרדר לו כמה בתים ובנס פגע רק בפח של השכנים... טוב שזה רק נזק כספי ג'וד ודעי לך שזה יכול לקרות לכולנו חגית

ע ו מ ר 4

New member
בנות ....

וזה נשמע נורא עוד יותר....כי אמא מהגן שלנו...רק לשנייה נכנסה לקחת דבר מה ששכחה.... אבל......גם שכחה כנראה כי הילד באוטו...... גם היא יצאה אל כלום.הילד היה בקצה הרחוב. לא קרה לו כלום....ואפילו לא דרס בנסיעתו זו....איש.

דרדרית, מזמן לא אמרתי לך שאת

נשמה טובה
באמת שהגיע כבר הזמן למיפגש. געגעת...

../images/Emo13.gif../images/Emo13.gifתמיד, אודו. זה סימן ההיכר שלי

יש לנו שתי ברירות במצבים מלחיצים כאלה: לבכות או לצחוק. בחרתי את זה המאוזן ביותר: לחייך. כי אם אפשר לפתור בעיה בעזרת כסף, הרי שאינה בעיה כל-כך נוראה. היה יכול להיות הרבה יותר גרוע. כמו שכתבה עומר4. ומה אמרתי לשכן? לא תנחש....
אמרתי לו: אז מה? היא רצתה לבקר אותך.....

maxima

New member
../images/Emo24.gifואווו ג'וד...../images/Emo12.gif...

זה יכול לקרות במשפחות הכי טובות העיקר שאין ניפגעים...רכוש תמיד אפשר לתקן להחליף לשחזר...

למעלה