אני לוווזר ???
מעולם לא הפסדתי

יהודית, מה היה בסוף, איך זה נגמר???

היה מנוע????????? היו שמשות????????? היו פנסים??????. לא לקחת לב ,הכל עובר חביבי!!!!!!!!!!! העיקר שאת בסדר!!!!!!!

shkedud

New member
עומר, אני עסוקההההההההההההההה

והתמונה - לכבוד הילדות היפות - שלך ושלי...

odo13z

New member
הלוווווווו.../images/Emo55.gif .../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo140.gif

p a l o m a

New member
בוקר טוב ל כ ו ל ם.../images/Emo42.gif חזרתי

מחופשה במלון אסיינדה במעלות. יצאתי עם מועדון גימלאצ"ים. פעם ראשונה כגימלאית. היה מקסים ונפלא. לא יודעת מאיפה להתחיל .. אז ככה הגימלצ"ים? שכחתי בני כמה אנחנו היו גילאים מ 55 עד 82 לדעתי.. פשוט טיול בית ספר של כתה י"ב.. אבל הרבה יותר שמחים.. אני לא האמנתי למראה עיני, איזה מורל , איזה עזרה הדדית, איזה קבלת פנים עושים לחדשים.. איזו רמה של התעניינות עידכון וסקרנות.. היה נהדר. לא ישבנו רגע במלון (4 ימים!) למרות המבול שירד בצפון היפיפה לא שינינו את התוכנית וחרשנו את כל הדרך מהשרון עד ראש הנקרה לרוחב לרוחב ובאלכסון...פשוט -יש לנו ארץ יפיפיה ונהדרת, וגם גימלצ"ים מקסימים - מלח הארץ!

p a l o m a

New member
ברוכים הבאים כל החדשים ../images/Emo141.gif

שהצטרפו לפורום התוסס הזה בימים האחרונים... יש כאן חגיגה אמיתית וקשה לעקוב אחרי הנאמר... אנסה להתעדכן במשך היום........

odo13z

New member
ברוכה השבה פלומה. ספרי חוויות.

וזה הרגע גם להודות לך על שזימנת אותי לפורום הזה. בינתיים הוא מתאים לי מאוד. כי השכנים טובים בעיני.

p a l o m a

New member
מיכה רגב עוד תאריך 10/11/95../images/Emo23.gif

נולדה נכדתי הבכורה. זה קרה שבוע אחרי רצח רבין כולנו ישבנו וייבבנו .. כולל בתי.. וזה כנראה זרז את הלידה כי היא מאד לקחה ללב.. בכל אופן היום יום הולדת לנכדתי המתוקה והמקסימה ש י ר ה והיא בת 10!! ואני לא מאמינה שא נ ו כ י סבתא לנכדה בת 10... הגיע הזמן להתבגר, מה?..

maxima

New member
פלומה...מזל טוב לכדתך המקסימה../images/Emo13.gif

אני לא מבינה למה כולם גונבים לי את שמי...

../images/Emo24.gif שלום רב שובך פלומה נחמדת

מארץ הקור אל הפורום... ציינתי לעצמי, ובטור היומי בשנה הבאה המאורע יוזכר. חוץ מזה, גם לי לקח זמן לעכל שאני סבא, והיום יש לי חמישה נכדים, ועוד אחת בדרך. הנכד הגדול שלי בן 16 והוא מה זה חתיך. והנה סיפור על הנאה של סבא. בקיץ שעבר לקחתי את החמוד הזה לטיול סנפלינג ברמת הגולן, רק הוא ואני. עד היום לא ברור לי מי נהנה יותר, הנכד או הסבא? כמדומני שהסבא...

הענאלע

New member
איזה כייף לך פאלומה

שמחה לשמוע שנהנית. נו, החיים הטובים והאמיתיים מתחילים רק עכשיו! ומזל טוב והמון ברכות לנכדה!

למעלה