אני נטחנת כאן

אביבקיץ

New member
למה בעצם את לא עוזבת?

לנהל אנשים ולהתנהל מולם נורא דומה לניהול ילדים. אם את מאיימת "אני לא פראיירית שלכם! אני אעזוב!" אבל בסוף עושה הכל ולא עוזבת - זה בדיוק כמו לאיים על ילד ואחרכך לא לקיים. המנהלים והעמיתים שלך חכמים לא פחות מהילד שלך, והם לא קונים איומים ריקים. אני מקווה שאת מחפשת בכל המרץ. את ממש לא צריכה לחכות עד שהם יימצאו לך מחליפה. זה הבעיה שלהם, לא שלך. ובינתיים, עד שתמצאי - תעמדי על שלך, אבל בלי בכי וצעקות. משהו שעובד אצלנו, למשל - המנהל נותן לך משימה. את אומרת לו "בשמחה, אבל כמו שאתה יודע - לוח העבודה שלי עכשו מלא, בוא תגיד לי מה מהמשימות שאני עובדת עליהן אני יכולה לוותר, כדי לעבוד על המשימה החדשה הזו". לא בטון קנטרני, אלא טון של דיון אמיתי וענייני.

dafdaf

New member
כי היא לא יכולה לעזוב סתם כך

היא צריכה שיפטרו אותה על מנת שתוכל לקבל פיצויים ולקבל אבטלה במידת הצורך.

אביבקיץ

New member
אוי, איזה באסה

אני מפונקת, אצלנו גם מי שמתפטר מקבל פיצויים. נורא משתתפת בצערך. אבל תשמעי - כמה פיצויים תקבלי? אולי אם תעשי חישוב, אם תמצאי עבודה יותר טובה - ישתלם לך לעזוב, אפילו בלי פיצויים.

הילהל

New member
זה לא עניין לפיצויים

אני צריכה דמי אבטלה כדי שיהיה לי ממה לחיות פיצויים בכלל לא מגיעם לי - עדיין לא כאן שנה

אביבקיץ

New member
אבל התחלת לחפש משהו אחר?

אולי תכתבי כאן במה את מחפשת - אולי מישהי כאן יודעת על משהו מתאים

הילהל

New member
לא

זה מה שעשיתי בפעם הקודמת רצתי מעבודה גרועה אחת לשנייה אני חייבת זמן הפסקה עכשיו אני ממוטטת וכעוסה ולא מוצאת את עצמי אני רוצה לבחון אפשרות לעבוד בעסק של בעלי - אבל זה רלבנטי רק מתחילת הקיץ ובנתיים אני מרגישה שאחת ל 12-13 זנה זה לא נורא לקבל דמי אבטלה אני זקוקה לזמן מחשבה הזה כמו אוויר לנשימה, אחרת אני חוששת שאבלה את תקופת העבודה שלי בהתכגלגלות מטעות אחת לאחרת

אביבקיץ

New member
אה, כן - ובינתיים - שיקפצו לך

את עושה רושם של בן אדם טוב מדי. תנסי לא לקחת ללב מה שקורה - את שם רק להעביר את הזמן, אז תתנהגי ככה.

הילהל

New member
נראה לי שאצלי הוא יעבור מהר מהצפוי

הרגע הבאתי מרואיינת לתפקיד.. אדמיניסטרציה (אם כי נראה לי שהתפקיד לא בדיוק עושה לה חשק)

../images/Emo45.gif נהדר !

במקום הקודם שעזבתי, לא הצליחו להבין איך אני מאושרת כל כך כשאני מראיינת מישהי שתתפוס את מקומי
זה נותן ממשות להחלטה, מקרב את סוף התקופה המעצבנת שנשארה עד שתתפטרי לגמרי...

הילהל

New member
לא יודעת אם מאושרת

העבודה הזו היא הנפילה הכי גדולה שהיתה לי בתעסוקה אני מרגישה מרומה, מאוכזבת וכעוסה כמו שאומרים בסרטים אמריקאים "אני לא נהיית צעירה יותר" וכואב לי על שנה מבוזבזת אימים וקשה לא להיות מבועתת מהעתיד - כלכלית

בכלל לא בטוח שזו שנה מבוזבזת

היא בוודאי לא היתה שנה של כיף, אבל אם יצאת ממנה עם ידיעה מה את באמת רוצה לעשות, ועם החלטות איך לשנות לגמרי את מסלול התעסוקה שלך, ואולי גם עם כמה אמיתות שנלמדו בדרך הקשה על בני אדם ויחסי עבודה - אז לא ביזבזת אפילו רגע. עשו לך בי"ס
ואם התוצאה
תהיה טובה ובעוד שנה תיכנסי לסכם איזו שנה מהנה ומאתגרת היתה לך בעבודה - אז גם הדרך שהובילה אותך אל התוצאה היתה בעצם לטובה

AY1

New member
נו ../images/Emo35.gif איך התרשמו ממנה ../images/Emo35.gif

nubi

New member
../images/Emo24.gif מחזיקה לך אצבעות

שהתקופה הזאת תעבור לך מהר.

למעלה