אני צריך את עזרתכם

אולי...

אני רק בהריון ראשון, ומשום מה אני לא מרגישה שיש לי "שגיונות" (בכל אופן, לא יותר מהרגיל...). ואגב, למרות שלא הייתי "טום בוי" כמו שאת מתארת (דווקא אהבתי לתפור, לצייר ולסרוג), אני לא רואה את עצמי כ"אשה מנוגה" ולא מרגישה שהגברים חיים על המאדים. גם אני לא אוהבת שסתם מתבכיינים, ובדרך כלל נוטה רק לחפש מה אפשר *לעשות* כדי לפתור את הבעיה. כמו שמיוחס בדרך כלל לגברים.

schlomitsmile

Member
מנהל
את המילה שגיונות הייתי צריכה לשים במרכאות. לכל אדם, ובודאי לאשה בהריון, יש רגשות שלא תמיד מתיישבים עם ההגיון (לנו יש "אליבי הורמונאלי"...) במילה שגיונות יש צליל ביקורתי, ולא זו היתה כוונתי. אף אחד לא אוהב שסתם מתבכיינים, אלא שלכל אחד/ת יש הגדרה אחרת ל"סתם", הגדרה שבד"כ לא כוללת את הדמעות שלו/ה...

"טמטמת הריון"?

גם לזה אני לא מאמינה. לא חושבת שהרגשות של אשה (או גבר) הם פחות רציונליים בהריון מבכל מצב אחר. אבל, טוב, זה כבר עניין לפורום אחר...

schlomitsmile

Member
מנהל
למה טמטמת? למה הזילזול הזה? זה לא עניין של השקפה, המדע מספר לנו שהורמונים משפיעים על עוצמת הרגשות ויציבותם, ובהריון יש כידוע פעילות הורמונאלית משמעותית. כמובן שכל אשה חווה את זה אחרת, ואולי אצלך זה בולט פחות, מה שלא מבטל את תקפות התופעה כשלעצמה.

עשרה ימים?

אם אתה מתכוון שאשתך סובלת מתנודות במצב הרוח עקב תסמונת קדם ווסתית במשך 10 ימים כל חודש, אז כדאי לטפל בזה. 3 ימים זה עוד רגיל (אם כי גם אז יש טיפול). אבל 10 ימים -- זה ממש מוגזם.

יש גם בנות שאי אפשר לקנות להן

שמלת מלמלה ולעשות להם תסרוקות. וכל מה שמתחשק להן לנעול זה מגפי גומי של רפתן.

רחשגל

New member
מניסיוני שני בנים זה קשה, מעייף אבל

לא הייתי מחליפה את השני בבת , הם החברים הכי טובים, מעסיקים אחד את השני (ואותנו) ואני ממש מאושרת שיש לי שניים מאותו המין.

מעיןבר

New member
אני אמא לבת אחת

אבל היא הגיעה לי במאמצים רבים והאח/ות שאני רוצה בשבילה כנראה תגיע גם אחרי מאמצים רבים (כפי שאני כבר יודעת כי אני כבר מתאמצת מעל לשנה וחצי
). לכן, אני יודעת הכי טוב בעולם כמה שזה לא משנה ולא חשוב וכך יודע/ת כל איש/ה שעברו דרך חתחתים בדרך להריון הנכסף. אז תן לאישתך להתאבל על הפנטזיה ואז תזכיר לה שמה שבאמת הכי חשוב בחיים זה הבריאות שלה ושל העובר. שיהיה בשעה טובה ובהצלחה

כוכב ה

New member
אני מבינה את אשתך אבל..

לי יש בן בכור ועכשיו נולדה לנו בת. לא ידענו את מין העובר עד הלידה. שמחתי מאוד כשמולדה הבת אבל היום ובכלל מה שחשוב זה ה ב ר י א ו ת. נולדים כ"כ הרבה תינוקות לא עלינו עם מחלות ובעיות אז מה שחשוב שהילד יוולד בריא ושלם!

zvibalas

New member
גם אני וגם אשתי מסכימים לזה

ואשתי נרגעה קצת, והבינה שזה לא סוף העולם. נהפוך הוא, היא הבינה שהיא תהייה מאושרת. ועל-מנת שהיא תבין כמה שזה כייף שיש גבר נוסף בבית, הלכתי עם הבן שלי (בן שנתיים) לחנות פרחים, הוא בחר את הורד הכי גדול שהוא יכל לקחת, הוספנו לזה בלון שהוא בחר, וכשהגענו הביתה, הוא הלך ונתן לה את המתנה הזאת. ואז היא הבינה כמה זה כייף שיש גברים ג'נטלמנים בבית שאוהבים אותה כל-כך.

schlomitsmile

Member
מנהל
אחלה!../images/Emo106.gif אכן, מנסיון, זה נחמד מאד להיות מוקפת בעדת גברברים מעריצים...../images/Emo9.gif היום השכם בבקר למשל, היו לי שלושה במטה (בעל ועוד שניים), ושלושתם התרפקו עליי...מממ...../images/Emo23.gif

lulyK

New member
נראה לי שהכי טוב שתשמח בעצמך.

מתישהו זה יגיע גם אליה (אבל זה אל בידיים שלך ואתה לא יכול לגרום לה לצאת מהדכאון. זה שלה).

תן לה לקרוא בפורום "לקראת הריון"

מס' 721, תאמין לי היא תזדעזע... בתור אחת שנמצאת בפורום "לקראת הריון" יותר מחצי שנה, ומנסים לילד ראשון כבר 8 חודשים וזה ממש לא פשוט, גם עברתי בנוסף הפלה, תאמין לי שזה לא קל, פשוט אין את ההבנה הזו של הציפיה והכמיהה לקראת ילד, לא חשוב מה המין, העיקר שיהיה בריא ומאושר... אה וד.א תן לה גם לקרוא את הפורום של "הורים בטיפולי פוריות", ורק אז אני מבטיחה לך שהיא תבין שלא משנה מין העובר, היא צריכה רק לשמוח והודות על זה שיהיה לה ילד בריא, ואני בטוחה שהיא תטפל בו בצורה הכי טובה שרק אפשר (וגם אתה כמובן...) כמובן שהדברים לא באו לפגוע באף אחד, בטח לא באשתך, פשוט אשתך כנראה לא מבינה איזה אוצר עומד להיות לה עוד כמה חודשים (גם אם הוא ממין זכר) בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!

למעלה