אשריך ישראל - תורמים לישיבת 'מעלה אליהו'

Harrington

Well-known member
מנהל
לאחר התקפות התוקפים על ישיבת מעלה אליהו ללא כל בסיס או הצדקה, בא עם ישראל (הצד היפה שלו, לא האנרכיסטי) ותרם כבר למעלה ממליון ש"ח לישיבה. אחד הגולשים בפורום 'אקטואליה' הסמוך פירסם שתרם ובעקבותיו גם אני הקטן עשיתי זאת (ואני מצטער שלא חשבתי על זה בעצמי לפני שראיתי את השרשור שלו :)).

ראו כאן לפרטים. באשכול שבהפניה יש גם הפניה לקישור בו אפשר לתרום אם מישהו מעוניין להיות שותף בלימוד תורה ובחיזוק הישיבה ולא פחות חשוב, בהפגנת נגד מול הנבלות מהרחוב.

להלן:

@marabo

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לאחר התקפות התוקפים על ישיבת מעלה אליהו ללא כל בסיס או הצדקה, בא עם ישראל (הצד היפה שלו, לא האנרכיסטי) ותרם כבר למעלה ממליון ש"ח לישיבה. אחד הגולשים בפורום 'אקטואליה' הסמוך פירסם שתרם ובעקבותיו גם אני הקטן עשיתי זאת (ואני מצטער שלא חשבתי על זה בעצמי לפני שראיתי את השרשור שלו
:)
).

ראו כאן לפרטים. באשכול שבהפניה יש גם הפניה לקישור בו אפשר לתרום אם מישהו מעוניין להיות שותף בלימוד תורה ובחיזוק הישיבה ולא פחות חשוב, בהפגנת נגד מול הנבלות מהרחוב.

להלן:

@marabo
אשרי ישראל
:-):
ישראל היפה והפורחת |לב|

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
לאחר התקפות התוקפים על ישיבת מעלה אליהו ללא כל בסיס או הצדקה, בא עם ישראל (הצד היפה שלו, לא האנרכיסטי) ותרם כבר למעלה ממליון ש"ח לישיבה. אחד הגולשים בפורום 'אקטואליה' הסמוך פירסם שתרם ובעקבותיו גם אני הקטן עשיתי זאת (ואני מצטער שלא חשבתי על זה בעצמי לפני שראיתי את השרשור שלו
:)
).

להלן:

@marabo
לא מבינה מה יש להפגין נגד מקום הקיים 26 שנה, ולדיירים במקום לא מפריע.
ניחא אם היה במקום פאב, אולם שמחות, או חלילה מאורת סמים.

Harrington

Well-known member
מנהל
זאת הישיבה שהרבי שלה יצא מהארון?
זאת הישיבה בתל אביב שקיימת כבר 3 עשורים לשמחת שכניה, ושחבורת אנרכיסטים חולנית החליטה שצריך לתקוף מאחר ונודף ממנה ריח יהדות. כל השאר לא באמת חשוב או רלוונטי לעניין.

דיברגנט חדש

Well-known member
זאת הישיבה בתל אביב שקיימת כבר 3 עשורים לשמחת שכניה, ושחבורת אנרכיסטים חולנית החליטה שצריך לתקוף מאחר ונודף ממנה ריח יהדות. כל השאר לא באמת חשוב או רלוונטי לעניין.
לא השבת על שאלתי והיא מאוד חשובה, כי איך הומו יכול להיות ראש ישיבה? האם זה לא סותר את מה שגדלתם עליו?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא השבת על שאלתי והיא מאוד חשובה, כי איך הומו יכול להיות ראש ישיבה? האם זה לא סותר את מה שגדלתם עליו?
לא השבתי מאחר וכאמור מעלה, אין לזה שום קשר לנושא השרשור. מעבר לכך שאין לי שמץ של מושג מה ראש הישיבה עושה בחדר השינה שלו וזה ממש לא עומד בראש מעייני.

מיצינו.

Harrington

Well-known member
מנהל
הערב עם סיום הקמפיין סך התרומות עומד על קרוב ל5.5 מליון ש"ח.

אשריך ישראל כבר אמרנו? נאמר שוב :-): אשריך ישראל~! התשובה הניצחת לשנאה ולתוקפי היהדות.

נ.ב.
למעוניינים ועל אף שהקמפיין נסגר רשמית, עדיין אפשר לתרום. קישור לדף ההתרמה יש באחת התגובות למעלה.

דיברגנט חדש

Well-known member
הערב עם סיום הקמפיין סך התרומות עומד על קרוב ל5.5 מליון ש"ח.

אשריך ישראל כבר אמרנו? נאמר שוב :-): אשריך ישראל~! התשובה הניצחת לשנאה ולתוקפי היהדות.

נ.ב.
למעוניינים ועל אף שהקמפיין נסגר רשמית, עדיין אפשר לתרום. קישור לדף ההתרמה יש באחת התגובות למעלה.
אשריך ישראל? (n)
הישיבה נדחפת למקום חילוני על גבול האתאיסטי. האם היית רוצה שבלב ב"ב או מאה שערים ייבנה מועדון של הקהילה הלהט"בית|?|

Harrington

Well-known member
מנהל
אשריך ישראל? (n)
הישיבה נדחפת למקום חילוני על גבול האתאיסטי. האם היית רוצה שבלב ב"ב או מאה שערים ייבנה מועדון של הקהילה הלהט"בית|?|
מסתבר שתורמים של 5.5 מלש"ח לא רואים את זה כמוך. זה גם די הגיוני, בהתחשב בכך שאין כל שחר לדבריך :).

למעלה