בגידה חסרת הגיון

נכון

ילדים הם דבר קדוש. אסור לנטוש אותם אחרי שמביאים אותם לעולם. חייבים לשמור עליהם בבית שכולו אור ואהבה. גם אם לפעמים זה בית אחד של אבא ובית שני של אמא. העיקר שירופדו באהבה. כמו שעשינו אותם באהבה. נמשיך להציג בפניהם את יפי החיים.

אסתי מדהימה! את כל כך צודקת!

בדיוק זוג חברים שלנו התגרשו השבוע, והייתי חייבת לספר לבנות שלי כי הן מכירות אותם טוב. אז הקטנה שלי אמרה לי: אמא, אם הם כל הזמן רבים, יותר טוב שהתגרשו. למה הילדים שלהם צריכים לסבול? כך יהיו להם שני בתים..וכל אחד מההורים יקנה להם המון מתנות כי ירצה לפנק אותם...אז עדיף על מריבות, לא אמא? התובנות שיש לקטנה הזאת כל הזמן מרגשות אותי מחדש...

אסתי69

New member
והיא העיזה להגיד את זה

גם אני מכירה זוג שכזה והילדים אמרו חד משמעית לאמא את מאושרת וקורנת כייף לנו ככה לראות אותך הילדים רואים ומרגישים הכל זה המבודרים ששוכחים את זה הבת שלך נשמעת דומה לאמא

אסתי את כל כך צודקת..

אני מוותר על אושרי בשביל הילדים.. אני לא שלמה עם מעשיי אבל אני עושה אותם.. עושה אותם בשביל לזכות בכמה רגעים של אושר בחיים שלי.. הרגעים האלו עם הלא חוקי אלו רגעי האושר הבודדים.. אני חושבת שגם לי מגיע להיות מאושרת.. גם לי מגיע קורטוב נחת בחיים.. לא רוצה לפרק את מה שיש לי.. אבל רוצה גם להיות מאושרת.. יום טוב מתוקה sky

אסתי69

New member
בהצלחה כי מגיע לך

ואני באמת ובתמים מקווה שבבית, או בואי נגיד שהילדים לא מרגישים את זה בחושים הכל כך מחודדים שלהם
לכל אחד מגיע להיות מאושר וצריך לעשות את המקסימום כדי לזכות בו לדעתי

s e l e n e

New member
הכל תלוי בהורים

ובאיך שהם מעבירים את המצב לילדים. אפשר לקלל ולבכות ולהגיד "אבא שלך הבן-זונה עזב כי הוא מעדיף כוס צעיר על פני אמא שלכם", ואפשר גם להתייחס אחרת, להסביר שמה שמחליטים בגיל 20 או קצת יותר לא תמיד מתאים בגיל 40, שאמא ואבא תמיד יאהבו אותם וכו'... אני בתור אשה לא הייתי רוצה שבעלי יהיה מאוהב באחרת אבל ימשיך לשכב איתי במיטה כל לילה רק בגלל הילדים.

אל תשכחי שהמיטה בלילה

היא רק סופו של יום, או לפעמים, הקדימון ליום חדש.

s e l e n e

New member
נו?

אני מחכה... אתה באמת חושב שכדאי להשאר ביחד בגלל הילדים?

אני חושב(בקיצור)

שראוי לעשות ויתורים, אפילו קשים, על "האני" ו"העצמי", לטובת הילדים. אבל...................!!!!!! לכל זוג צ"ל איזה שהוא קו גבול מאד ברור. קו שמצידו האחד יש חיי משפחה "נורמליים" ונורמטיביים - שיכולים לכלול גם ריבים, כעסים והתפרצויות. ומצידו השני חייבים לפרק את החבילה. 2 בעיות עיקריות בתזה שלי: קודם כל, בשביל להיות הורים לא צריך לקבל רישיון מאף אחד - וחבל שנית, בשעת משבר וכעס עושים לפעמים שטויות שאח"כ מצטערים עליהם ארוכות וממושכות. בכל מקרה זה נושא כבד מאד.

צודק לחלוטין "גבר בדרך שלי"../images/Emo45.gif

החכמה היא לאורך כל הקשר לשמור על רציונל.. אסור לאבד את הראש!! לשמור על הבית והמסגרת.. קודם כל הבית, הבעל והילדים רק אח"כ המאהב\ת.. מצדיקה כל מילה שלך.. יום טוב sky

פ ר ח בר1

New member
גם אני מאמינה

שאפשר לבגוד מבלי לפגוע. אני רק לא מאמינה במושג בגידה ובייחוד שלא במילה הנוראית אהבה אסורה. אני חושבת שכל עוד נשארים שפויים בצל החיים השגרתיים שלנו ואם זה שפיות על ידי הנאות ועינוגים כאלה ואחרים שקשורים בבני זוג אחרים..מה רע ?? אני לא רואה שום דבר רע בעונג הדדי ובסקס מטריף...

jedyknight1

New member
אבל אין מצב אידיאלי

שבו הסקס המוטרף שלך עם מישהו אחר לא יטריף את בן זוגך, הלא כן? לשמור על רציונאל הווה אומר אדרבא, "לא לבגוד". שזה אם בכר רציונאלי מאוד. אך מאחר ומדובר במשהו אשר הוא מקיים בעצמו דחף רגשי ולא רציונאלי, אלא, אמוציונאלי, אז התגובה היא בהתאם.

פ ר ח בר1

New member
ברור שאין

מצב אידיאלי..אני לא מחפשת את האידיאל אלא את הרגעים המטריפים אידיאל נוצר מתהליך ממושך ..

jedyknight1

New member
רגעים מטריפים נושאים

בחובם גם תגובות מטורפות לעיתים. אם תא מוכנה לזה, אז ..................................... תכתבי אלי :)

מסכימה איתך מאוד

מנקודת המבט שלי..אבל. זה יכול לקרות רק כשנכנסים לבגידה מתוך כוונה תחילה ומתוך רגליים מוצקות על הקרקע. זה קשה כאשר מתאהבים פתאום ולא "מחפשים" את הבגידה אלא היא "באה ללא הזמנה"...

אני עומד להסתבך אבל...

לא מבין את התבונה שמאחורי "זה לא הוגן שבוגדים ומתאהבים ומפרקים..." אישית, לגבי עצמי, אני מקבל את חובתי הראשונה לאהבתי הראשונה ולמשפחתי. יחד עם זאת, בפן המעשי כאשר שני בני זוג חיים כמעט כשותפים ולא כבני זוג בבית ולא מפרקים את התא המשפחתי רק למען הילדים (וזה קורה לא מעט), אז מה יש לדבר על "הוגן" או "הגיוני". עם כל הכבוד לילדים, בני אדם צריכים לחיות גם עבור עצמם. עם כל הקושי שיש לילד להתמודד עם פירוד הוריו, עם חינוך נכון ויחס נכון מצד שני ההורים, הילד לא מאבד אבא ואמא - הם רק לא חיים יחד, זה הכל. מי אמר שההגיון מחייב דווקא להשאיר את התא המשפחתי בכל מחיר? בכלל הגיון ורגשות סותרים זה את זה.

למעלה