בואו נדבר על נושא כאוב...

ShirShir

New member
גם על זה עובדים../images/Emo8.gif

יו.. זוגיות זו עבודה קשה!!
אי אפשר פשוט לאהוב?

lilaaa1

New member
אחד הדברים

זה לא להיות זמינה בכל פעם שהוא רוצה, תהיי קצת בלתי מושגת, ואז כבר יתחיל לחשוב איך להדליק אותך כל פעם מחדש כי זה לא כזה קל... ורעיון הפירגון גם יעזור...

ShirShir

New member
תודה לכולם../images/Emo70.gif

אתם מקסימים.... מבטיחה לדווח תוצאות
<אבל זה ייקח כמה חודשים.............>

מטפל

New member
דילמה גדולה

את מתארת דילמה מאוד משמעותית ומצפה מקהל האנשים כאן לענות לך מיגוון תשובות שאולי משהו יתאים לך. השלב השני צריך להיות לעניות דעתי שאת תתני לעצמך מספר תשובות מתוך עצמך ולנסות לדון בכל תשובה שנתת לעצמך לעומק......... בברכה. אלון

yupy9

New member
את מבקשת שנחליט בשבילך

מהו סדר העדיפות שלך לגבי משהו כ"כ אינדוידואלי... יש אנשים שסקס זה אחד הגורמים הכי חשובים להם בעולם. ויש כאלה שככה ככה, ויש כאלה שבכלל... תחליטי כמה לך זה חשוב או לא. ואז תבדקי אם את עושה פשרה מאוד כואבת בזוגיות הנוכחית - או שלא! אם מתוך מחשבה עם עצמך תחליטי שסקס זה המון, שאי אפשר בלעדיו ובמצב הזה זה ממש לא חיים בשבילך - קיבלת את התשובה. אם תחליטי שלמצוא גבר מקסים כמו שלך זה נדיר ולא תכלי בלעדי זה גם אם יהיה לך סקס מצויין עם גבר שלא יגיע לקרסוליו - אז הרי לך תשובה אפשרית נוספת... מרגע שאת עוזבת מערכת זוגית אחת את לעולם לא יכולה לדעת באיזו באיזו מערכת זוגית אחרת תמצאי את עצמך. כי אל תמיד הרצוי הוא גם המצוי(...) בחיים עושים פשרות ברמה כזאת או אחרת וכדאי לך להיות כנה עם עצמך לפני שאת עושה את הצעד... (שלרוב אין ממנו דרך חזרה) וטיפול אני מניחה שבכל מקרה שווה לנסות - סה"כ אם לא יועיל לא יזיק...

ראם5

New member
כן

אם כל היתר כל כך טוב, אז תתחתני איתו והיתר כבר יבוא. סקס זה לא יש את זה או אין את זה, זה משהו שצריך ללמוד אם הוא לא בא לבד. וזה תלוי בין השאר בך. לפי התיאור שלך את בטח תדעי איך לשחרר אותו, אם הוא עצור. אל תוותרי על אחד כזה, אם התיאור שלך נכון. חוץ מזה, אני נשוי כבר למעלה מעשרים שנה, ויכול להגיד לך שאצל כולם בסוף יש שחיקה, ומתרגלים לשיגרה מבורכת של פעם בשבוע. אחרי שמכירים טוב כבר לא מרגישים צורך להוכיח שום דבר לאף אחד. שיהיה בהצלחה.

גם אצלי זה ככה....

לא יכולתי להסביר ברור יותר ממה שתארת, לצערי גם אני מרגישה כמוך. לפעמים אני חושבת שהבעיה אצלי, ושאני היא זאת שדורשת יותר מידי אבל האמת היא שהפרטנר שלי למיטה פשוט אין לו את זה... אבל זאת סיבה לקום וללכת? יש אי שם מישהוא מושלם מכל הבחינות????

iamyourmate

New member
החיים מורכבים

גפן שלום, לאדם מבחוץ קשה לתת לך עצה מועילה אך אנסה. את מציינת כי במרבית האספקטים הקשורים בזוגיות אין לך טענות לבן זוגך ואוליי להיפך את מוצאת בו מעל ומעבר.... בעניין הסקס כנראה שלא מספיק רק לדבר אלא גם לבצע בכוונת שינוי מצד שניכם אז ייתכן ויש לפנות לדרכים אחרות כמו ספרות, ייעוץ, יתר פתיחות ולא ללכת על סטוצים. כמובן לדעתי את צריכה לזכור כי חיי נשואים אינם רק סקס אך עם את הפערים לא נתן לקבל או להשלים עמם כדאי באמת לחשוב היטב האם להתחתן. לא הכל מושלם ולעיתים חיפוש השלמות מביא לתוצאות הפוכות אז קבלי אותו כמו שהוא ותהני ממה שהוא יכול לתת גם בתחום זה.

למעלה