בוקר טוב אנשושים

בוקר טוב ../images/Emo42.gif

שני דברים קשים כתבת "בינתיים, בעיני, מי שלא חושף את עצמו, ומדבר תחת כינוי, אינו אמיתי.." "כל עוד אין אמת במה שאתם כותבים " מכאן זה מתחיל ונגמר אם זה מה שאת מאמינה לדעתי אין לך זכות לנהל פורום עם תגובה כזו הנהלת הפורומים צריכה לפסול אותך לי זה לא משנה כאן זה כמו בחיים ולא נורא

אמת כואבת...

לפעמים הדברים קשים... מוזמנת להביא את דעתך לאן שאת רוצה... שמחה שנגעתי סוף סוף במשהו... נכון, זה בדיוק כמו בחיים בוקר נהדר, ממש לא נורא...

אביבה,קודם כל תודה על התשובה שלך

שהיתה ארוכה,אך לצערי,לא פגעת כלל,בכל מה שנוגע אלי!!! לגבי החיים,אולי כן,אך לא במה שקשור אלי! אקדים ואומר לפני שאני שוכח,שאני מאד אוהב את כולם כאן,וכבר מזמן,שלא אכפת לי מהניק האמיתי או הווירטואלי! deerest אישה אורחת טל היקרה שלנו איילת וכל מי שפעם חיבבתי כאן,כבר מזמן לא מעניין אותי,ואין כאן הצגה,ממש לא!! ממש ממש לא! כי אני טיפוס שלומד למד ומתפתח ללא הרף,ומנקודת ההשקפה שלי,העדפתי להדחיק את הסקרנות שניקרה בי פעם,בכדי לתת חופש לאחרים...! זה לא סוד שאני מאד נקשרתי כאן לדירסט,ולמדתי לחבב אותו,וכבר מזמן מזמן, ואני זוכר זאת כאילו זה קרה ממש היום,קיבלתי את בקשתו הכמעט מתחננת להישאר אנונימי...ועם המון המון אהבה אני מקבל זאת! ב ש ל מ ו ת ! לא חבל לי,שיש כאלו שלא מקבלים זאת,ולדעתי יש כאן החמצה אדירה,שמקורה ביכולת להנות ממישהו עד הסוף.....דירסט אצלי כבר מזמן מזמן מזמן,לא מישהו שאני חפץ שיסיר מסכה או יתגלה בשמו,וגם כשמדובר באישה אורחת כך הדבר! אני חושב שמבמקום הזה שלי,דווקא כאן,כשהסקרנות התנטרלה לה באופן ספונטאני או מכוון שיכלית,דווקא מכאן,האוכל שלי הוא טעים יותר,ודווקא מכאן,אני נהנה יותר. למה? כי אני ממש ממש מההתחלה,אחרי חודשיים של גלישה לערך,למדתי לכבד את מקומם של אלה שבחרו לא להזדהות! לכל אדם יש הסיבות שלו,מדוע הוא בוחר שלא להחשף,ואני משתומם אביבה,כיצד קורה,שדווקא את לא משכילה להבין את זה,ואני חלא רוצה להיכנס למערכת השיקולים שיכולה לגרום לאדם לא להזדהות,ולא מטעמים של חוסר בטחון,חולשה, או איזשהוא פחד,אלא מטעמים אחרים לגמרי... הצורך שלי בלהזדהות,בלהיפתח,יכול להתפרש ככח מצד אחד,ומצד שני כצורך, ואם לא אכפת לך אביבה,אז צורך,לא מעט בחיים,מתפרש כחולשה,ודווקא כשלא צריכים,זה מתפרש כחוזק,עוצמה,וכו...חישבי על זה! ומאד חשוב לי שתדעי שטעית! עם המון חיבה שיש לי אלייך,אך טעית בגדול! וזה לגיטימי,סבבה,זה בסדר, טעית כשחשבת,וגם כתבת,שכשאני חושב אם לפגוע,אז נעלמת הספונטאניות,מכיון ששוב,את לא מצליחה להבין,שכולנו כנראה חיים בתוך מערכת של ערכים,וגינוני נימוס,כולנו מכירים את כולנו,ואם הייתי צריך לשוחח איתך חופשי חופשי,אז כנראה שהיית מזמינה אותי שוב,עם המון אהבה,לא להיות כאן יותר,כמו שהזמנת אותי פעם לעשות,כשהרשיתי לעצמי לשלוח לך המון פרחים,והאמת...שכחתי!.. אז בבקשה אביבה,לא צריך להתייפייפה יותר מדי,כולנו,וגם את,חיים בתוך מסגרת של הכרות ספציפית עם הסובבים אותנו,וזהו הבסיס(גם,והרבה)להתנהגות שלנו,ולמה שאנחנו הולכים להגיד בעוד שניה... כל מה שתאמרי לי,באותן הנסיבות ממש,את תאמרי למישהו אחר-בצורה אחרת! למה? ככה,אביבה! זכותי,(ויש בכך הגיון,)לא להיכנס איתך לעימותים,או וויכוחים שיובילו לעימותים,ובייחוד על בסיס דברים שכבר קרו בעבר... אני בסך הכל,אמרתי דברים בעדינות,ואת יכולת,לו רצית,לפתוח את הנושא,או מצד שני לסגור אותו,ולדעתי לא עשית לא את זה,ולא את זה,אלא הסקת מסקנות שהן ההיפך המוחלט של כל מה ששמעתי ממך אודותי,ולמה?,כי נתתי דרור ללשוני כי דיברתי בעדינות,כי בסך הכל,חששתי לפגוע,..ואין כאן שום דבר שאין בו כח,להיפך! אני ממש לא חושב שאת לא ראויה,נהפוכו! מאד מעריך את העשייה שלך,מחבב אותך מאד,(את בכלל מרגישה?)ואהיה כאן לידך תמיד,מתוך רצון,ומתוך משיכה,והעובדות כבר דיברו ומדברות בעד עצמן.. לגבי מה שכתבה לך אישה אורחת,הדברים קשים,ואני חושב שהיא דיברה מתוך כעס,כי זה ברור לי שאין סיכוי שהיא חושבת כך,פשוט לא נראה לי סביר לפסול אדם,גם אם טעה נאמר,במשהו שהיה למישהו עקרוני... למה מותר ולגיטימי לעשות תאונות דרכים עם נפגעים,ולהמשיך להחזיק בהגה, ולמנהל פורום אסור לטעות...למרות שגם ה"טעות" היא יחסית! לסיום,דעי לך שאני מחייך אלייך עכשיו!

ווואו, כתבת הרבה... גם אני אכתוב

אני שמחה שהבאת את עצמך, בעיני זה מה שחשוב... עזוב, נדבר בפעם אחרת,על הנושא הזה, אולי,... חמוד, לא היתה כאן כל טעות ואני עומדת מאחורי כל מילה שאני אומרת לגבי הכינוי... חושבת שכאדם משתמש בשמו האמיתי, הוא יוציא יותר אמת מתוכו, ואין דבר יותר עוצמתי מהאמת...לפעמים כואבת, לפעמים מעצבנת ולפעמים משמחת ומחבקת... לא פתחתי פורום תמיכה, וגם לא יעוץ בנישואים, למרות שזה נוגע בחיים רק מנקודה לגמרי אחרת... לשם אפילו לא התחלנו להסתכל... אני רחוקה מהסקת מסקנות, כי אני פעולת ברגע נתון.מסקנות הן הנחיות לטווח רחוק .. מעבירה את שרביט הנהול בפורום למישהו מכם. לא מעוניינת להיות היכן שלא רוצים אותי.יש גבול לכל תעלול, כדברי המשפט הידוע. אם יש מישהו שרוצה, פנו אלי, בפורום או במסרים, איך שתרצו ואני אעביר את השמות שלכם להנהלה. בנתיים,העברתי הודעת פרישה מהנהול.לא בא לי יותר. מה דעתך לנהל אותו? יותר מכולם, מצאתי בך את האומץ להיות עם הכל, להתפלש ולגעת באומץ בכל דבר שהיה כאן כולל המוגלה.רצון נהדר וטוב לגלות ולדעת...וגם "לחטוף" בגדול ולצאת גדול. תכונות עוצמתיות גדולות. מצאתי בך הרבה אמת, גם אם יש עוד הרבה מה לקלף... המשך להשתומם, זה הקסם שלך, גם אם אין תשובות ברגע, לא נורא, לפעמים זה לוקח יותר זמן. אני עייפתי, אין לי יותר חשק, ואני מרגישה שבאמת אני לא מצליחה להיות איתכם. לוקחת את מלוא אחריות הטעויות בכל מה שאמרתם, ועוזבת... לנהל, זה גם לדעת מתי ללכת, כשאתה נמצא שם, ושום דבר לא קורה מבחינתך... כך אני רואה את זה. אין לי זמן ספייר כדי לתרום לשיחה מעניינת ככל שתהיה. אני רוצה דברים יותר עמוקים, מבלי לפגוע, וזה לא קורה כאן. הנה דירסט, אני עושה מקום, הרבה יותר ממה שחשבת, ואולי לא. אגב, הבית יותר קטן, ולכן יש לי יותר מקום לכתוב.אני אוהבת מקומות צפופים כי יש בהם אפשרות למגע יותר קרוב... ראיתי אתכם מתנהלים יפה, בלעדי, ולכן אינני דואגת אם תהיו קצת בלעדי. אולי אפילו יהיה יותר נעים... מתנצלת על הפגיעות, האמירות הלא נכונות וכל מה שחשבתם שעשיתי שלא במקום, לא נכון, ולא טוב. אין לי חשק יותר לשחק במשחק הזה. תודה רבה שהייתם כאן, מקווה שאולי תרמתי במשהו עוברת לפורמט יותר חיי, לחיים עצמם. מוזמנים לדבר איתי בטלפון, אם אתם רוצים. לא יודעת אם אכתוב,כרגע, עוד כאן או לא...אבל כמו שאני מכירה את עצמי, בטח עוד אהיה כאן רק כמשתתפת איך אמרה אישה אורחת? לא נורא... יום נעים

אם את לא כאן,כמובן שאני מצלצל....

אביבה,זה כנראה יהיה מעט ארוך,נראה אם צדקתי. אני סבור שהדבר הכי חשוב מבחינתי לעשות כרגע,(אחרי שהתפניתי מעט מהעבודה) זה לאמר לך תודה! זו לא סתם עוד תודה! הפורום הזה,שפתחת מסיבותייך שלך,נתן לי אפשרות לחיות את החיים הוירטואלים חיים שהיו מאד זרים לי עד לפני כ 9 חודשים. המפגש שלי איתך לראשונה,היה על מסך של 2.5 אינ'צ ממכשיר סלולארי ברשת אורנ'ג,שם,מיד נדלקתי על האישה/ילדה/מוזרה/מיוחדת/יפה/מושכת/מסקרנת מפתה/חכמה/נשית/וסקסית,הכל ממה שראיתי על המסך,ומשם מה שנשאר היה להציק לך בשאלות מטומטמות בדיעבד,על מה זה טאגליינס,ומה זה מסרים,וכו... כל דבר חדש בחיים פותח פתח גדול,והפתח שפתחת לי היה הפתח הכי גדול שפתח לי מישהו אי פעם,בכל המובנים,ובטוח שאת מבינה למה אני מתכוון,יותר מאחרים חלקו של אותו פתח,התבטא בתרגול שעשיתי בלדבר,שזה הדבר שאני הכי חזק בו, בחיים שמחוץ לפורום,אך כאן זה היה אחרת.. כאן ממש תירגלתי,בשעות שלי,בכל שעות היממה,גם בלילה! כאן הכרתי את טל המתוקה שקשה היה להתייחס למה שהיא כתבה ברוב המיקרים, מכיון שלא היה לי מה להוסיף תמיד על דבריך,ואפילו באופן נגטיבי,היא העשירה אותי ביכולתה לתמלל את רחשי הלב...איזה כיף,חבל שהיא שם,לא נורא! ואפילו עם אישה אורחת,שלא תמיד התחברתי אליה,גם איתה מצאתי מדי פעם איזו שפה,והרבה כיף יחד,ואיילת הנפלאה,והיו עוד לאורך כל הדרך,ואפילו עד עכשיו הגיעה נועה,שחיברה בין כולם,אז יש כאן עוד המון המון מקום...... כאן הכרתי אשף של מילים,איש מאד אינטליגנטי מבחינתי,שלא תמיד היתה לי הסבלנות,כמו עם כולם לשמוע אותו עד הסוף(זה אני,לא אף אחד אחר,),אך כשהעיר את תשומת ליבי,כמו הרבה פעמים אחרות,הקשבתי לו,ואז גם קראתי ועוד יותר הוקסמתי,מאיש שאני כגבר,נתתי לו מקום,(כמו גבר לגבר),ועל אף שמזמן רציתי להכירו,כי סקרן הנני,גאה אני בעובדה שהדחקתי את הרצון,כי גם נתתי חופש,וגם קיבלתי הרבה הרבה מקום,מחבר שהבין אותי,וההיפך,הכל "בין המילים". אני לא מוצא עצמי עסוק בשאלת הזהות שלו,ומה שכתבת היום בנושא הזה,עדיין משאיר אותי עם הידיים לצידי ראשי כשואל: "מה קרה לאביבה,זה לא מה שאני ממש מכיר".... אני מודה על סופרלטיבים שכאלה,זה עשה לי את היום,ולא הייתי ממש מוכן לזה אך אומר לך,ברשותך,ככה בעדינות,שתמיד ידעתי שאני לא מעוניין להיות מנהל של שום דבר,כי אני ממלא את מקום הפועל החזק הרבה יותר טוב,ושם אני מרגיש יותר בטוח. אין לי מקום,במקומות מחייבים,והמקום הזה מחייב,מחייב בלהיות עם היד על הדופק מעת לעת,בכדי לתת מענה לשאלות,ובכלל,בכדי לנהל,להוביל,ועוד.. דווקא בגלל היותי איש של החיים,שכל הזמן מרגיש שהוא חי,רציתי לחוש משהו אחר,משהו חדש,הווית שיחה אחרת,וזה נפלא,וכנראה ימשיך להיות כך! כנראה שמנגנון הגנה מסוים שלי,אביבה,אומר לי: "תיזהר לך,אל תיסחף,תשמור כח,בכדי להישאר הרבה זמן,בכדי שתהנה תמיד" אני חש שאת עייפה,ומה יותר טוב מלנוח כעת? לפני שאמשיך כמה שאלות: מה קורה כשמנהל פורום פורש? האם הפורום נמחק/מתאדה,במידה ואין יורש? (מפחיד העניין הזה,שישאר,שנוכל לבוא לבקר) במה זה כרוך לנהל פורום? (שואל בשם כולם,כי מבחינתי,זה לא דיגדג אף פעם...) ואמשיך: כשמתרגלים שיחה על העצמה,ועל החיים,וכשיש כזו איטראקציה,מין ערבוביה, שיוצרת סיעור מוחות בנושא המסויים הזה,זה עושה טוב למי שמשתתף,אין אחרת! זה עשה לי טוב,ויותר מכך,הפורום הזה,שאני מאד מעוניין שישאר תמיד. אני מרגיש שבזכות הפורום הצלחתי לרזות לתמיד,(כבר 10 קילו מתחת למשקל עם גינ'ס משופשף ונעלי התעמלות,כמו שרציתי,מידה 44 במקום 48..) למדתי לתת חופש גדול,ואז גם לקבל חופש,ואפילו על החיים שבחוץ שליוו אותי כל הזמן,ותוך כדי,הפורום האפיל! בשיחות פרונטאליות,נזכרתי לא פעם בפורום,כשהפגישה עוררה בי איזה זכרון! חשבתי על היכולות שלי יותר מפעם,וזה כל הזמן משתנה,לא רוצה שייעצר... רק שימשיך...ולגבי הקליפה,שלא תיגמר לעולם,שתמיד יהיה לי מה להוריד,שלא ישעמם,כי כשלא יהיה לי מה לקלף,אני כנראה ארצה למות לי בשקט בשקט... לי זה ברור שאני מתקשר אלייך,אם את לא כאן,ואני סבור שגם לך,לא? מבחינתי אביבה,את לא הולכת לשום מקום,כי את כל הזמן כאן,לא בפורום, אבל כאן,בתוכי,ואם לא בפורומים אחרים,אז בטלפון,איזה כיף שיש טלפון! אני רק חייב לאמר לך לגבי מה שכתבת "מקווה שאולי תרמתי במשהו" אז לי אביבה,היית אמא,חברה,ידידה,ולא מעט גם אהובה,אישה יקרה,איזו שאלה? האם שאלה זו בכלל עולה על הפרק אצלך? אני תוהה עכשיו,,,,איך...? הרי רק בעצם פתיחת הפורום הזה,הענקת המון,בלי להמשיך לתאר את היצירתיות שלך בכתב,וגם בע'פ(כי שמעתי אותך מדברת לא פעם),החכמה הבלתי נדלית,הרוך הלחן של המילים,שעושה ומתאר את החיים הרבה יותר יפים ממה שהם נראים בדר'כ על מה יש כאן בכלל לתהות? אני את שלי קיבלתי כשהכרתי רק ידיד טוב אחד מכאן,וכאן קיבלתי הרבה יותר ולכן בעיניים שלי,היית ועדיין מתנה גדולה עבורי,משהו שלא האמנתי שאחשף אליו כאן,באינטרנט, את לא הולכת לשום מקום,את כל הזמן כאן!

בואי אלי,אחבק אותך../images/Emo24.gif

רק בינתיים,אביבה לא הלכה לשומקום.... טל,היית לוקחת את "התיק"?

הבהרה חשובה לשורה מספר 9

"כבר מזמן לא מעניין אותי",מתייחס לניק של המשתמש,שמבחינתי לא מעניין. מעניין אותי מה יש לניק להציע..

Deerest

New member
זה מה שקורה כשעוברים לבית חדש

הוא יותר גדול ויש יותר מקום לכתוב. את יודעת אביבה, לפעמים אני מוצא את עצמי שואל: עבור מי היא פתחה את הפורום הזה?

מקווה שיש לך גם תשובה...

ממילא התשובה שלי כבר לא רלוונטית נשיקות דירסט היו זמנים שרציתי לעוף אליך ולחבק אותך, תודה לך על ההכרות ומי יודע? אולי דווקא עכשיו תוכל "להתגלות ולהתפשט" יותר בקלות...

Deerest

New member
נראה לי

שלצנצנת הזו הרסיסים קטנים מדי לקרוא אותם חלקם הלכו לאי בוד או לאי הבנה ואין דבק מתאים לאותיות יש לה חיים משלה ובעיניים שיודעות היא כלל לא שבירה למה?

אהלן דירסט,אני שובר שמאלה../images/Emo26.gif

מה הענינים דירסט? מה איתך? היית רוצה לקחת את ניהול הפורום הזה? יש איזה אינטרס באופק,משהו,סתם....?

Deerest

New member
תזהר בצלילה

תן לי רגע לחשוב... לא. אבל עכשיו נוכל להשתולל כמו שצריך, עד שתבוא אמא אחרת.

דירסט,לפורום הזה יש רק אמא אחת,

רק אמא אחת,לבינתיים,ואם תהיה מבחינתי היא תהיה אמא מאמצת,או אמא חורגת! לא דירסט,זה לא מה שאתה חושב,אני אסביר לך! שאלתי אותך,וגם את SPECTACULAR,מה דעתכם בעניין לקיחת האחריות,אבל חשוב רק לדעת,(ולא בכדי לשמור אמונים,ממש לא) מהיכן צמח הפורום הזה,מי ילד אותו,מי הגה אותו,מי יצר אותו יש מאין... אני מרגיש שאני רק תפסתי כאן טרמפ,ואביבה כל הזמן רק שילמה הוצאות דלק והרבה הרבה אמורטיזציה,ולפחות עלי אני יכול לאמר שאני לא הייתי כאן יותר מאשר גבר שמחפש זיון ללילה,בלי לנסות להשקיע הרבה,בלי לקחת את הדברים ממש ברצינות,בלי לקרוא עד הסוף,בלי לענות תמיד בזמן,וגם ניקים היו לי כמה... למה אני מציין זאת? כולנו כאן תפסנו טרמפ,על מכונית יפהפיה,וכשנהג המכונית התמוטט כי לא נשאר לו הרבה כסף בכיס בשבילנו,המשכנו לנסוע בכח האינרציה,בלי לנסות לחשוב האם זה בכלל חשוב שיהיה לנו,או לא יהיה לנו נהג... יש שאלה שלדעתי חייבת להישאל: הפורום הזה נולד לאמא עם גנים מסוימים שילדה אותו,אחרת לא היה קיים! כל אמא אחרת שתגיע,בשבילי בכל אופן תהיה אמא מאמצת,ללא קשר לרמתה השכלית מיומנות הכתיבה שלה,ונחמדותה המתפרצת... למעט דבר אחד בלבד! אמא שראויה להיקרא אמא,צריכה שיהיו לה הגנים הראויים,לא מלשון היכולת לנהל,וכל החארטה הזו,אלא מין ההיבט של הקשר העמוק שהיא צריכה שיהיה לה, קשר כל כך עמוק,שניתן לאמר עליו,שאילולא לא היו מציעים לה את ניהול הפורום,היא היתה בטח חושבת על זה לבדה,ואם לא היתה קוראת לו "העצמה", אז בטח היתה קוראת לו בשם מאד דומה,כשהכוונה תהיה לניהול פורום כזה, כמו שאביבה ניהלה! הרי צריך שמישהו כאן,ימשוך מתוך עניין ואהבה,לכיוון הזה של העצמה אישית כי אם לא,אז סבבה,אנחנו נשוחח,ואתה יודע בטח,שאיתכם,וגם איתך,אין לי שום "בעייה",לשוחח- נ ה פ ו כ ו ! רק שמישהו שלא יזדהה עם מהות הפורום הזה,(בהוויתו ממש),וינהל אותו נניח, החבל לא יחזיק אצלו יציב,והסוסים ישתוללו,ושוב,אין לי בעייה עם השתוללות רק שזו לא המטרה כאן... נכון,שוחחנו כאן המון בלעדי אביבה,אבל שים לב,שהיא תמיד היתה כאן חסרה! חוסר הנוכחות שלה לתקופה העולה על מספר ימים,תמיד הורגש כאן,לפחות מצידי וכשהיא הגיעה,היא תמיד הגיעה עם מטרה,כי היא אמא,אמא של הפורום,שילדה אותו,וכל הזמן מבינה לאן פניו של הילד מועדות.. כזו אחת בערך צריכים כאן,ואם לא תהיה אחת כזו,הכל בסדר,רק שהגרעין,בכל פורום,צריך להימצא איפשהוא.. בפורום מתכונים אתה תמצא מנהלת שכל היום מבשלת בבית,אין מה לעשות,וגם אביבה,בתחום הזה,של לשוחח על העצמה,ועל החיים לצד ההעצמה,היתה מישהי שמאד התאימה לה המישרה,ושוב,זו לא חכמה! היא הרי האמא נושאת הגנים! האמא האמיתית! מה דעתך דירסט,יש מצב שאתה איתי בקשר לדברים האמורים? לא רוצה לסיים בשאלה,אני זוכר שפעם אמרת שאתה לא....

רק הבהרה אחת,מאד מאד חשובה!

דברי מתייחסים לפורום "העצמה אישית" בלבד! מיוחסים הרבה פחות לפורומים אחרים שאביבה מנהלת כמו "פנג שאוי",שגם שם אתה אמור להביא את עצמך,אך לא באותה האינטנסיביות וההכרח,כמו כאן.... בכדי לשוחח על העצמה אישית אתה חייב להביא איתך את הרצון,והכי חשוב,את היכולת לשוחח על ההעצמה,וזה לא דומה לניהול פורומים אחרים,שאם תביא לשם רק את הרצון לשוחח,זה יספיק לך בדרך כלל.. וזו ה"אמא",זו שיש לה הגנים,גם רצון,וגם יכולת...איזה כיף! זה יצא לי!

Deerest

New member
ולי אתה קורא אשף מילים

שאלה לי אליך, עוזי. בעצם, אני עולה למעלה, יש יותר מקום.

Deerest

New member
בחשבה שניה...

זה בכלל לא משנה לי אם את מנהלת הפורום או אורחת בו. כובע המנהל הוא חסר חשיבות עבורי מבחינת התכנים שאת מביאה, או לוקחת. את יכולה להתפטר ממה שאת רוצה, להודיע מה שאת רוצה, למי שאת רוצה. אני רק יודע שכשאני אכתוב "אביבה לקבלה"... מנהלת, אורחת או משתתפת - אני אקרא אותך שם. או לא.

Deerest

New member
במחשבה שלישית...

אם התפטרות גורמת לך לכתוב לי כך, אני מוכן שתעשי זאת כל יום מחדש.

למעלה