בוקר טוב צ'ינגוס

בוקר טוב צ'ינגוס../images/Emo24.gif

צ'ינגוס זה נכון להגיד
סופ"ש עמוס עבר
אתמול סיימתי עם מלכת השלג, ואני מסרבת להגיב
והיום או מחר אני מקווה להתחיל השטן לצידך היום, בפעם האחרונה הקיץ הזה, אני יוצאת מהעבודה ב-2 (בונוס קייצי ליולי-אוגוסט
) נלך לעשות כמה דברים, ובערב לא אהיה, כי יש לי ברית
שיהיה לכולם יום מקסים ושבוע טוב

לולי מ

New member
../images/Emo42.gif בוקר טוב לכולכם

הבוקר נפלא וארצי נהדרת כל כךמתחשק לילטבול בכינרת... רק מה? אין בה מים
אז תחסכו
ועד כאן לפינתנו החינוכית בכל מקרה אני עייפה מאוד ..."ויען טושי ויאמר "מה יש לבנות שהן יכולות לדבר שעות על גבי שעות ? על מה? אתן מטורפות" ויסובב טושי את גבו וילך טושי את המסדרון ויכנס למיטה וירדם וישאיר אותי לחפור עם קיוי נית וג'ן שעה ארוכה..." (דברי הימים של טושי בעלי, פרקים כ"א פסוקים ל"ו-ל"ז)
קיצר נותרתי עייפה כמו אתמול הלכתי לכבס את הבגדים מהטיול שלהם ג'ה נה

MaNcHi 135

New member
חחחחחחח הרגת אותי עם הפסוק!

חחח ממש הברית החדשה. בוקר טוב!

Doe7

New member
../images/Emo42.gif בוקר נפלא לכולם

רק הבוקר השתחרר לי הצד ממתקפת הצחוק של השרשור הפוסט דוקטורט המטורף של לולי וסיווי על News - יורפי אחת היציאות הטובות ביותר גאדד... מעולה, פשוט מעולה!! אמרתי שהייתי רוצה להיות אייקון בשיחה הזו, כי בטח מה שהגיע לכאן צונזר
יאללה - מה עם קאט-טון?! היום יום אחרון בעבודה לפני החופשה המיוחלת - הוייטינג ליסט לא הניב תוצאות ואני נשארת בארץ... אבל נמצא כבר מה לעשות
אגב קיבלתי פידבקים מצויינים הבוקר על זמן בין כלב לזאב מהחברות שהמלצתי להן
יום נפלא

בוקר טוב איילה../images/Emo140.gif

לאן רצית לטוס
אולי תמצאי משהו בדקה ה-90 או איזשהו מקום אחר שאת יכולה לטוס אליו
בכל אופן, אני מקווה שתהני בחופשה
יום מקסים

Doe7

New member
אוהיו גוזיימאס נעמה ../images/Emo13.gif

זה בוקר טוב ביפנית
לאן רציתי לטוס? - ממש כבר לא היה משנה לי (אבל עם עדיפות לאמסטרדם
).... איייש מה לא ניסיתי דקה 90, דקה 90+ הארכה, lastcall, lastminute, אבל אין מקומות ואין יעדים.. לא נורא - יהיו עוד הזדמנויות
- אני מתכוונת לנצל כל יום בחופש יום מקסים גם לך

לא נורא../images/Emo9.gif

אז אם כבר את נשארת בארץ
אולי תבואי למפגש יום חמישי
אשמח להכיר אותך

Doe7

New member
ברור שאני באה ../images/Emo6.gif

לא אפספס את המפגש עם הקומונה המטורללת והמקסימה שלנו... ועכשיו גם פורום
אשמח להכיר גם אותך

mishi 1

New member
אוי אני שונאת את הדקה ה90

פעם הם עשו לי פשלה שלא מהעולם דיברתי בטלפון עם איזה פקצ"ה מפגרת (אני יכולה להשבע שהיא בטח לבשה מיני ולעסה מסטיק בקולניות) הזמנתי מלון ליומולדת של חבר שלי (שהיה אז) וחזרתי 3 פעמים על התאריך כי שמתי לב שהיא לא מרוכזת בעליל ועדיין כשהגענו למלון ההזמנה היתה ליום אחר! איזו רשלנות אני מתה! דיברתי שם עם כל המנהלים ולא, לא קיבלנו פיצוי.. פשוט מכרו לנו חופשה אחרת.. תודה באמת

Sivan 85

New member
לי דווקא יש ניסיון טוב איתם../images/Emo9.gif

אני וחברות שלי נסענו דרכם לאנטליה שנה שעברה במיר ממש זול והיינו במלון מעלף! וישראלים ששהו במלון מולנו שהיה יחסית מעפן לחלוטין באו להתפעל מהמלון שלנו ושאלו אותנו כמה שילמנו. מסתבר שהם שילמו על המלון המעפן שלהם 100 דולר יותר מאיתנו רק כי הם הזמינו חודש מראש ואנחנו כמה ימים לפני... לא היו תקלות בכלל לאורך כל הטיול אבל אני חושבת שזה עניין של מזל כי באמת יש המון סיפורים של פאשלות ותקלות איתם אני חושבת שזה בעיקר נוגע לעובדה שהם מזמינים במהירות ואין להם הרבה זמן לוודא שהם לא עושים טעויות.. זה הקונספט של החברה אחרי הכל...

Sivan 85

New member
אה? צונזר...? מה פתאווםם../images/Emo6.gif

האמת שהחלקים שלא ראיתם היו בוודאי ובוודאי יותר קואעים.. אבל תמיד ניתן להשלים בגרויות ותואר ראשון ולהצטרף אל רכישת ההשכלה שלנו.... אם תרגישי מוכנה תודיעי ונקרא לך לעבודת הפרופסורה שלנו... זאת עבודה רצינית אני מבקשת לא להקל בכך ראש!
מקווה שעניין החופשה יסתדר לך.. תמיד אפשר לבוא להתפנק בצפון.. רב חברי מהמרכז טוענים שזה ממש חו"ל.. אלא אם כן את במילא מהצפון ואז עזבי אותך.. אין מקום יותר טוב מזה בארץ
יום נפלא!

Doe7

New member
חחחחחח ../images/Emo6.gif

אין אני נזכרת בכל מיני קטעים מהשרשור וצוחקת, הבעיה שזה יוצא בקול ואומרים שאנשים שצוחקים לעצמם סוגרים אותם בתאים קטנים
מזל שהחברים שלי בעבודה משוגעים כמוני כך שאני בחברה טובה.. אבל לכי תסבירי להם שיורי נאפה בתנור, הגדילה שלו נעצרה בגלל קררת פטמת, אקנומיקה זה טוב להצהבת העור ואורז עם תופעות לוואי מלכסן עיניים, שרפי הוא אח של ריטה והוא בכלל ממוצא מונגולי .. דייי חייבת להתרכז עכשיו!
לא יודעת אם אני מוכנה לפרופסורה, אבל נחשפתי לבלוגריות סיניות והם מסתבר 144 בכל הקשור ליפנים המסוקסים האלה - כל המידע מגיע קודם כל מהן ומופץ לתפוצות - שם אקאמה הפך לאקאקמה וכל הדירט, מבזק חצות וניוז על ניוז מגיע מהן.. סיימנו תואר שני בהצטיינות דיקן והדוקטורט נעשה בהתכתבות. מדהים - אריגאטו על כאבי הבטן
וכן אני בצפון השבוע - יש לך המלצות לסייט סייאינד?

mishi 1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח את מטורפת!

הרסת אותי........ אני לא חושבת שאני אוכל להסביר את מה שכתבת לחברים שלי.. אני פשוט אחזה מול עיניי בהרמות גבות היסטריות ושאלות נוסח "הכל בסדר? את מרגישה טוב?" אני בתמורה אגחח ואממ ישלחוני לטיפול במיידי... איי.. חיי כל כך קשים! איש לא מבין אותי! כלומר מלבדכם. אתם מבינים אותי! תודה לכם!

חחחח אוננייייי../images/Emo24.gif

בגלל זה את לא מחוברת
את מכבסת
חחח איזה משוררת את

לולי מ

New member
../images/Emo9.gif מה לא ידעת את השם המלא שלי?

לולינגווי
כשאני כותבת פיקים וכשאני כותבת שירים אז אני לולי גולדברג
XDDDDDDDDDDDDDDDDD וניתי סתמי

Sivan 85

New member
../images/Emo42.gifבוצהריים טובים!../images/Emo42.gif

בוקר טוב לשמש, בוקר טוב לציפור. בוקר טוב לפרח, בוקר, בוקר אור --------------------------- אני מתאמנת.. האחיין שלי צריך להגיע כל רגע... כן הוא רק בן שבועיים אבל אני בטוחה שהוא כבר יודע להעריך מוזיקה איכותית
ולכן אני אשמיע לו קצת ניוז כשהוא יגיע..
לולי...אני אשמח להדגים לטושי שלך על מה יש לנו לדבר ואני בטוחה שאחרי זה את תאלצי לעבור אישפוז בכפייה כי אין אדם מחוץ לכתלי הפורום הזה שיחשוב שהנושאים עליהם אנו מדברות בשעות הקטנות של הלילה שפויים וראויים לעיניי אדם... מקווה שעובר על כולם יום נעים... אנחנו פה באווירת שבת עם ניקיונות ובישולים לכבוד האורחים הפורחים
שבוע טוב!

mishi 1

New member
אני חושבת שאחיינך יגדל להיות יפני...

איי מה יותר טוב מזה?

Sivan 85

New member
במילא ההורים שלו...

כל הזמן קוראים לו יפני קטן כי העיניים שלו נראות מלוכסנות...
אז יש מצב... אולי המילה הראשונה שלו תהיה "אוטוסאן" ולא אבאל'ה...XD תהיי בטוחה שאת החלק שלי בעניין אני אעשה...

למעלה