בוקר טוב צ'ינגוס

לולי מ

New member
../images/Emo9.gif שמחה שנהנית חייבת וידוי לא מסוגלת לראות

משהו שלא מלוכסן ברמות הקשות אבל חייבת תיקון לוידוי גם לפני הייתי פריקית של סרטים מאסיה והסרט הלא מזרח אסייתי היחיד שראיתי היו סרטי הארי פוטר ופוקימון שכשחושבים על זה בהארי פוטר חברה שלו היתה צ'ו צ'אנג ופיקאצ'ו יפני קטן צהוב וקופצני....ממש כמו ריו

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif בוקר.

פסיכי כמוני ילך לישון ב8 בבוקר ויקום כעבור 7 שעות.
פסיכי כמוני יסגוד לנעמונת בפורום.
פסיכי כמוני יספר לבנות במסנג'ר עד כמה הוא בעל תכונה ייחודית...
פסיכי כמוני ישלח את ההודעה הזו ללא תמונה כי הוא לא מצא כוח וזמן לעבור על גוגל ולמצוא בחורים יפנים/קוריאנים/ יעל בר זוהר עירומים חלקית ומחייכים.

relax2008

New member
פסיכי כמוך יכתוב בוקר טוב בשעה 2 בצהריים../images/Emo8.gif

קח משהו מעורר אומנם לא מלוכסנים אבל עדיין חלקים וחצי ערומים ולסגוד לנעמונת זה לא פסיכי היא מקסימה!

Don Nirtin

New member
צהריים טובים../images/Emo87.gifב

בשבילי זה בוקר כי התעוררתי לפני כמה זמן
תודה על הגברבר הזה....

mishi 1

New member
אני לא חושבת שזה פסיכי../images/Emo6.gif

אני גם הולכת לישון בבוקר - זו הפריבילגיה שלי כשאני בחופש
אני גם סוגדת לנעמה - היא מהממת
אני גם אומרת להן שאני מיוחדת, אבל לא מקשיבים לי... (סתם סתם
)
גם אני שולח ללא תמונה
אתה כנראה במקום הנכון

Sivan 85

New member
נירוש../images/Emo9.gif

אז הגעת למקום הנכון כי כפי שאתה יודע כולנו מטורפים כאן! אבל מכל הדברים שציינת רק החלק על השינה נראה בעייני פסיכי אבל זה רק בגלל שאני פולנייה והאימא הפולנייה שלי השרישה בי הרגליי שינה נוקשים במיוחד וכל אדם אחר שאינו פועל על פיהם נראה לי עוף מוזר... מאז שאני קטנה.. ללכת לישון בשעה סבירה, ישנים צהריים 3 שעות וחוזר חלילה.. זה לא השתנה במשך 23 שנה... בקשר לשאר הסיבות לפסיכיותך... כולן נורמליות ומוצדקות!

Don Nirtin

New member
../images/Emo87.gif סיוונייייייייייייייי../images/Emo99.gif

שעות השינה שלי אינן כל כך הגיוניות בעליל בשל היותי בחופשה ארוכה ללא הגבלה עד להודעה חדשה...

mishi 1

New member
חחחחחחחחח בוקר טוב../images/Emo3.gif

כן כן בוקר... אני עוד צרודה מהשינה..
עוד מעט הולכת לסופר לקניות, ומחר, למרות שממש אין לי כוח, אני הולכת לחברה להביא ממנה שמלה
כי בן דודי היקר מתחתן השבוע ואני אמורה ללבוש משהו ראוי למאורע
היום אני אנסה להתקדם בעבודת התרגום, זמן רב לא עשיתי זאת... פעם הבאה אני מחליטה על סדרה רק אחרי שעבר זמן ובאמת בא לי לראות אותה שוב! כי אומנם אני מחבבת אותה מאוד.. אבל אין לי כוח! עצלנות בחיי..
יום טוב לכולללם

Sivan 85

New member
../images/Emo24.gifאת שבויה במעגל קסמים...

את חייבת להחזיר לעצמך את שיגרת היום של אנשים נורמלים כלומר ללכת לישון בלילה ולא בבוקר... ולהתעורר בבוקר ולא בלילה.. תנסי את זה נית זה נורא נחמד להתעורר ולמצוא את כל שאר העולם ער בדיוק כמוני.. ויהיה לך הרבה יותר זמן לשוחח עם אנשים מדהימים כמוני...
אשמח לראות תמונות שלך מגונדרת למרות שאת במילא תמיד יפייפה... אבל שמלה וכל זה... בטח יהיה לך מעלף! עבודת תרגום... כן.. מסכימה איתך... אני מחכה שהמחשב שלי יתוקן ואז אני אתחיל פרוייקט חדש (או אמשיך ישן.. תלוי בבנות) אבל קודם כל כמו שאמרתי לכן.. אני נעלמת לתקופה של חודש, חודש וחצי ורואה איזה 30 דרמות ברצף כי כבר חודש... חודש.. לא ראיתי כלום..
שיהיה לך יום/לילה מקסים יפה שלי.. אוהבת!

לולי מ

New member
../images/Emo25.gif בוקר טוב חמודונת

לא ראיתיאת ההודעהשלך לא נורא נית תשרשר אותן ממילא היא לא עשתה כלום בינתיים...
סתם סתם
תהני היום

בוקר טוב אוננייייי../images/Emo24.gif

למה את לא מחוברת
אני מתגעגעת אלייך
שיגיע כבר חמישייייי
קומאווו
שיהיה לך יום מקסים

MaNcHi 135

New member
בוקר טוב!

חחחחחח אני יודעת שחבר\ה ביחיד זה צ'ינגו, את ההטייה לרבים אין לי שמץ... שיהיה לכולנו בוקר טוב! עבודה....בעעעעעע הספירה לאחור החלה עד המפגש המיוחל! אני כבר מתה לראות את כולכם! מי שלא יגיע...דמו בראשו! לינצ'ים יהיו פה! אלא אם כן יביא גימלים מרופא או אחוזי נכות רבים אשר מנעו ממנו את ההגעה!
ועכשיו אני עוד רגועה... אז בקשר לכלב זאב...ראיתי את הפרק הראשון אבל היס מקס שלי נדפק והוא לא הקליט לי את השני ואין לי מושג מאיפה להוריד כי בדדיקטס הזה מחקו את כל הפרקים..

בוקר טוב מעייןןןןןןןןן../images/Emo9.gif

אני אכתוב צ'ינגוס עד שמישהו יתקן אותי
הספירה לאחור אכן החלה
ואני מחכה בקוצר רוח
אולי אני יכולה לעזור לך, כי הקלטתי את שני הפרקים ואני מעבירה למחשב
שולחת לך מסר בעניין

MaNcHi 135

New member
בוקר טוב נעמונת!

אני אשמח! אני לא מבינה למה הם העיפו את כל הפרקים משם!

Don Nirtin

New member
לא טרחתי לעבור שם ../images/Emo6.gif../images/Emo87.gif

מכיוון שחיכיתי שתסיימי לעבוד שם על השרשור... אלך להסתכל עוד מעט...

mishi 1

New member
מעיין, הרי כבר אמרתי..

יש לנו הסדר מוסכם עם סו היון מסוכנות הביון הממשלתית שמי שלא מגיע למפגש הוא בא ומוציא אותו בכוח מהבית, גורר עד אלינו ואח"כ עוד על המשתמט לשלם קנס עבור שירותי סו היון... *מצקצקת בלשון* לא כדאי..
שבוע טוב!

למעלה