בחיי שאני לא מבין למה זה שוב ושוב קורה לי...

Mr Blue Sky1

New member
אני אכן צעיר, אבל מה הבעיה עם זה שאני רשום?

עובדה שאני רואה שם הרבה בחורות בגילי שרשומות, ככה שאני לא רואה עם זה שום בעיה.

אמרתי שקיימת איזושהי בעיה?!

אני פשוט חושבת שבגילאים האלה זה די מיותר להרשם לאתרי הכרויות...

אבל היי,

כל אחד עושה מה שעושה לו טוב,לא?!

וואוו

זו ממש לא דעה שהייתי מצפה לשמוע ממישהי שמנהלת פורום היכרויות.

סליחה, על ההתפרצות, אני לא ממש שייכת לפורום הזה.

על הדעה שלך שאתרי היכרויות הם בזבוז זמן

או מיועדים רק לאנשים מעל גיל מסויים.
קשה לי להבין את זה. אולי לך זה לא מתאים, אבל יש הרבה אנשים שזה מתאים להם. איך זה קשור לגיל בכלל?

קשה לך להבין מה בדיוק?!

דעות של אחרים?! קשה לך לקבל דעות שונות משלך?!

מה היה פסול בדיוק במה שכתבתי?!

בעיניי ח׳ברה צעירים בשנות ה-20-23 לחייהם שנרשמים לאתרי הכרויות זה ביזבוז של זמן וכסף.

למי שזה מתאים,בלי שום קשר לגיל-סבבה..

למי שלא-לא.

הרי כתבתי שכל אחד יעשה כראות עיניו...ועד כה,הבחור המקסים שלנו רק התאכזב מאתרים אלה...

אז אנא ממך,לפני שאת כותבת תגובה כפי שכתבת,קחי מעט אוויר:)

קודם כל, קשה לי להבין

מדוע את משתמשת בכל כך הרבה סימני שאלה וקריאה. זה נקרא תוקפני משהו.

התגובה שלך ממש לא הייתה ברוח "שכל אחד יעשה כראות עיניו". גם עכשיו חזרת שוב על הקביעה ש"בעיניי ח׳ברה צעירים בשנות ה-20-23 לחייהם שנרשמים לאתרי הכרויות זה ביזבוז של זמן וכסף".

אגב, אין לי שום צורך "לקחת אויר". אמרתי את מה שהיה לי להגיד. ערב טוב.

Frostey

New member
איזה פארנויה יש לך...

את מהפורום ההוא שצברו ניסיון מיני בגיל מאוחר? באמת עדיף שתחזרי לשם עם כל שאר השרוטים...
איזה אנשים מסתובבים במדינה הזו,אלוהים ישמור.

איזה "קביעה" איזה??? היא הביעה דיעה שהיא לא אוהבת אתרי-הכרויות- בגלל זה לא מתאים לה לנהל פורום בתפוז?!?!?!?!?!?!?

אה?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

NEO83

New member
ההודעה שלך ממש לא במקום

מה זה קשור מה היא עשתה בעברה או עכשיו? יש לה דעה בדיוק כמו לכולם.

זה בסדר, גם בפורום ח"נ הוא כתב, וממש לא לענין

שם דווקא תקפו אותי אד הומינם בגלל שיש לי נסיון. יש כאלה כנראה בכל פורום.

תודה על ההתייחסות, ויום טוב.

Frostey

New member
לך תלמד הבנת הנקרא

אמרתי "הפורום של החסרי ניסיון" ששם היא מקשקשת וחופרת לאנשים בדיוק כמו פה- לא דיברתי שומדבר על העבר המיני שלה.מה לא ברור פה??

NEO83

New member
אין קשר

בין מה שכתבת בהודעה הזאת לבין מה שכתבת בהודעה ההיא בצורה מזלזלת.

לך תתבגר.

אני רשומה לשם, ובלי תמונה

ותן לי לומר לך דבר כזה: בחורה שיש לה כרטיס עם תמונה נאה לרוב מוצפת בפניות, ולא כלן נעימות. אי פרסום תמונה ממש לא אומר שהיא מכוערת, אלא שהיא רוצה להיות יותר בקונטרול, ולא להתמודד עם יותר מדי פניות. יש גם בחורות ביישניות, בלי קשר למראה שלהן.

אני בגילי כבר לא ממש מוצפת בתמונות, אבל עדיין אני מעדיפה להופיע שם בלי תמונה, בלי לחשוף את מי שאני בעולם האמיתי (בכל זאת, כתבתי שם דברים אישיים, ולא רוצה שכל מי שמכיר אותי בעבודה ידע שזו אני).

כשאני פונה לגבר שיש לו תמונה, אני מבהירה מיד שאין לי שום בעיה לשלוח תמונות. אני גם פונה לגברים בלי תמונה ומקבלת פניות מגברים למרות שאין לי תמונה, ולחלקם יש תמונה בעצמם.

לדעתי אם פונה אלייך מישהי בלי תמונה, אתה צריך לשאול אותה בעדינות אם היא תוכל לשלוח תמונה שלה. זה נראה לי לגיטימי לגמרי. קשה לי להאמין שמדובר בהודעות פיקטיביות, לא שמעתי על כאלה ב-OKC, וסביר להניח שהודעות פיקטיביות היו מגיעים מכרטיסים עם תמונה מושכת.

למעלה