בחיי שאני לא מבין למה זה שוב ושוב קורה לי...

Mr Blue Sky1

New member
יכול להיות, אני אחשוב על זה

מה שכן, קיים בהחלט סיכוי שבחורה שלא העלתה אפילו תמונה אחת חושבת שהיא לא נראית טוב.
מה ז"א לא להתמודד עם יותר מדי פניות? אם היא לא תעלה תמונה יכול להיות שהיא לא תקבל פניות בכלל...
כלומר, עדיף לה לקבל יותר מדי פניות מאשר פחות מדי.
לא ככה?

לא, לא עדיף

אם מדובר בבחורה נחמדה שמרגישה צורך לענות לכל הפניות הרבות, אז זו בהחלט עלולה להיות משימה מעיקה ומלחיצה. בעיקר שזה דורש ממנה לענות לעצמה על השאלה: האם הוא מתאים לי או לא? ומה לענות לו?

בחורה כזו, בהנחה שהיא לא ביישנית מדי, תעדיף לפנות בעצמה לגברים שהכי מוצאים חן בעיניה, בזמנה החופשי ובלי לחץ.

אך תאמיני לי, אם לא הייתי מאורס מזמן הייתי שם לך טבעת, אישה כלבבי , גם על התגובה לכותב הפוסט וגם על התגובה להזויה בהמשך
פייר ? כבשת אותי

NEO83

New member
זה כ"כ לא נכון

הגיל לא קשור בכלל לרצון להכרות כלשהי, אתרי הכרויות זה עוד אמצעי להכיר מישהי/ו כמו כן גם הפורום הזה, למה את לא כותבת לכל הצעירים שפה שחבל שהם פה ולמה שלא יחפשו את עצמם בחוץ?

יש הבדל עצום בין...

אתרי הכרויות בתשלום לבין פורומים כמו פה,בתפוז.

אתרי הכרויות בתשלום אמורים להיות יותר איכותיים ויותר אמינים מאשר אתרי הכרויות בחינם..
לא פעם ולא פעמיים,חברים מהפורום התלוננו על אתר כזה או אחר..
פורומים הם רשת חברתית אחרת.
בפורומים אתה יוצר לעצמך חברויות גם מה שבאתר הכרות (בתשלום/בחינם) אתה ממוקד להכרות למטרת קשר רציני בלבד.(ולא תמיד זה עובד וקיימת הרגשה של ״מרמים אותי״).
הבחנתי בהרבה ח׳ברה,גם מפורומים אחרים שפשוט מתלוננים ללא הרף על אתר הכרות כזה או אחר ואני בהחלט לא מצליחה להבין מה גבר בן 20-21 מחפש באתר כזה..
רק השתחרר מהצבא,לא טעם דבר מהחיים שלו,רק התחיל לחיות את החיים שלו..
לי באופן אישי זה נראה תמוה מה יש לו לחפש באתרים כאלה.
אני אחרי הצבא הייתי במקום אחר מאד מהח׳ברה של היום..
לימודים,טיול לחו״ל,מעבר לחו״ל...פשוט זרמתי ונהנתי ממה שהחיים הביאו לי בדרכי..
לא הייתי לחוצה על חבר,על קשר רציני.הייתי במקום אחר לגמרי.
אז ייתכן ומדובר בתקופות אחרות,ללא ספק בראיית עולם אחרת אבל עדיין..

ייתכן שהאוויר שהח׳ברה הצעירים האלה נושמים הוא שונה לגמרי מהאוויר שאני נושמת...
אתרי הכרויות תמיד יהיו,אבל את הרגעים בחיים לא ניתן להחזיר בחזרה...

NEO83

New member
זה שאת רואה את ההודעות

האלה כאן זה לא אומר שזה כל מה שהאנשים האלה עושים.
רוב הסיכויים שמה שאת עשית בזמנו הם עושים גם בזמנינו כשהם משתשחררים אבל הם עושים גם את זה בנוסף כי יש גם את האפשרות הזאת בנוסף.

בד"כ יש יותר אפשרויות להכיר כשאתה צעיר

בטיולי תרמילאים\אוניברסיטה\מכללה\עבודה זמנית, עם החברה.
לאחר שנכנסים לעבודה שהיא המקצוע שלך עובדים הרבה שעות ולא מומלץ ליצור קשר רומנטי עם העמיתים :) , אז אתר הכרויות יותר מתאים.

Etnozam

New member
בלי להעליב, מצחיק אותי הודעות מסוג זה

העבודות הכי נפוצות שאני נתקל בהם כשמדובר בפיתוח אתרי הכרויות למינהם, הם בניית רובוטים למענה אוטומטי וצ'טרים.

יש אתרים בהם הרובוט מתקדם ו"חכם" יותר ויש כאלה שבהם הוא מתקדם פחות.
הרובוט תפקידו:
1. "להתאים" פרופילים.
2. ליזום קשרים, זאת אומרת לשלוח לך הודעה משתמעת לשתי פנים כמו "היי", ובכך לגרום לך לשלוח הודעה חזרה לאותו פרופיל וליזום קשר ראשוני מבלי שבעל הפרופיל יהיה מודע לזה, ובכך לגרום לזה להראות כיזום מצידך.
3. לשלוח מסרוני צ'ט ולנהל איתך "שיחות" קצרות. לדוגמא: הרובוט ישלח "היי", אתה תשלח היי חזרה. הרובוט ישלח "מה המצב", ואתה תענה. כל עוד התשובות שלך נמצאות בתחום הכללי שמוגדר לבוט אתה תקבל תשובה חזרה, וברגע שלרובוט כבר לא יהיה מענה הולם הוא מתנתק מהשיחה.
4. אם זה תוכנה דרך פייסבוק הוא יעשה בקשות בשמך. לדוגמא: הוא ישלח לך ערך שמדמה בקשת חברות ממישהו\י, האישור שלך יהפוך ליזום בקשת חברות מאותו אדם שכביכול שלח לך, ו-וואללה! יצרת קשר

אני לא אומר שכל התגובות שאתה מקבל הן בהכרח מרובוט, אבל כפי שאתה מתאר את זה סביר להניח שחלק מהן כן.

בוטים משחקים תפקיד חשוב בכל מה שקשור לרשתות חברתיות, החל מאתרי הכרויות, פייסבוק, אתרי סקס, לייבבלוגס וכו'.
אני מציע לך לא לקחת דברים ללב כשזה מגיע לאינטרנט עד אשר תפגוש את אותו אדם פנים אל פנים, כי ייתכן מאד שאתה פשוט נפגע מפיסת קוד חסרת רגש.

1200 דולר לרובוט איכותי

Surrealistical

New member
אם היתי נרשמת לאתר הכרויות לא היתי מעלה תמונה

אין סיכוי שהיתי מעלה תמונה. ואין לזה שום קשר לרצינות.
ולא רק שהם מצפות שיענו להן למרות שהן לא העלו תמונה אלא גם עונים להן. אני מניחה שכל בחור שלא מספיק שטחי בשביל רק להתסתכל על המראה החיצוני אלא גם טורח לקרוא את הכרטיס. מבחינתי זו נראת כמו דרך מצויינת לסינון: לא רק שיוצא מצב שלא שופטים אותן לפי המראה החיצוני אלא זה גם מסנן את כל השטחיים שכל מה שחשוב להם זה המראה החיצוני.

Mr Blue Sky1

New member
לא אמרתי שרק המראה החיצוני חשוב

אבל בעיניי הוא בהחלט חשוב, כשם שהמראה הפנימי חשוב.
יהיה הכרטיס של מישהי שאתקל בה מושך ככל שיהיה, אם היא לא תעלה תמונה הסיכויים שאפנה אליה נמוכים מאוד.

ממש לא נכון.

התמונה של הבחורה חשובה להרבה בחורים אך לא תמיד רק המראה החיצוני קובע.
לדעתי, זאת אשליה לחשוב שבוחרים קשר זוגי תוך התעלמות מהמראה החיצוני.
מי שלא נראה הכי טוב שיכיר בכך שזאת מגבלה ולא כדאי לא לשים תמונה.

Surrealistical

New member
לא

אבל יש כאלה שבוחרים קשר זוגי תוך התעלמות מהאישיות.
אישית, נראה לי עדיף להתחיל לדבר עם מישהו כאשר יש לכם תחומים משותפים ואז שיתברר שאין משיכה מינית מאשר להתחיל לדבר עם מישהו ולדעת שהוא מדבר איתך רק בגלל המראה החיצוני.

לא תמיד יתחילו איתך רק בגלל המראה,

תדברי ואז תחליטי מי בחר בגלל המראה ומי בגלל המראה+ אישיות

GunsBunny

New member
קשה לי להאמין שיותר מדי בחורות

באמת משלמות על מנוי. נראה לי שחסרות התמונה האלה פיקטיביות.
לגבי נושא מספרי הטלפון, זה באמת מעצבן. אישית אחרי שאני מדבר קצת עם מישהי באתר אני מבקש מספר, ואם התשובה שלילית אז אומרים שלום יפה. אין טעם לבזבז את הזמן בסמול טוק אם הבחורה לא מוכנה להיפתח מספיק כדי לדבר איתך בטלפון. קרה לי גם שמישהי נתנה מספר ואחרי זה פשוט סיננה. זה דבילי ברמות ובאותו הרגע הבנתי שאין לי מה להתעסק עם אחת כזו.

Mr Blue Sky1

New member
גם לי זה קרה

אם מישהי נותנת לי את המספר שלה ואח"כ מסננת אותי אני פשוט מעדיף לתתוך.
אבל, אני נאלץ לא להסכים אתך שאם היא מסרבת לתת את המספר כדאי ישר לחתוך.יש גם בחורות ביישניות שצריכות את הזמן שלהן בשביל לעבור לדבר בטלפון.

GunsBunny

New member
זה תלוי

אם אני מקבל את התחושה שהיא רצינית ושווה קצת סבלנות, אמתין. אבל בדר"כ זה משדר לי חוסר רצינות.

sweetdreams

New member
חחח תקשיב, החיסרון של אתרי ההיכרויות הוא גם..

היתרון שלהם.
לכאורה זה נראה שיש שפע, וכמו שאמרת בעצמך, "מה יש להפסיד? מקסימום.."
אבל עדיין, גם כאן, איפה שיש פחות או יותר דפוס פעולה קבוע, אנשים פועלים בצורה אחרת. הם עדיין אנשים מסובכים, לא פתוחים לכולם, עם העדפות שונות (לדוגמא, לא כולם רואים אחד-אחד כמוך את עניין התמונה). למרות האשליה שאתרי היכרויות מנסים למכור לך - שהנה כאן זה פשוט וקל להכיר, אלה עדיין אותם אנשים, ועדיין אותה דינמיקה, וזה עדיין מסובך!
מצד שני, כל אילו שלא מפרסמות תמונה, לא חוזרות להודעות שלך, לא עונות כשאתה מתקשר אליהן וכולי, עוזרות לך בעצם למיין את העיקר מכל שאר הטפל, ולהתמקד באילו שרואות את ההתנהלות באתר בצורה דומה לשלך, מה שיקל עליהם להכיר בהמשך ולבדוק את ההתאמה בניכם יותר לעומק.

למעלה