ביקורת סמויה...

אייל !

New member
ביקורת סמויה...

האמת שנמאס כבר מאופספרינג...והפורום הזה משגע אותי עוד יותר.... מה קרה לימי נירוונה הטובים?.. ( וקורט שיזכה לחיים ארוכים... ) ואיפה הימים בהם התענגנו על גאנז?.. ( יש קאמבאק זוכרים... ) הכל כאילו נשכח...והיום יש רק אופספרינג..שאנשים שונים ומשונים מעיזים לכנות את החומר שלהם בשם מוזיקה... אז לפני שאתם מכניסים למערכת שלכם את אחד מהאלבומים ``הטובים`` של אופספרינג, תחשבו פעמיים.. נקודה למחשבה....! :)

shinji

New member
בן אדם.........

מה הקטע שלך?!?! איך הולך המשפט.... ``על טעם וריח אין להתווכח`` לא בקטע ש`ך אופספרינג?? אז אין לך מה לחפש כאן

חולוני

New member
אתה צודק, חלקית.

תראה היום רוק במיינסטרים הוא חרא של רוק, אפילו אי אפשר לקרוא לזה אפילו רוק. גם אופספרינג נהיו די גרועים, הם בעמצם כבר לא מרוצים מזה שהם התמסחרו, ומעריצים שלהם מתחילת דרכם נטשו אותם. וכבר יש שמועות על פירוק. ובאמת חבל שהם התמסחרו כי בתחילת דרכם הם היו די טובים, כמו באלבום הראשון שלהם, שאני ממש אוהב. גם אני מתגעגע לימי הגראנג` במיינסטרים, לאו דווקא רק לנירוונה, גם פרל ג`אם, סאונדגרדן, ואליס אין צ`יינס. וגם לתקופה של GUNS N ROSES במיינסטרים. אז היה רוק אמיתי.. אתה יודע, GUNS N ROSES ו QUEEN הם שתי הלהקות האהובות עליי. ובאמת GUNS אמורים להוציא ממש בקרוב אלבום חדש שנקרא צ`ייניס דמוקרסי, ובאמת יש לנו פה מאין קאמבק..אבל אתה גם צריך לזכור שרק אקסל רוז נשאר מההרכב של גאנז המקורי. אבל נראה כבר איך יהיה האלבום החדש..אני מקווה למשהו טוב שיציל את מצב הרוק הגרוע של ימינו. ואל תגידו לי שלימפ ביזקיט, בלינק, ולינקין פארק נקרא רוק. הם פופ לכל דבר. וגם אופסרינג נהיו בשנים האחרונות פופ-פאנק. וחבל.

shinji

New member
אני רוצה להבין.....

למה? בגלל שזה משודר בMTV? מה הקשר בכלל... כבר עושה לי עצבים כל הקטע הזה של ``מסחור`` ``אדידס מטאל`` וכו` זה ממש שטויות

voodoo

New member
דעתי בענין

אוקיי אז ככה לדעתי MTV זה ערוץ אממ די גרוע ( מנוסח בצורה דיי רכה ) אפילו אין צורך להסביר את המניעים שלי לעניין אבל ! ( וכאן בא ההסבר ) זה חשוב שיהיה MTV כייי ללא הערוץ לא היו נחשפים אוהבי הפופ והג`אנק האלק` הזה למוסיקה שהיא כמה רמות למעלה שלמרות שהיא לא ממש הרצינית אפשר לתפוס כיוון לפאנק ולהתקדם לרוק מטאל וזה עוזר, אחרת כולם היו שומעים בריטני וכל הזבל הממוסחר הזה שקוראים לו פופ -=voodoo=-

Sham 69

New member
רק לצורך העניין ..

פופ פאנק זה סגנון, אין כל קשר לאמטיוי זה שזה באמטיוי לא הופך את זה לפופאנק, זה לא תיאור. זה פשוט סגנון, כמו הארדקור פאנק, אוי פאנק, פאנק-רוק וכו`

shinji

New member
אז זה מה שאני מנסה להגיד כאן......

ואופספרינג רחוקים מזה

shinji

New member
דיי כבר!!!!

הם לא קרובים אפילו לפופ פאנק! פופ פאנק זה להקות כמו ``נאת`ינג טו לוז`` ו``דינמיט בוי`` או ``ניין דייז`` ההומואים ההם... אופספרינג שונים לגמרי, אז קתת כבוד

Sham 69

New member
``קצת כבוד``.. ?

``פופ פאנק`` לא אמור להיות קללה או משהו כזה .. אז למה קצת כבוד?

shinji

New member
כי ככה!

צריך לתת כבוד למקומם האמיתי של האופספרינג!

shiups

New member
לחולני - ומה אתה חושב אל u2

אגב queen גם אחלה להקה וגם guns&roses וממתי שמעתה שoffspring מתפרקים???????.

חולוני

New member
הלו..הלו..הגזמת !!

בקשר ל U2 אני מסכים..הם באמת גרועים. אבל בקשר לקווין וגאנז... עד כאן !! להגיד ששתי הלהקות הענקיות האלו גרועות ( במיוחד קווין האגדיים...) זאת פשוט בורות במוזיקה. אופספרינג היו חולמים להגיע לליגה של שתי הלהקות הנפלאות האלה. אז בבקשה, כאשר אתה מגיע לדבר בקשר לקווין וגאנז, סייג לחכמה שתיקה.

Sham 69

New member
מה אני אגיד לך..

החומר של קווין ששמעתי עד עכשיו הוא מסריח וגאנז רק שיר אחד אני אוהב בערך .. סוויטצ`יילד אומיין

חולוני

New member
מה שמעת מקווין עד עכשיו ?

ונראה לי שאתה לא יודע להעריך אומנות כי Bohemian Rhapsody נבחר כשיר המילניום כמעט בכל המגזינים ובכל ערוצים כולל בארץ. ובכלל לקווין יש מלא שירים גדולים, אז אני רוצה לדעת איזה שירים שלהם שמעת ? ( פירוט של כולם בבקשה..) בקשר לגאנז, גם, כמה שירים שלהם שמעת ? ואכן Sweet Child O`mine שיר גדול. ובעצם כל שיר גאנז הוא גדול, ואין להם דבר כזה שיר גרוע. לקווין, לעומת זאת, יש כמה נפילות. בעיקר בשנות ה 80.. אבל כמות החומר המופלא שלהם עולה בהרבה על הנפילות.

Sham 69

New member
......

שמעתי את בוהימן ראפסודי, ושמעתי הרבה .. גם אצל קווין וגם אצל גאנז. ומה אני אגיד לך .. אני לא אוהב

חולוני

New member
אוקיי, זכותך.

אבל המעט שאתה יכול לעשות זה לכבד את שתיהן, ולא לקרוא לשתיהן ``מסריחות``, כי זה פשוט לא נכון. לפחות זה.

למעלה