ביקורת סמויה...

חולוני

New member
נכון

וגם כל שיר באפטיט 4 דיסטרוקשן, יוז יור אילושן 1, יוז יור אילושן 2, הוא שיר טוב.

חולוני

New member
אני לא שומע U2

ובכלל בזמן האחרון הם גרועים מתמיד. עדיף שיפרשו כבר. בקשר לקווין וגאנז - כמו שאמרתי, מבחינתי אלו שתי ה-להקות הכי גדולות בכל הזמנים. יש לי את כל הדיסקים של גאנז, ושל קווין יש 5 דיסקים ( כולל כפולים..), ודיסק של ההופעה החיה בוומבלי 86, שהוא גם כפול. :) ואופספרינג אני אוהב רק את האלבומים הראשונים, במיוחד הראשון, ושתי האחרונים גרועים ( אמריקאנה וקונספירסי..).

החמישיה הפותחת שלי(לא לפי סדר)

1.מטאליקה 2.פייט נו מור 3.דרים טיאטר 4. גאנז &רוזס 5.פרל גם

shiups

New member
שמע !!

בקשר ל נירוונה אתה צודק אחלה להקה [ אבל בקשר ל offspring אתה תועה הם גם אחלללללה להקה והם אפילו לא קרובים לחקות את נירוונה נ.ב. 1.איך פתעום אתה העלתה את נירוונה לעיניין פה 2.אם אתה לא אוהב את offspring אתה יכול להתחפפפפפפפפפפפפפפפפפפפפף

a_duck

New member
חרא....

עד שפתחו פורום שקשור לפאנק גם לכאן נדחפו ההיפים המסריחים...אין מקום בו אפשר להיות בלי לשמוע או לראות את המילה "נירוונה" או "לד זפלין"?

a_duck

New member
הבעיה היא ש...

פריקים מסריחים כמוך הורסים את כל הפורומים זה למשל יכול להיות פורום נחמד אבל תמיד חייב לבוא איזה היפי מסריח ולדבר על MUSE או איזה ילד מסריח בן 13 כמוך ולדבר על לימפ ביזקיט וסליפנוט...ולכל החרא שהזכרתי עכשיו אין קשר לאופספרינג או לפאנק...אז במקום שאיזה הומו ששמע שתי שירים של אופספרינג וגם הם היו מMTV יבוא ויגיד לנו עד כמה הלהקה גרועה ועד כמה לד זפלין טובים אולי תפתחו פורום היפים ושם אפילו תוכלו לעשות דיון עד כמה אופספרינג להקה גרועה ולד זפלין להקה טובה...

למעלה