בן גביר דורש להיות יו''ר הוועדה להתיישבות הבדואית בנגב ופרוייקטור לטיפול באלימות בחברה הערבית,בן גביר: "אני נגד עינויים בחקירות – גם של מחבלים"

מוטי חוף

Well-known member

בן גביר דורש להיות יו''ר הוועדה להתיישבות הבדואית בנגב ופרוייקטור לטיפול באלימות בחברה הערבית​

מוטה זוכמיר לחץ כאן להצגת דירוג המשתמש

עבר עריכה לאחרונה בתאריך 09.03.21 בשעה 22:02 על-ידי The force (מפקח)

ספי עובדיה אמר זאת בחדשות ערוץ 13

נערך לאחרונה ב:

איציק5111

Well-known member

בן גביר דורש להיות יו''ר הוועדה להתיישבות הבדואית בנגב ופרוייקטור לטיפול באלימות בחברה הערבית​

בן גביר לא רק שלא יטפל בפשיעה הוא רק יגביר אותה.

מוכן להתערב שאם נותנים לבן גביר לטפל בנגב אנחנו מאבדים אותו

הימין חזק רק בדיבורים אבל במציאות הוא פוגע ביהודים יותר מכל אחד אחר

Harrington

Well-known member
מנהל
בן גביר לא רק שלא יטפל בפשיעה הוא רק יגביר אותה.

מוכן להתערב שאם נותנים לבן גביר לטפל בנגב אנחנו מאבדים אותו
ואת כל זה אתה יודע כי... אתה היחיד בעולם שראה כבר את מר בן גביר עוסק בנושא זה ומטפל בו כיו"ר ועדה לאומית? או שאנחנו סתם מנחשים בגלל שאנחנו לא אוהבים את הבן אדם וחלוקים עליו פוליטית בעניינים אחרים שאין להם כל קשר לנושא?
הימין חזק רק בדיבורים אבל במציאות הוא פוגע ביהודים יותר מכל אחד אחר
נו, אז מה אכפת לך?

bronxboy69

Active member

מוזר. לפי בן גביר עדיף שכל הערבים יהרגו אחד את השני ויפתרו אותנו מהבעיות שלהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
ביבי יכול לשכוח מה-61 גם אם הוא ישיג אותם, הוא לא יקבל לא את בן גביר ולא את נציגי נעם.

ביבי יכול לשכוח מה-61 גם אם הוא ישיג אותם, הוא לא יקבל לא את בן גביר ולא את נציגי נעם.
אם הם יהיו לשון המאזניים בין ראש הקואליציה או ראש היופוזיציה הוא יקח אותם ויתן להם מה שהם רוצים.
אני מקושר לעוצמה יהודית ותומך במפלגה הזאת ואני יודע שבן גביר אין לו חלומות ותקוות כגולות בקשר לנתניהו.
בן גביר יודע בדיוק מה חושב נתניהו על עוצמה יהודית ועל נעם וגם אנחנו יודעים זאת.
אין לבן גביר אשליות לגבי נתניהו. אבל בפוליטיקה לפעמים נקרית בדרכך הזדמנות לכפוף התנאים שלך על המועמד ולומר לו
(באנגלית זה נשמע טוב) If you want to play - Pay. Or take the highway.
יכול להיות שלא יהיו לנהנתניהו 61 עם עוצמה יהודית והציונות הדתית אבל לפחות הם יכנסו לכנסת בתור יופוזיציונרים לוחמנים נגד השמאל הבוגדני. אבל מה שבטוח ובזה צודק בן גביר שללא הציונות הדתית ועוצמה ונעם אין לנהנתניהו שום סיכוי להרכיב ממשלה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם הם יהיו לשון המאזניים בין ראש הקואליציה או ראש היופוזיציה הוא יקח אותם ויתן להם מה שהם רוצים.
אני מקושר לעוצמה יהודית ותומך במפלגה הזאת ואני יודע שבן גביר אין לו חלומות ותקוות כגולות בקשר לנתניהו.
בן גביר יודע בדיוק מה חושב נתניהו על עוצמה יהודית ועל נעם וגם אנחנו יודעים זאת.
אין לבן גביר אשליות לגבי נתניהו. אבל בפוליטיקה לפעמים נקרית בדרכך הזדמנות לכפוף התנאים שלך על המועמד ולומר לו
(באנגלית זה נשמע טוב) If you want to play - Pay. Or take the highway.
יכול להיות שלא יהיו לנהנתניהו 61 עם עוצמה יהודית והציונות הדתית אבל לפחות הם יכנסו לכנסת בתור יופוזיציונרים לוחמנים נגד השמאל הבוגדני. אבל מה שבטוח ובזה צודק בן גביר שללא הציונות הדתית ועוצמה ונעם אין לנהנתניהו שום סיכוי להרכיב ממשלה.
העניין הוא שביבי פחדן והוא לא יעיז להתעמת עם ביידן כדי להיענות לדרישות של בן גביר, הוא יעדיף לרדת על הברכיים בפני לפיד, גנץ וסער שיצטרפו אליו ויצילו אותו מבן גביר.

מוטי חוף

Well-known member
העניין הוא שביבי פחדן והוא לא יעיז להתעמת עם ביידן כדי להיענות לדרישות של בן גביר, הוא יעדיף לרדת על הברכיים בפני לפיד, גנץ וסער שיצטרפו אליו ויצילו אותו מבן גביר.
בקצור רק שלטון ימין קיצון יביא לנו רפואה ומזור

Harrington

Well-known member
מנהל
העניין הוא שביבי פחדן והוא לא יעיז להתעמת עם ביידן
הוא דווקא התעמת עם אובמה לא רע. אמנם בהמשך נכנע לדרישותיו. אבל לפחות בהתחלה, כשאובמה האידיוט קיבל את עצת הרל"ש שלו מ'שלום עכשיו מלחמה אחר כך' והציג דרישות לישראל דרך התקשורת במקום בפגישה מסודרת, נתניהו השיב לו באותו מטבע (ולמעשה זאת הייתה תחילה האיבה ביניהם שהמשיכה לאורך כל הקדנציה).

Harrington

Well-known member
מנהל
לך תסמוך על ערוץ 13 בעניין...
יתכן שבן גביר אכן דרש את הנ"ל. יתכן באותה רמת סבירות שהוא מעולם לא הוציא מילים אלו מפיו.
הדיווח בערוץ 13 לא מלמד על מאומה.

כך או אחרת, נשמע לי אחלה תפקידים בשבילו.

רוב הזמן נח

Well-known member
יתכן שבן גביר אכן דרש את הנ"ל. יתכן באותה רמת סבירות שהוא מעולם לא הוציא מילים אלו מפיו.

הערוץ הזה הכי מדייק. גם בסקרים :cool:

Harrington

Well-known member
מנהל
הערוץ הזה הכי מדייק. גם בסקרים :cool:
הערוץ הזה ממציא לו המצאות בדיוק כמו מתחריו לעתים. אין לי שום סיבה לסמוך על מה שיוצא ממנו. מבחינתי יכול להיות שהדברים נכונים בדיוק באותה רמת סבירות שאינם נכונים.

רוב הזמן נח

Well-known member
הערוץ הזה ממציא לו המצאות בדיוק כמו מתחריו לעתים. אין לי שום סיבה לסמוך על מה שיוצא ממנו. מבחינתי יכול להיות שהדברים נכונים בדיוק באותה רמת סבירות שאינם נכונים.
בערוץ הזה יש שלל דעות. הוא יותר אמין ממה שיוצא ממשרד הבריאות והנציגים של פייזר. :cool:

מוטי חוף

Well-known member

(y)

מוטי חוף

Well-known member

בן גביר: "אני נגד עינויים בחקירות – גם של מחבלים"​

לא שמתם לב שזה לא הגיוני?

מה מעניין איש ימין קיצוני הפשיעה בחברה הערבית והבדואים?

דברים טכניים לחלוטין.

זה מה שנשאר מהימין שחשוב לו שטחים - זוטות ופיצוחים.

בן גביר כבר לא מעניין אותו שטחים(כי בעצם נתניהו הפוסק היחיד בנושא) ורוצה להיות שוטר.

|משטרה|

למעלה