בעד, נגד, ולמה?.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני אכן סולד משקרנים, ממטומטמים ומכל מיני חנטרישים ש_ _ _ _ _ם את המוח!!!
אתה הבנת זאת ילדון קטן!!!
לא נראה לי שאתה שגריר טוב של האינטרס הישראלי בימים קשים אלו אז אולי כדאי שתחדל מלעסוק בנושא ?

הקשר בינך לבין הרבה "אנטי ישראלים" כדבריך די מטריד - עשה טובה הנח לנושא עד תום המלחמה שכן בהחלט יתכן שתחולל נזק הרבה יותר גדול מאשר תועלת.

אבי בן 1231

Well-known member
לא נראה לי שאתה שגריר טוב של האינטרס הישראלי בימים קשים אלו אז אולי כדאי שתחדל מלעסוק בנושא ?

הקשר בינך לבין הרבה "אנטי ישראלים" כדבריך די מטריד - עשה טובה הנח לנושא עד תום המלחמה שכן בהחלט יתכן שתחולל נזק הרבה יותר גדול מאשר תועלת.
עשה טובה ורד למטה, אתה עוד ליפול מהעליונות המזויפת שלך ולהפגע קשות!!!
זכור "ידידי היקר" ש ..................
סייג לחוכמה - שתיקה!!!
ובמקרה שלך:
סייג לחוכמה - אי כתיבה!!

שחר 676

Well-known member
מנהל
עשה טובה ורד למטה, אתה עוד ליפול מהעליונות המזויפת שלך ולהפגע קשות!!!
זכור "ידידי היקר" ש ..................
סייג לחוכמה - שתיקה!!!
ובמקרה שלך:
סייג לחוכמה - אי כתיבה!!
אבי - אל תהיה שגריר ישראלי מטעם עצמך מחשש שבסוף ישתמשו בך בכדי לקעקע את האינטרס של מדינת ישראל.

זכור את אי ההבנה שהיתה לך עם משטרת ישראל אשר הסתיימה בכי רע מבחינתך - עדיף שלא תגרום "אי הבנות' נוספות עם דעת הקהל בחו"ל , לא ?

אבי בן 1231

Well-known member
אבי - אל תהיה שגריר ישראלי מטעם עצמך מחשש שבסוף ישתמשו בך בכדי לקעקע את האינטרס של מדינת ישראל.

זכור את אי ההבנה שהיתה לך עם משטרת ישראל אשר הסתיימה בכי רע מבחינתך - עדיף שלא תגרום "אי הבנות' נוספות עם דעת הקהל בחו"ל , לא ?
אוי .................. אתה מקרה אבוד פנה לביטוח שלך על המוח וקבל אישר של שמאי על טוטל לוסט, לא שמוחך שווה הרבה אך גם 20 אג"ח שתקבל מהביטוח יעזרו לך!!

שחר 676

Well-known member
מנהל
אוי .................. אתה מקרה אבוד פנה לביטוח שלך על המוח וקבל אישר של שמאי על טוטל לוסט, לא שמוחך שווה הרבה אך גם 20 אג"ח שתקבל מהביטוח יעזרו לך!!
טוף אבי - קשה לי להתמודד עם הסרקזם האינטלקטואלי העצום שלך - אתה יותר מידי עבורי. :)

זכור - כולנו מבינים אותך , אתה אף פעם לא לבד חחחח

אבי בן 1231

Well-known member
טוף אבי - קשה לי להתמודד עם הסרקזם האינטלקטואלי העצום שלך - אתה יותר מידי עבורי. :)

זכור - כולנו מבינים אותך , אתה אף פעם לא לבד חחחח
סוף, סוף הגעת למסקנה שאינך יכול להתמודד עם הסרקזם האינטלקטואלי העצום שלי - אכן, אני יותר מידי חכם עבורך!!!
מי הסביר לך זאת? בטח איזה ילד בן שנתיים!!|תוהה| :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
שוין העיקר הוא שזה ניכנס למוחך!!!

שחר 676

Well-known member
מנהל
סוף, סוף הגעת למסקנה שאינך יכול להתמודד עם הסרקזם האינטלקטואלי העצום שלי - אכן, אני יותר מידי חכם עבורך!!!
מי הסביר לך זאת? בטח איזה ילד בן שנתיים!!|תוהה| :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
שוין העיקר הוא שזה ניכנס למוחך!!!
טוף ילדי הקט.

עכשיו אל תפריע למבוגרים

יאללה קישתא

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה קרה??
התחלת לדבר לעצמך|תוהה|
מצבך חמור!!!
בעצם יש לי שאלה קטנה שכבר שאלתי בעבר אך לא נעניתי.

איך אשתך קיבלה את העובדה שהזמנת שוטרים אשר בסופו של דבר החליטו לאזוק דווקא אותך באזיקים ?

היא האמינה לגרסתך ? :unsure:

אבי בן 1231

Well-known member
בעצם יש לי שאלה קטנה שכבר שאלתי בעבר אל לא נעניתי.

איך אשתך קיבלה את העובדה שהזמנת שוטרים אשר בסופו של דבר החליטו לאזוק דווקא אותך באזיקים ?

היא האמינה לגרסתך ? :unsure:
בעצם שלחתי אותך לעשות פיפי וללכת לנוח על משכבך בשלום,
אתה תמיד מפספס ומרטיב את הסלון, די תתבגר אתה כבר עם רמת מישכל של בן 3!!

למעלה