בעד, נגד, ולמה?.

שמלת תחרה1

Well-known member
ח"כ מבקשים לראות לעולם את סרטון מעשי המחבלים בשבת השחורה.

"מאתמול אני לא מתפקדת": חברי כנסת דורשים להציג את הסרט לעולם​

ביום שאחרי הקרנת סרט הזוועות מהטבח הנורא בשמחת תורה וחברי הכנסת טרם התאוששו. עכשיו, הם דורשים להציג את הסרט גם לעולם | בארץ​

אימוני חמאס
אימוני חמאס​
ביום שאחרי הקרנת סרט הזוועות מהטבח הנורא בשמחת תורה וחברי הכנסת טרם התאוששו.
"אחרי צפייה בסרט הזוועות בטבח שביצעו בנו ב-7.10, אני מבקשת מדובר צה"ל לפרסם את הזוועות לעולם", כך אמרה היום (חמישי) חברת הכנסת ד"ר צגה מלקו.

"כל אדם שמביע היום תמיכה בחמאס, חייב לראות ולדעת במה בדיוק הוא תומך. מקווה ומאמינה שאף בן אנוש בעולם החופשי לא יעז ולא יוכל להזדהות עם ברברים נאלחים מסוג זה שמעשיהם מגמדים אפילו את מעשיהם של מחבלי דאעש".https://www.kikar.co.il/israel-news/s3hw0e​

פולגאר

Well-known member

ביום שאחרי הקרנת סרט הזוועות מהטבח הנורא בשמחת תורה וחברי הכנסת טרם התאוששו. עכשיו, הם דורשים להציג את הסרט גם לעולם | בארץ​

אימוני חמאס

אימוני חמאס

"אחרי צפייה בסרט הזוועות בטבח שביצעו בנו ב-7.10, אני מבקשת מדובר צה"ל לפרסם את הזוועות לעולם", כך אמרה היום (חמישי) חברת הכנסת ד"ר צגה מלקו.

"כל אדם שמביע היום תמיכה בחמאס, חייב לראות ולדעת במה בדיוק הוא תומך. מקווה ומאמינה שאף בן אנוש בעולם החופשי לא יעז ולא יוכל להזדהות עם ברברים נאלחים מסוג זה שמעשיהם מגמדים אפילו את מעשיהם של מחבלי דאעש".https://www.kikar.co.il/israel-news/s3hw0e​
בעד

Harrington

Well-known member
מנהל

אימוני חמאס

אימוני חמאס

למה לא להשאיר את זה לשיקול דעת המשפחות? כלומר לבקש את אישורן ולפעול בהתאם לתשובתן?

Harrington

Well-known member
מנהל
זה כבר נושא לאומי.
אבל המשפחות הן אלו שהפרסום יכול לפגוע בהן. ישראל תסתדר בלי הסרטון הזה בהסברה. במיוחד בהתחשב בכך שהיא כן מציגה אותו לגורמים זרים רבים וגם כך, מי שבאמת נורא רוצה, יכול להגיע אליו באמצעות הרשתות החברתיות כפי שזה מכונה.

נדמה לי שאם אפילו משפחה אחת יכולה להיפגע מפרסום 'חופשי' של הסרטון, כשאנחנו מדברים על משפחות שלא רק איבדו את היקר מכל אבל גם כשזה נעשה בדרכים מבחילות וזוועתיות ברמות-על, שזה לא שווה את הפלוס שיש בזה.

שמלת תחרה1

Well-known member
אבל המשפחות הן אלו שהפרסום יכול לפגוע בהן. ישראל תסתדר בלי הסרטון הזה בהסברה. במיוחד בהתחשב בכך שהיא כן מציגה אותו לגורמים זרים רבים וגם כך, מי שבאמת נורא רוצה, יכול להגיע אליו באמצעות הרשתות החברתיות כפי שזה מכונה.

נדמה לי שאם אפילו משפחה אחת יכולה להיפגע מפרסום 'חופשי' של הסרטון, כשאנחנו מדברים על משפחות שלא רק איבדו את היקר מכל אבל גם כשזה נעשה בדרכים מבחילות וזוועתיות ברמות-על, שזה לא שווה את הפלוס שיש בזה.​
לכן יד המרצחים תמיד תהיה עליונה.

Harrington

Well-known member
מנהל
לכן יד המרצחים תמיד תהיה עליונה.
אולי. אני מאלה שסבור שבענייני הסברה ידה של ישראל אכן תמיד תהיה על התחתונה. זאת לא בגלל השאלה באיזה סרטונים אנחנו מוכנים להשתמש, אלא פשוט מסיבות של אנטישמיות גרידא. אבל תכל'ס זה שיקול של סיכון מול תועלת. אני מוכן לקבל שידם תהיה על העליונה מבחינה הסברתית ולא מוכן לשלם את המחיר שמשפחה כפי שתיארתי אותה למעלה, תיפגע שוב והפעם על-ידי מדינת ישראל עצמה.

אבי בן 1231

Well-known member
אולי. אני מאלה שסבור שבענייני הסברה ידה של ישראל אכן תמיד תהיה על התחתונה. זאת לא בגלל השאלה באיזה סרטונים אנחנו מוכנים להשתמש, אלא פשוט מסיבות של אנטישמיות גרידא. אבל תכל'ס זה שיקול של סיכון מול תועלת. אני מוכן לקבל שידם תהיה על העליונה מבחינה הסברתית ולא מוכן לשלם את המחיר שמשפחה כפי שתיארתי אותה למעלה, תיפגע שוב והפעם על-ידי מדינת ישראל עצמה.
יש לך טעות! וזאת אני אומר מנסיון אישי, כאן זו לא שאלה של אנטישמיות
אלא יותר של אנטי ישראליות.
הרבה אנטי ישראלים ששוחחתי איתם בספרד הזדעזעו מגודל הזוועות ושינו דעתם ב 180º!!!
חייבים לתקוף את העולם בהסברה!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
ומה זה נותן לי? נניח ששכנעת X אנשים בספרד והם שינו את דעתם. אז? מצבה של ישראל משתפר בדרך כלשהי? הטרור נגדנו ייפסק? הרי הלכה למעשה לא יקרה הרבה. ההנהגות יודעות ממילא והציבורים פחות משפיעים. כשמול זה יש את המחיר של הפגיעה הנוספת במשפחות, אני כאמור לא מוכן לשלם אותה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
ומה זה נותן לי? נניח ששכנעת X אנשים בספרד והם שינו את דעתם. אז? מצבה של ישראל משתפר בדרך כלשהי? הטרור נגדנו ייפסק? הרי הלכה למעשה לא יקרה הרבה. ההנהגות יודעות ממילא והציבורים פחות משפיעים. כשמול זה יש את המחיר של הפגיעה הנוספת במשפחות, אני כאמור לא מוכן לשלם אותה.
כל זמן והתמונות הקשות מונעות מארה"ב להוריד לנו את השאלטר על המשך הלחימה בחמאס עלינו להמשיך להשתמש בהם.

חמאס אינו איום קיומי אולם יהיה לו פוטנציאל כזה אם לא נצליח להכריע אותו באופן טוטאלי ולכן יש להתייחס למלחמה כאל מלחמה קיומית.

כרגע יש לנו קרדיט בינלאומי להכרעת הלחימה והקרדיט הזה מתבסס בין השאר על התמונות והסרטונים המזוויעים - לאחר ההכרעה ניתן יהיה לגנוז את התמונות אך לא לשכוח.

כבר כעת המון משפחות כבר נחשפו לאופן המזוויע בו חייהם של יקיריהם נלקחו ולכן , לאחר שהנזק כבר נעשה אין ברירה אלא להשתמש בו על כל המשתמע ממנו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לא ילדי הקט.

הם לא אנטי ישראלים - הם אנטי יהודים - אנטישמים.

מעניין מדוע הם בחרו לשוחח דווקא איתך ?

נערך לאחרונה ב:

אבי בן 1231

Well-known member
לא ילדי הקט.

הם לא אנטי ישראלים - הם אנטי יהודים - אוטואנטישמים.

מעניין מדוע הם בחרו לשוחח דווקא איתך ?
כי נודע להם שלפורום בו אני חבר מאז הקמתו הצטרפה לא מזמן קרציה,
לכן הם העדיפו לדבר עם אדם הרבה יותר אינטליגנטי!!!
קרי איתי, מאשר עם אותה קרציה!!!

וכן ילדון קטנטן הם לא אנטי שמיים אלא היו אנטי ישראליים!!

לא כל אנטי ישראלי הוא גם אנטישמי!!
אתה הבנת זאת ילדי הקט!!!
ועכשיו אנא ממך ילדי הקט, שב לאכול את מה שנקרא "הסעודה האחרונה", ;):cautious: ולך לנוח על משכבך את הסייסטה!!!

שחר 676

Well-known member
מנהל
כי נודע להם שלפורום בו אני חבר מאז הקמתו הצטרפה לא מזמן קרציה,
לכן הם העדיפו לדבר עם אדם הרבה יותר אינטליגנטי!!!
קרי איתי, מאשר עם אותה קרציה!!!
אתה הבנת זאת ילדי הקט!!!

ועכשיו אנא ממך ילדי הקט, שב לאכול את מה שנקרא "הסעודה האחרונה", ;):cautious: ולך לנוח על משכבך את הסייסטה!!!
אני חושב שלא במקרה הרבה "אנטי ישראלים" בחו"ל כדבריך שוחחו דווקא איתך בנושא.

הרי מן המפורסמות היא שאתה סולד קשות מדת אבותיך , לא ?

אתה מצליח להבין את ההקשר או שאתה צריך הסבר ברמה של בה"ס יסודי ?

אבי בן 1231

Well-known member
אני חושב שלא במקרה הרבה "אנטי ישראלים" בחו"ל כדבריך שוחחו דווקא איתך בנושא.

הרי מן המפורסמות היא שאתה סולד קשות מדת אבותיך , לא ?

אתה מצליח להבין את ההקשר או שאתה צריך הסבר ברמה של בה"ס יסודי ?
אני אכן סולד משקרנים, ממטומטמים ומכל מיני חנטרישים ש_ _ _ _ _ם את המוח!!!
אתה הבנת זאת ילדון קטן!!!

למעלה