בעיות ושאלות על המשחק

the big G

New member
אפשרי להשתמש בחבילות פרצופים וסמלים מFM08

FM09? או שצריך לחכות שחבר'ה יכינו חדשים? תמונות השחקנים ממש משפרות את חייבת המשחק ואני לא יכול/ לא רוצה לשחק בלעדייהם (יש לי את המשחק המלא ועוד לא שחקתי בו כי לדעתי זה לא אותו דבר ככה)

AmericanDragon

New member
בעיה טכנית במשחק

אני מנסה לכתוב את השם שלי בקביעת פרופיל, והוא לא קולט לי אותיות קטנות (מסמן לי אותן כ-[] - ריבועים יעני), כמובן שלחצתי שיפט ואלט ולא עוזר. מה אפשר לעשות לסדר את זה?

Cade Foster

New member
בעייה

מישהו יודע מה אני צריך להתקין כדי לא לקבל את ההודעה הזאת?

קיבלת את ההודעה במהלך המשחק?

כשניסית לשחק ב3D? כי זכרון יש לך מספיק, כנראה כרטיס מסך שלך לא מספיק בשביל משחקי 3D, אבל כל השאר אמור לעבוד אצלך בסדר.

Cade Foster

New member
לא

את ההודעה אני מקבל אחרי שלחצתי דאבל קליק על האייקון של כניסה למשחק... שים לב שכתוב שם annot run game

HBK32

New member
המחשב שלך לא יכול להריץ את המנוע הגרפי.

יש תוכנה שיכולה לעזור לך תחפש בגוגל.

HBK32

New member
תכתוב בגוגל תוכנה שעוזרת לשחק במשחק

עם נתונים גבוהים.

Cade Foster

New member
הסתדרתי בסוף

מסתבר שלא התקנתי DirectX... תודה בכל זאת לכל מי שניסה לעזור. המשחק הזה כבד להחריד ועובד בצורה איטית באופן מטורף פשוט... חבל

montella

New member
לי יש אותה בעיה. אשמח לעזרה!

התקנתי directx וזה לא הולך... למישהו יש מושג מה כדאי לי לעשות כדי להתגבר על הבעיה הזו?

montella

New member
לא נורא.הסתדרתי כבר.

אני צופה לילות ללא שינה

AmericanDragon

New member
09 כמובן :)

אותיות גדולות אין לו בעיה, קטנות כבר עושה בעיות. הציעו לי לכתוב את השם באותיות גדולות באופן מלא אבל זה מפריע לי בעיינים D:

HBK32

New member
בטח שאפשר.

כולם עושים את זה עד שיצא למשחק החדש.

oferufc

New member
בעייה רצינית

שיחקתי במשחק כמה ימים פעל יפה ואז פתאום רשם לי תהודעה הבאה xml parsing error not well-formed (invalid token) at line 1 of last saved_game.xml מה עושים????????

למעלה