בעעעעעעעע 117 הדרדררררררררר

AndreyS

New member
אתה לא חשוב...

.. האמת זה לא קשור לחשיבות. נזכרתי בך אחרי שפרסמתי את ההודעה ולא היה לי כוח לתקן וגם לא הייתי לגמרי בטוח ולא היה לי כוח לבדוק
...

Salem

New member
לא יודע אם שווה להגיב או לא...

אני לא באמת נעלמתי מהפורום. אני כבר בקושי כותב, אבל זה כי אני עצלן. אני קורא את הפורום כל יום. אני מבין את מצבם של המנהלים פה, כי גם אני מנהל פורומים (ואחד מהם הוא גדול, צרות של עשירים
). בכל מקרה, אני לא ראיתי עדיין הצעות פרקטיות לשיפור הפורום הזה... פעם אחרונה שהייתה לכם את ה"שביתה הגדולה" אני עבדתי די קשה... ישבתי וגישרתי בין כל הצדדים וגרמתי להוספת מנהל חדש עם "חוקה" חדשה לפורום. המצב בפורום השתפר והתדרדר שוב. יש לי את הדעה שלי בקשר למה שקורה פה ומי אשם במה (וכל הצדדים פה אשמים בדברים - אבל אני אשמור אותה לעצמי). בכל מקרה, אני לא אתיימר לדעת מה כל אחד מן המנהלים פה עושה. אבל אני חושב שאני מכיר מספיק טוב את טל ואייל (מצטער דור, פשוט לא מכיר אותך מספיק אבל אני לא אומר שאתה לא..) כדי לדעת שהם משקיעים כל מה שהם יכולים. אולי הקהילה לא מרגישה שזה מספיק (אתם לא רואים כל מה שמשקיעים... באמת) אבל אני במקומם הייתי מתפטר מעצבים כבר מזמן, זה פורום שקשה לנהל אותו ועם חוסר הכרת תודה כמו שמופיעה בשרשור הזה הייתי פשוט עוזב ושהפורום ילך לכל הרוחות... אבל זה רק אני
בכל מקרה, אולי במקום לצעוק על כל העולם תציעו פתרונות פרקטים, כי הוספת מנהל חדש (מנהל רביעי
) זה פתרון שהנהלת תפוז לא יתלהבו ממנו גם כן...

למעלה