בעעעעעעעע 117 הדרדררררררררר

ranzz

New member
אני תותח באופן כללי

לא יחסית לארץ

AndreyS

New member
אוי תראו מי בא...

מועמד לניהול סלולארי 117 בתפוז מס' 2. התרצה להציג בפנינו את המצע שלך?

AndreyS

New member
לגמרי!!

מה נטפלתם למנהלים?? הבעיה טמונה באנשים - והמנהלים לא יכולים לעשות את זה כלום.. למה אפילו אם אתה לגמרי דבא אבל מדבר יפה אי אפשר להעיף אותך(הפעם אני לא מדבר ספציפית אלייך ברונו) לכל הרוחות וחבל. אם זה היה אתר קטן בIIS של מישהו בבית כבר מזמן היו עושים פה סדר ומבקשים מאלה שלא רצויים לעזוב. והמנהלים עוד מנסים להצתדק.על מה יש להצתדק? על זה שיש גולשים שאי אפשר לחסום? המנהלים לא אשמים בזה... וגם מנהל אחר לא יוכל לעשות את זה כי אז תפוז יעשו את זה לו.... ותסלחו לי.. אירוחים.. כל פעם באירוחים - לא משנה מי מתארח ומה התפקיד שלו שואלים אותו מתי נוקיה בלה בלה בלה יצא.. וככה 10 שאלות... אתם באמת חושבים שמיהו יתארח פה אח"כ...

rjking

New member
בטח שיתארחו...

אירוח= פרסומת חינם, וגם הגולשים נהנים מזה!

AndreyS

New member
פרסומת חינם?

אני לא בטוח.. בוא נצא רגע מנקודת הנחה שהפורום הוא פורום מקצועי - משמע אנשים שחברים בו קונים סלולאריים על סמך הידע והרצונות הפרטיים שלהם וזה שנציג של חברה זו או אחרת התארח אצליהם בפורום לא אמור להשפיע על כושר השיפוט שלהם..

rjking

New member
אוי נו באמת...

להזכירך ש90% מהשאלות בפורום הם של אנשים שרוצים את "הנוקיה הצבעוני החדש"

AndreyS

New member
הם יכולים לרצות...

אמא ואבא לא קונים טלפון כל שני וחמישי - זה עסק די יקר!

megahertz

New member
תודה...לא ממש היה לי כח להגיב

ואתה כתבת את מה שרציתי תומך בך מאוד

AndreyS

New member
../images/Emo6.gif

שנתאגד לארגון? אני הולך לפתוח ניק חדש.. על מה בא לכם? מורדי פורום סלולארי? או שאולי המורדים - 117?

brunu

New member
תרגע אנדרסיטו

ותרד מאיתנו לא אנחנו התחלנו עם זה וכל מה שנאמר היה כדי לשפר ולא לריב או לתקוף את המנהלים

AndreyS

New member
........

אם אתה באמת מתכוון לזה אז סבבה.. ואל תקרא לי בשמות

חה חה ושוב חה..

לא מבין תקטע שלך
לא רציתי ואני לא ארצה (נכון לעכשיו) לנהל את 117, יש לקהילה הזאת מנהלים, יש טאקלים ויש תלונות, אבל בגלל זה אפשר לראות אך אפשר להשתפר ולשפר את עצמנו ואת המנהלים, כל הקטע כאן הוא לפטור בעיות ולא לבוא ולריב עם אנשים

castroman

New member
בואנה יא קקה ../images/Emo67.gif ../images/Emo67.gif

אני הייתי לפניך
אני זוכר שאורי יפה רשם על הקהילה החדשה פה בתפוז, כשעוד הייתי בקהילה של IOL...

למעלה