בקשר לאלדד והמשוררת

פיליפ101

New member
זה הזכיר לי את מרטין שאמרה כול הזמן לאלדד שקארין ניסתה

לחזר אחרי צחי וגם צחי סיפר את זה בעצמו. דרך הגב ראיתם את בני גולשטיין בסרטון עם הבובה המתנפחת היזה מעפן39

פאפא5

New member
אוי פליפ, ראינו את אותו אח גדול

בימים שאלדד התרחק ממנה, היא התלבשה על צחי הבוק רק כדי לעורר את זעמו של אלדד ולמשוך תשומת ליבו. קארין לא טיפשה ויודעת טוב טוב איך להתעסק עם גברים שהם כל כך ילדותיים היא קלטה שחצי נדלק עליה והיא שיחקה בו לפי רצונה , רק כדי למשוך את אלדד, קארין הייתה מעוניינת רק באלדד ומרטין ניסתה לסכסך.

פאפא5

New member
פיליפ ההתנהגות שלה בתוך בית האח היא חלק ממשחק החיזור

l86

New member
היא לא אמרה לו את זה, היא דיברה על זה עם מיקי בעיקר.

ייאמר לזכות מרטין שהיא לא סיפרה לאלדד כלום, לא על הפלירטוטים של קארין עם צחי ולא על החצי לשון שהיא החליפה עם אחי.

ובני...אוי בני..מה יהיה הסוף איתו חחחחח

l86

New member
היא לא היפית

היא אקטיביסטית ואלדד אוהב את זה. אין לי שום עניין להגן עליה כי אני לא מכירה אותה ואין לנו אפילו מושג אם הם באמת ביחד, אבל את מחמירה איתה קשות

פאפא5

New member
זה מה שאני רואה, סורי

לא מוצאת חן בעיני, אבל אני לא אימא שלו, זכותו המלאה!

l86

New member
טוב, אבל את גם ראית את קארין באור נורא ורוד

כמו שפליפ כתבה בעבר, המשוררת נורא מזכירה את האקסית שלו מלפני קארין. קארין בחורה יפה ומוכשרת, אבל היא ואלדד היו מאוד שונים. אם כבר הטייפ של המשוררת יותר מתאים לו.

פאפא5

New member
ממממ אם כך זה לא יעבוד

הוא העיד בעצמו שה אקסית שלו לפני קארין לא עובד ולא עבד הוא אמר יחסים של off and onיכול להיות שהוא שיקר כי לא היה לו נוח עם העובדה שהוא מנהל רומן ויש לו משהו לא פתור בחוץ, אין לי מושג אבל לפי דבריו בתוך בית האח זה לא היה זה. לא לשכוח שגם אחרי הפרידה מקארין הוא השתמש במשפט יש כאן אהבה גדולה, אז קצת קשה להבין אותו במערכות יחסים��

פיליפ101

New member
תראי הוא אולי אמר שבינו לבין קארין הייתה אהבה גדולה

אבל בכול זאת הם הבינו שזה לא זה לפעמיים אהבה לא מספיקה

l86

New member
גם עם קארין זה לא עובד ולא עבד, בגלל הבעיה שלו.

הוא אמר שזה לא עבד עם האקסית כי הוא אידיוט אבל שהיא מקסימה. הוא אוהב ומכבד את כל האקסיות שלו, הוא ג'נטלמן אמיתי :)

l86

New member
לא יודעת, היא בעיקר מבלה עם החברה החדשה שלה עכשיו

l86

New member
השחקנית שהיא הייתה איתה בברלין, הן כל הזמן ביחד.

למעלה