בקשר לדיון על רבין, הקרבות שרבין ניהל בגזרת ירושלים ב 48 הסתיימו בכשלון, הוא היה מפקד כושל

evglev1

Well-known member
מנהל
תשובה מנומקת ולעניין. כשאתה מכניס לדיון מי נשא נשק אתה מבזה את עצמך ובכלל מה קשור פרס לעניין?
פרס תרם לביטחון בלי ששירת בצבא יותר ממך . כדאי שתלמד קצת לפני שאתה מוכיח את קטנותך.

וכמובן, אין מי שחושב שרבין היה מושלם אבל זה לא אומר שההשמצות של מילשטיין נכונות.
באמת? מתי לאחרונה איש העבודה או מר"צ העז לדבר על חסרונות שהיו לרבין ז"ל. בגלל זה מרגיזה התוכנית עובדה, עלק עובדה, על הטרדות מיניות לכאורה של גנדי הי"ד, כי כשרבין ז"ל נרצח הוא הפך לקדוש ואסור לדבר רעות עליו, אסור אפילו לספר על כך שבכיתה ג' הוא לא הכין שיעורי בית וזה לא רק רבין ז"ל זה גם ג'ון קנדי, מרטין לותר קינג, וגנדי ההודי, רק עם רחבעם זאבי הי"ד העזו להוציא את הכביסה המלוכלכת למרות שנרצח רצח פוליטי.

1ספי11

Well-known member
באמת? מתי לאחרונה איש העבודה או מר"צ העז לדבר על חסרונות שהיו לרבין ז"ל. בגלל זה מרגיזה התוכנית עובדה, עלק עובדה, על הטרדות מיניות לכאורה של גנדי הי"ד, כי כשרבין ז"ל נרצח הוא הפך לקדוש ואסור לדבר רעות עליו, אסור אפילו לספר על כך שבכיתה ג' הוא לא הכין שיעורי בית וזה לא רק רבין ז"ל זה גם ג'ון קנדי, מרטין לותר קינג, וגנדי ההודי, רק עם רחבעם זאבי הי"ד העזו להוציא את הכביסה המלוכלכת למרות שנרצח רצח פוליטי.
איזו סיבה יש לדבר היום על חסרונות של מי שרצחתם לפני 30 שנה?
רחבעם זאבי נרצח בחיסול ממוקד .

evglev1

Well-known member
מנהל
רבים חושבים זה נמוק משכנע.
בן גוריון מינה מפאיניקים ולכן רבין לא היה ברשימה שלו.
אני מבין שההבנה הצבאית שלך לא גדולה מההבנה הצבאית של הסבתא שלך וזה המשקל לקביעה שלך על יכולותיו הצבאיות של רבין.
רבין ז"ל היה ברשימה שלו כי הוא עזר לשכנע מפא"ניקים ואפילו מפ"מניקים שהזדעזעו מהרעיון של יהודים יורים ביהודים שאכן מדובר בסכנה אמיתית שמצדיקה שיהודים יהרגו יהודים ושכנע את המהססים לירות באלטלנה, שהרי בן גוריון ז"ל היה מבין הבודדים שבאמת ובתמים האמינו שבגין ז"ל מתכוון לתפוס את השלטון בכוח.

The Real Big Joe

Well-known member
רבין ז"ל היה ברשימה שלו כי הוא עזר לשכנע מפא"ניקים ואפילו מפ"מניקים שהזדעזעו מהרעיון של יהודים יורים ביהודים שאכן מדובר בסכנה אמיתית שמצדיקה שיהודים יהרגו יהודים ושכנע את המהססים לירות באלטלנה, שהרי בן גוריון ז"ל היה מבין הבודדים שבאמת ובתמים האמינו שבגין ז"ל מתכוון לתפוס את השלטון בכוח.
מאיפה אתה מקריץ את החרטא הזאת? רבין לא היה מעורב בעניין אלטלנה. הוא לא ידע על הארוע עד שהתץרחש. הוא גם לא היה בקשרי דיבור עם ב"ג (הוא היה זוטר מדי בשביל זה).

The Real Big Joe

Well-known member
הסיבה היחידה שקודם היתה הנאמנות שגילה לבן גוריון בטבח אלטלנה בתל אביב.
השטויות שאתה פולט מתהומות בורותך מזעזעות. איזה קרבות ניהל רבין?
על איזן נאמנות אתה מדבר? לבן גוריון? שהכניס אותו למקרר בגלל היותו איש הפלמח? יש לך בכלל שמץ מושג על התקופה על ההיסטוריה שלה ועל המתיחויות שלה. כאשר נדחה אלון החוצה מצהל הוקפאה הקריירה של רבין.
והוא לא היה מעורב בעניין אלטלנה, לא בהחלטות ולא בלחימה.

ישד לך עוד שקרים ושטויות?

evglev1

Well-known member
מנהל
הסיבה היחידה שקודם היתה הנאמנות שגילה לבן גוריון בטבח אלטלנה בתל אביב.
הרי טענת שבן גוריון בעצמו רצה לאבד את העיר העתיקה בירושלים מבלי לחשוף לציבור שהוא עושה את זה בכוונה. אז הכישלון לא היה חלק מהפקודות כמו שכשדוד המלך ביקש להרוג את אוריה החיתי, יש סיכוי שנהגו בפעולה כושלת במיוחד כדי שהוא ימות ואיתו נהרגו רבים אחרים והיה כישלון במלחמה ויואב אמר שאם כשידווחו לדוד הוא יכעס על הכישלון אז לדווח לו שגם אוריה החיתי מת ואכן דוד נרגע מהחדשות הרעות כששמע את החדשות הטובות מבחינתו שאוריה החיתי מת, אז כמו שהפקודה העיקרית של דוד ליואב הייתה לדאוג שאוריה החיתי ייהרג בקרב כך ייתכן והפקודה העיקרית של בן גוריון ז"ל לרבין ז"ל הייתה להביא לכך שהירדנים יכבשו את העיר העתיקה בירושלים.

Harrington

Well-known member
מנהל
למה זה צריך לענין אותנו מה שהיה ב48?
אשריך שכתבת זאת באותיות גדולות ומודגשות, אחרת היינו עלולים להפסיד ל"ע חו"ח ר"ל טט'ט את דבריך.

אבל אתה צודק כמובן. מה שיפה זה החלוקה בתגובות השרשור בין ימין לשמאל. השמאלנים/רל"בניקים מרגישים צורך להגן על רבין על אוטומט. לא מעניין אותם מה נכון ומה לא נכון, הם יגנו עליו בחירוף נפש. גם אם עמוק בפנים הם יודעים שלא כל מה שהם כותבים לגמרי נכון ומדויק ולא כל מה ש'הצד השני' כותב שגוי. הימנים בשרשור שמגיבים לנושא עושים את אותו כנ"ל בכיוון ההפוך, אם כי פחות מהשמאל. אבל הם תוקפים בלי רחם, על אף שלהם דווקא יש על מה להתבסס.

סתם מצחיק לראות את זה :).

The Real Big Joe

Well-known member
השמאלנים/רל"בניקים מרגישים צורך להגן על רבין על אוטומט.
צר עולמך כעולם נמלה. החלוקה של שמאל ימין לניתוח עובדות היסטוריות מתאימה לבורים שאינם יודעים עובדות.
לא מעניין אותם מה נכון ומה לא נכון, הם יגנו עליו בחירוף נפש.
זאת בדיוק אמיר של בור. כל מה שאמרתע בעניין זה מבוס על ידע ועובדות - שאתה ככל הנראה לשא שותף להם ולכן אתה מחלק לשמאל וימין.

הימנים בשרשור שמגיבים לנושא עושים את אותו כנ"ל בכיוון ההפוך, אם כי פחות מהשמאל. אבל הם תוקפים בלי רחם, על אף שלהם דווקא יש על מה להתבסס.
ולסיכום דברי ההבל שלך, היצגת איך אתה חוטא במה שייחסת לאחרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
צר עולמך כעולם נמלה. החלוקה של שמאל ימין לניתוח עובדות היסטוריות מתאימה לבורים שאינם יודעים עובדות.
עדיין לא סיימת את קורס הבנת הנקרא? החלוקה שמאל-ימין התייחסה למגיבים בשרשור הזה יקירי :). Hardly "עובדות היסטוריות" :).
זאת בדיוק אמיר של בור. כל מה שאמרתע בעניין זה מבוס על ידע ועובדות - שאתה ככל הנראה לשא שותף להם ולכן אתה מחלק לשמאל וימין.
עיין לעיל.
ולסיכום דברי ההבל שלך, היצגת איך אתה חוטא במה שייחסת לאחרים.
הממ... שוב הבעיה הזאת של השיעור שפספסת בקורס... אולי הילד של השכנים יכול להסביר לך שהטענה הופנתה בעיקר לצד השמאלי (זה אתה בין השאר, למקרה שתהית), כאשר דווקא הצד הימני (לא אתה, למקרה שתהית) מתבסס על עובדות היסטוריות. רוצה לחשוב שוב על המשפט המטופש שיצא לך בתור תגובה?

The Real Big Joe

Well-known member
עדיין לא סיימת את קורס הבנת הנקרא? החלוקה שמאל-ימין התייחסה למגיבים בשרשור הזה יקירי :). Hardly "עובדות היסטוריות" :).

עיין לעיל.

הממ... שוב הבעיה הזאת של השיעור שפספסת בקורס... אולי הילד של השכנים יכול להסביר לך שהטענה הופנתה בעיקר לצד השמאלי (זה אתה בין השאר, למקרה שתהית), כאשר דווקא הצד הימני (לא אתה, למקרה שתהית) מתבסס על עובדות היסטוריות. רוצה לחשוב שוב על המשפט המטופש שיצא לך בתור תגובה?
למרות שברור מנין הן באות, התגובות הקנטרניות אינן מצליחות להיות תחליף לעובדות וידע.

Harrington

Well-known member
מנהל
למרות שברור מנין הן באות
אכן. כשלא מסוגלים לכתוב תגובה בלי להשמיץ, באמת אין מה להתפלא שזוכים לתגובות קנטרניות :). שמח שהבנת "מנין הן באות" :).
התגובות הקנטרניות אינן מצליחות להיות תחליף לעובדות וידע.
אכן כך. מקווה שבקרוב ממש נזכה לשמוע גם מפיך "עובדות וידע". לצערנו כיום זה בעיקר השמצות והתקפות וחבל.

The Real Big Joe

Well-known member
אכן כך. מקווה שבקרוב ממש נזכה לשמוע גם מפיך "עובדות וידע". לצערנו כיום זה בעיקר השמצות והתקפות וחבל.
אתה מתעקש להציג את עצמך כטפש או שקרן. בכל תגובה שלי תמצא עובדות. זהו נושא שאתה אינך מכיר בכלל, אז אתה תןרם ניגוחים והשמצות. אבל לטעון שלא סיפקי ידע ועובדות? כל השרשור הנו עדות לשקר הדבילי שלך.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה מתעקש להציג את עצמך כטפש או שקרן.
חס חלילה וחס לא עלנו. שוב נכשלת בהבנת הנקרא. אני מתעקש לזהות אותך "כטפש או שקרן". משהו אחר לחלוטין :).
בכל תגובה שלי תמצא עובדות.
פחחחח... :). אתה גדול. תודה על החיוך (הענק הפעם) שהעלית על פני על הבוקר :).
זהו נושא שאתה אינך מכיר בכלל
המממ... נדלג על היהירות שלך לקבוע מה אני מכיר ומה לא, שכן זה חסר כל רלוונטיות. בשום מקום לא התייחסתי כלל ל"נושא" עצמו. התייחסתי לתגובות הגולשים כאן בשרשור זה, ל"נושא". שוב אני נאלץ לומר, ביג ג'ו האמיתי ידידי הטוב שמעלה חיוך על פני כמעט בכל תגובה ומעת לעת צחוק של ממש (כמו בפיסקה הקודמת), אני כמעט מתחנן, נסה להשלים את קורס הבנת הנקרא. זה פשוט מביך ככה. באמת כבר לא נעים. קרא לזה קנטרני אם תרצה, על אף שאתה יודע היטב שזה נטו בתגובה להשמצותיך והקנטרנות מצידך. אבל כל כולי רציני להחריד. אני בס"ה רוצה בטובתך.
אז אתה תןרם ניגוחים והשמצות.
המממ... חוששני ששוב נפלת יקירי. מי שיעיין בהשתלשלות הדיון (אעלק) בינינו, יגלה שאתה זה שהתחלת עם הנ"ל. לא אני. אני בס"ה הגבתי והתייחסתי לחלוקת המגיבים שמאל-ימין. לא לנושא עצמו, לא השמצות ולא ניגוחים. נחמד לאמץ את שיטת חלק מחבריך כאן להשליך כל מעשה שהם נוקטים בו על יריביהם לדיון כמנהג השמאל מימים ימימה, אבל מוטב שתאמץ את הבנת הנקרא שלהם מאשר את מנהגיהם הנלוזים דווקא :).
אבל לטעון שלא סיפקי ידע ועובדות?
טענתי שברוב המוחלט של תגובותיך, באופן כללי, אין לא ידע ולא עובדות. יש השמצות והתקפות. לא שום דבר אחר. מוכן להתערב איתך על 120 ש"ח שכל מי שנבקש ממנו לערוך מחקר קצר בנושא, יגיע למסקנה האחת והיחידה הזאת בלבד.
כל השרשור הנו עדות לשקר הדבילי שלך.
נו טוף. עוד פעם להגיד שלא הבנת את מה שקראת? נדמה לי שזה כבר נאמר מספיק. אין לי אלא לקוות שתבקש מהילד של השכנים להקריא לך את הדברים ולהסביר לך אותם, כי לחזור עליהם בפעם ה200 נראה לי מיותר.

מיצינו יקירי.

Harrington

Well-known member
מנהל
זאת בדיוק הצרה. אין לך מושג על מה מדובר אז אתה תוקע את האף לצורך קינטור. מאוד קונסטרוקטיבי.
צרה או לא, כאשר אני כותב (ללא שום קינטור מיוחד אלא ניתוח אובייקטיבי של השרשור) על נושא א', לכתוב בתגובה שלך שאני לא מבין כלום בנושא ב', זה פשוט מגוחך. זה זה יקירי, הקנטרנות שניסית לשייך לי :).

קונסטרוקטיבי? קטונתי מלדעת. מאחר ועד כה על אף ההתכתבות הענפה לא טרחת להתייחס ולו במילה בודדת באופן ענייני למה שכתבתי. תחת זאת העדפת לצאת, כהרגלך בקודש כידוע, בסדרת תגובות השמצה והתקפות פבלוביות, כאשר הפעם הגדלת לעשות ותקפת/השמצת על ביצה שכלל לא באה לעולם :). מן הסתם כל הנ"ל מתוך מנהגך הקבוע לנסות לגרום לקוראיך לחשוב שמישהו כתב משהו, על אף שמעולם לא עשה זאת ו/או שאתה מעוות ומסלף את דבריו לבלי היכר, רק כדי שתוכל לתקוף ולהשמיץ.

למעלה