ברוכות הבאות

ברוכות הבאות ../images/Emo20.gif

וכמובן גם ברוכים הבאים. לאחר מספר פניות מן השטח החליטו ב
לפתוח את פורום "הריון בסיכון", במיוחד עבורנו, עבור מי שנמצאת בהריון בסיכון בשל מחלת רקע, בשל היסטוריה מילדותית מורכבת או ככה סתם, כהפתעה
מן ההריון הנוכחי. הפורום הזה, אני מקווה, יהיה בית חם ותומך עבור כל המזריקות (קלקסן, אינסולין, תמיכות ועוד), עבור כל המנוטרות, הנמדדות, הנסקרות והשומרות. מיותר לציין כי פורום זה הוא פורום תמיכה ולא פורום מקצועי, אבל אני מקווה שנוכל להעשיר זו את זו גם במידע חשוב, חדשני ורלוונטי. והעיקר, מאחלת לכולנו בסוף מסע מפרך
לזכות בפרס הגדול: תינוק או תינוקת חיים ובריאים.

Vicky H

New member
בהצלחה לפורום החדש

בדיוק מה שהייתי צריכה בתור הריונית מקלקסנת...

טיפוטף

New member
שיהיה בהצלחה

אני כבר הכרזתי שבזאת סיימתי, למרות שבעלי טוען בתוקף שיעצור אחרי 6 ילדים. ולך אישית שיהיה בהצלחה כקליינטית הראשונה, כמובן שלא מאחלת הריון בסיכון ממשי, רק סתם חרדות קטנות וחמודות כאלה

אשנתי

New member
יוהו! תתחדשי!

כל הכבוד לך שגם את זה את עושה! הפורום הזה כ"כ חשוב. long over due. בהצלחה רבה!

happy

New member
מזל טוב על הקמת הפורום

קודם כל יש פה אחלה מנהלת
אשפית איך יש לך זמן
המון המון הצלחה לכל הבנות.

המון המון הצלחה !!!

שכל ההריונות יסתיימו בילדים בריאים ומתוקים, זו ההצלחה הכי גדולה - ובטוחה שתדעי לתת גם בפורום הזה את התמיכה והעידוד בדרך אל ההצלחות האלה.

נאשא

New member
בשעה טובה.

מה מאחלים לפורום כזה? אולי במקום איחול אני אצטט את סבתא שרה שלי ז"ל, שמי שמכיר אותי מכיר גם אותה ואת הדברים החכמים שתמיד היה לה לומר. אחד המשפטים הכי זכורים לי ממנה הוא: "אלוהים, תפחיד אותי, אבל אל תעניש אותי". אם כבר הגענו עד הלום, אז מאחלת לפורום הזה שתמיד כך תהיה בו המציאות, ושנשמע על הרבה ניסים. ולך אש"פית, אין טובה ממך לנהל פורום כזה, אני נפעמת כל פעם מחדש מיכולותיך, ומחזקת את ידייך באהבה רבה.

חיפו777

New member
רעיון מבורך ובהצלחה!

אח, איך הייתי שמחה אם הפורום הזה היה קיים בזמן ההריון האחרון שלי. שיהיה בהצלחה!!!

yoyo10

New member
../images/Emo50.gif בפורום החדש

אני מאוד שמחה שזה יצא לפועל גם אם זה 10 וחצי חודשיים אחרי שילדתי נו טוב לסבב הבא אמא של פילפילון אני בטוחה שאת הבן אדם הראוי ביותר לניהול הפורום

debby12

New member
מנהל
באתי לברך ../images/Emo140.gif

בתור בוגרת מצטיינת של רעלת הריון שהסתיימה בפגית IUGR, שזכתה גם להזרקת קלקסן (אחלה חומר....). מאחלת לכל המשתתפות פה הריון תקין ולידה טובה - למרות הסיכון

debby12

New member
מנהל
אה - ואיך שכחתי?

מחמאות למנהלת הפורום. הפורום זכה במנהלת "שווה" שיודעת המון

27חומד

New member
בהצלחה!

פורום חשוב שבטוח יתרום רבות. כשומרת לשעבר כיף לקבל תמיכה עידוד ועיצות מאחרות באותו מצב. בטוחה שתצליחי כמו כל דבר שאת נוגעת בו, לנהל בהמון אהבה, אכפתיות וידע.

../images/Emo106.gif למנהלת התותחית!

אש"פית יקרה, אין עלייך! את ממש מופלאה בעיני עם האנרגיות שיש לך והרצון להעניק
מברכת על הקמת הפורום הזה. הוי כמה שהיה חסר לי בתקופת ההריון המסויט של איתן
, גם זה וגם פורום הריון אחרי אובדן. בטוחה שיתמלא פה בנשים שזקוקות לתמיכה, בטוחה שכל התמיכה תנתן.
אוהבתותך

טאש

New member
../images/Emo24.gif תתחדשו על הפורום

מאמינה שהוא ישרת היטב בנות רבות

למעלה