ברוכות הבאות

בהצלחה../images/Emo39.gif

לקוחה פוטנציאלית לפורום הזה בוודאות של 100% (בתנאי שיהיה בכלל עוד הריון...הלוואי
) תחכו לי שלוש ארבע חמש שנים?

1ויוי

New member
עכשו נשאר לי רק להכנס להריון

בהריון של השובב לא היה שום פורום תמיכה מתאים , עכשו יש שניים . לא נשארו לי יותר תרוצים. מאחלת למשתתפות הפורום הרבה קוללווו הפי הנד ו
ים

רונאסטל

New member
בהצלחה!!!

שיהיה רק טוב. עגול ומשעמםםםםםםםםםם.
כל הכבוד על האנרגיות שלך שמפזרות מקסמן על כולנו

אמא של פילפלון

אני לא חושבת שאת יודעת כמה ההיסטרויה של שתינו ארוכה אבל אני עוד זוכרת אותך מהפורום העצוב. (ואם טעיתי סליחה) אבל הייתי איתך ברגעי העצב וגם השמחה. והפורום הזה הוא אוצר לכל אלה שומוצאות את עצמם מהריון תקין לחלוטין במיטה
בשמירה בסיכון, בבדיקות וכל הלחץ מסביב רק יכול לעזור תמיכה של אחרות. בהצלחה גדולה

קנגה רו

New member
ברכות מבורכות וגשם פולני!!!

יקירתי, כל הכבוד לך!!! בפעם המליון אני שואלת את עצמי מהיכן את שואפת כוח - לא יודעת את התשובה, אבל שלא יגמר לעולם. אז כל הכבוד על היוזמה וההקמה ובנינו, באיזשהו מקום אני מקווה שהפורום הזה ישאר מיותם...

אמאדובה

New member
מזל טוב לפורום החדש!

אין מה להגיד - לא יכלו למצוא לו מנהלת טובה יותר... ומקווה שייצאו מפה עוד הרבה "מזלטובים"!

ברכות על הפורום החדש../images/Emo140.gif

ומי כמוך אמא של פילפלון מתאימה לנהל אותו, אני בטוחה שתתני כאן את כל התמיכה הידע וההסברים המעמיקים לכל ההריוניות. וכמה שזה ישמע לך מוזר, אני כבר מתה להצטרף לפורום שלך כחברה מן המניין. כי ההריון הבא שלי (שיגיע כבר!!!) יהיה מתחילתו "בסיכון" בגלל בעיית קרישתיות ולידת פגית iugr בסיבוב הקודם.

אז כמובן שגם אני במברכות

מי כמוני יודע עד כמה הפורום הזה נחוץ, ועד כמה הוא יתן מענה לכל אלה שנופלות בין הכסאות. יקירתי, אין צורך לאחל לך "עלי והצליחי", כי את זה כבר עשית אינספור פעמים. אני רק מאחלת לבאות הפורום שימצאו כאן סיוע ויצאו עם ידיים מלאות כל טוב!
עתליה

למעלה