ברכות על פתיחת הפורום החשוב הזה

יואב../images/Emo46.gifאני פשוט ח י י ב ת להגיב לך

"תחזרו לארץ ואז אני אפילו אהיה מוכן לשמור עליכם" אתה תקבע מי נמצא בארץ ומי לא? אתה תחליט מהם הגבולות של המדינה ואיפה הם עוברים? אתה תחליט שהדם של מתנחל פחוּת מדמו של איש שמתגורר בת"א/אילת/קריית שמונה? למה מי אתה בכלל?

יוטו

New member
יללא יואב - בוא תעזור לי להקים ישוב

חדש בשומרון! מה דעתך על ליד שכם?

Mיקי_

New member
זה האו"ם שמחליט עליהם

ומעבר לזה גם מדינת ישראל מעולם לא סיפחה את שתחי יש"ע למדינת ישראל, תבדקי במפות ובהסכמים, השטח הכבוש היחיד שסופח בניגוד לקביעת האומות המאוחדות הוא הגולן. שבתקווה גם ממנו נרד בקרוב

DarlingAdam

New member
לא יודע מי זה "אתם",

אבל אני נגד אנשים שהורגים אנשים, שהורגים אנשים, שהורגים אנשים. וזה נראה לי הגיוני לגמרי. משהו בנוגע לעניין הפעוט הזה, שטוען שלהרוג אנשים זה בעיקרון לא דבר כל כך טוב ושמח.

יוטו

New member
אהה אז אתה רוצה שהם ימשיכו להרוג

אותנו ואנחנו נשב בשקט? ולא רק זה - גם נעזור להם להרוג אותנו? ( לסגור את צה"ל) תביא כאן לא יהיה שקט עד שמשהו ינצח ( או אנחנו או הם)

DarlingAdam

New member
כאן לא יהיה שקט

עד ששני העמים ימותו וייכחדו - אם כולם ימשיכו לחשוב כמוך. וכולם מוזמנים לחשוב כך, אני פשוט לא רוצה בזה כל חלק. ההרג השיטתי וחסר המחשבה משני הצדדים - דרך אגב, יפה שאתה מניח מראש לאיזה צד אני משתייך. בקשר ל"לסגור את צה"ל" - דעתי האישית היא שלכל אחד מגיעה דעתו. שגיוס חובה הוא פגיעה בזכויות הפרט. ושמאחר וחייבים צבא, לפחות בינתיים, עדיף צבא מקצועי - גם יעלה פחות למשלמי המיסים, גם יהיה יותר יעיל באותן פעולות הרג שאתה כל כך מחבב, וגם, כשימותו בו ילדים "משלנו" בני 18 או 19, לפחות נדע שהם הסכימו והתנדבו למוות הזה.

יוטו

New member
אם אתה לא מוכן למות בשביל לשמור על

מדינתך אז- אין לך מה לחפש כאן ! לך לארצות הברית שם אתה לא חייב להתגייס!

DarlingAdam

New member
"אם אתה לא מוכן למות"...

אתה לא שם לב לקיצוניות של מה שאתה מבקש ממני? מוות? ולמה דווקא לארה"ב?

סֵג

New member
מי שחי כאן

חייב למות למען מדינתו? אתה נשמע כמו משחק מילים מרושע.

יוטו

New member
לא חייב למות(בטוח) אלא חייב להיות

מוכן להקריב את עצמו למען מדינתו!

אנדרי ז

New member
נו, אז את הבית שלך אתה מוכן להקריב?

אתה יודע, לפני שאתה דורש מאחרים להקריב את חייהם למען השגעונות שלך...

יוטו

New member
לא נכון ! אם אני אתן את הבית שלי

לכלבים - נראה לך שהם יסתפקו רק בזה? ההפך הם ירצחו בנו יותר!

למעלה