ברק אובמה , בדילוג אותיות, והנבואה בתנ"ך

Liat 018

New member
חקרת אתזה פעם?

ברור לי שלא... כי אפשר להוכיח את קיומו של אל אחד ושל תורת ישראל...

tapoozz

New member
לקשקוש של "אל אחד ודת ישראל" אין קשר למציאות

הדבר העיקרי שניתן לקבוע - שהאדם הוא הנקלה ביצורים והמסוכן שבהם. זה בודאי לא עבודה אלוהית. נכון?.....

רציתי להאיר את עינייך../images/Emo13.gif

ראשית, צר לי על הצורה בה חברך בא אלייך , לאחר שחזר בתשובה,וניסה להחזיר אותך בתשובה מבלי שזה בא ממך, כי אני מאמינה שכל דבר צריך לבוא מפנימיותו של האדם. ולא בדרך של כפיה. בעניין שכתבת , לא נראה לי שמישהו מאוד רוצה להכנס לכל פרט שכתוב בתנ"ך, אך יש תוכנה שקיימת בצפת במרכז כלשהו, ראיתי את טוביה צפיר בטלויזיה בערוץ 8 לפני מספר שנים, שהיה שם,וניתחו את שמו בדילוגי אותיות, הוא נשמע מאוד נלהב ממה שנאמר לו. ואפשר למצוא את שמו של כל אדם , עם דברים מעניינים לפעמים גם לא נעימים. אז למה לא בדקו על רצח רבין ? אולי כן בדקו ולא אמרו, אולי לא עניין אף אחד. אני מבינה שכל מקום שמביא דילוגי אותיות על מישהו, מביא את זה מאותה תוכנה או דומה לה . כמו שיש כאלו שמאימינים במגידי עתידות ובנבואות יש פי 10 שאינם מאמינים בנבואות. וצדיק באמונתו יחיה.. כמו שיש מאמינים בתיקשור עם עולמות נוספים, ויש כאלו שלא. באור וטוהר וטוב לב

Saladin

New member
גבירתי, מה זה השטויות האלה?

אפילו דילוגי אותיות אין פה, הרווח בין האותיות המרכיבות את השם "אובאמה" הוא רווח שרירותי ולא חוזר על עצמו (פעם 6 אותיות, פעם 5, פעם 9), אז מה את מקשקשת? גם בשורה וקצת שכתבתי אפשר למצוא את השם של אובמה, אז מה?

כתבתי משהו שקיבלתי../images/Emo13.gif

למייל, כחומר למחשבה, לא ציינתי שכתבתי אני את זה, ואם תקרא עד הסוף, תבין שגם אני בודקת דברים שאני קוראת, בסך הכל נוצר כאן דיון , שכל אחד הביא את הדיעה שלו, מהמאמין בדת משה ועד למסיונר .. טוהר הכתיבה והלשון היא תכונה עילאית כשמדובר על טבע האדם. טבע של סגנון לא נעים, יכול גם להטביע !!! מכבדת דעתו של כל אדם, וכל דת באשר הוא , ובכל גיל. חוץ ממלל לא ראוי, לא אמרת כלום. ( נדמה לי שספרתי שוב וכן יש רווח קבוע ) יום נפלא גם לך

טעות הקלדה שלי, בהעתקת הפסוק

עכשיו העתקתי מהתנ"ך, " תֵּחַת ישְִׂראֵָל כּיִ הִננְיִ מוֹשִׁעֲך מֵרחָוֹק ואְֶת זרַעְֲך מֵאֶרץֶ שִׁבְיםָ ושְָׁב יעֲַקוֹב ושְָׁקַט ושְַׁאֲנןַ ואְֵין מַחֲריִד: היתה חסרה " ו " , כנראה נמחקה כשהדגשתי את האותיות . מקווה שזה יותר ברור , לפחות בבחינת הכתוב. שבת מבורכת

../images/Emo13.gif

יום טוב, אני לא מנסה להיות צודקת או לא. לא כל מה שאני כאדם מביא, בהחרח אני מאמינה בו. יש נושאים שאנו נתקלים בהם, ודעות שונות מלמדות. אז יש שזה מעניין אותם, ויש שפחות. ויש שחושבים שמישהו אמר דברי חוכמה ויש שלא. זה חלק מהדואליות של החיים, טוב או רע ...כי ככה בנויים בני האדם.. זה מחשב בסך הכל, ואנחנו בני אנוש. שיהיה לך יום נפלא.

Markup

New member
חוכמה בדיעבד אינה חוכמה.

וידע שנשמר בסוד ולא מופץ, כאילו לא התקיים מעולם והמאמצים לגילויו יורדים לטימיון.

אני מאמין שרובכם מכירים את זה מספר הזוהר...

על ברק אובמה. למי שלא מכיר: אם קוראים את האותיות ברק אובמה הפוך, אז יוצא: המבוא קרב. לכל התחלה יש סוף ולכל סוף יש התחלה, המבוא(ההתחלה) שלאחר הסוף = מלחמת גוג ומגוג. אף מדינה לא תעמוד לצידנו עוד, ואנחנו נשאר לבד בזמן שמפציצים ומכים בנו. כמו שמופיע עוד מימי התנ"ך, בני ישראל חוטאים ואלוהים מעניש אותם שוב ושוב... כמו שהיה בשואה וכמו שקורה היום, מתבוללים, נמצאים בגלות, נישואי תערבות וכו'. רק מצב כמו במלחמה קשה אנו נבין שאין מי שיבוא לעזרתינו ונחזור בתשובה ונזעק לאלוהים שיבוא לעזרתינו. קבלו קישור באותו נושא (נכתב באוגוסט 2008):

hamamin

New member
גם אם כל הספרים "הקדושים" נכונים

"אלוהים" התפטר מזמן כדי לאפשר לאדם לפעול בחופשיות ולהגשים את עצמו כפרט וככלל. אפשר לשחק כבר לבד בגן המשחקים,בלי סייעות וגננת. מעולם לא היה "אלוהים" שהומצא על ידי חכמי הדת אמיתי באמת--- אלוהים הוא התבונה הכוללת היצירתית והחופשית של היקום כולו, היתר מיתחזים זמניים. אף נבואה ואף פעם אינה מתגשמת כי היא אינה מיצגת את החירות היצירתית--- בעצם קיומה כנבואה. היקום הוא התהוות מתמדת ולא תוכנית מיתאר של קבלני-בניין מיושנים.

פנומן 72

New member
נמאס כבר מנבואות ה"בדיעבד"

איך זה שאף אחד לא קם לפני שנבחר ואמר שהוא בוודאות ייבחר כי "זה כתוב במקורות" ? יאללה, חלאס בולשיט !

למעלה