דיון מיובא: מי בחיים לא יתקמבק?

אנסטסיה../images/Emo99.gif

היא גם דוגמה לזמרת שאני מאוד אוהב אבל לא נראה לי שתצליח להתקמבק.

DAN1EL

New member
ובחזרה לנושא ../images/Emo3.gif

עוד שמות שציינו ב"שרשור" בחו"ל: That Jonas Brother who worked with Chris Brown (חח אין לי מושג על מי הם מדברים) מנדי מור (טוב שנזכרו
) לודאקריס ברנדי סיארה קאסי (ותגובה של מישהו על שלושת האחרונות: BRANDY can stop trying CIARA never happened WHO is Cassie?
) סיסקו ניק קארטר ג'יי.סי מאנסינק אשנטי וויטני יוסטון מה אתם חושבים?

Music Man XD

New member
אני אגיב על כל שם ברשימה:

That Jonas Brother who worked with Chris Brown כל הג'ונאס למיניהם הם אפיזודה חולפת. מנדי מור (טוב שנזכרו ) שכחתי מקיומה
לודאקריס הוא דווקא עדיין פעיל לא? ברנדי לא נראה לי שהיא תחזור בגדול. סיארה מנסה כל שנה בערך, לא הולך
קאסי
סיסקו מסכים. ניק קארטר מסכים. ג'יי.סי מאנסינק מי זוכר בכלל חח.. אשנטי מסכים. וויטני יוסטון די מסכים. למרות שלפני שנה-שנתיים היא שחררה אלבום שדי הצליח לא?

DAN1EL

New member
התגובה על קאסי ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חח ממש הצחקת אותי עם זה.

Music Man XD

New member
../images/Emo6.gif

הצחיק אותי להיזכר בה. לא נראה לי שאני זוכר שום שיר שלה. אני רק זוכר שהיא גילחה חצי ראש מתישהו

JokerGirl3000

New member
בשיא הרצינות עכשיו...מי זאת קאסי? ../images/Emo6.gif

לא המצאת אותה עכשיו או משהו,נכון?

Music Man XD

New member
../images/Emo6.gif עד עכשיו לא זכרתי את השיר הזה אפילו.

ממש מתבייש בעצמי. קלאסיקה מודרנית

DAN1EL

New member
עוד שמות שהעלו שם:

דיידו אלאניס מוריסט "כל הבנות החדשות ברגע שהן יעלמו" (אני מניח שהכוונה לקייטי פרי, קאשה וכו') מיילי סיירוס ווילה פורד סיסקו לו בגה (
- WTF - הוא היה ואן היט וונדר לפני שנים, למה שיחזור בכלל? לא באמת היתה לו קריירה) אקווה מארי ג'יי בלייג' מה דתכם?

Music Man XD

New member
מה היה הלהיט של לו בגה?

אני לא זוכר
אין לי זיכרון טוב כשזה מגיע לשמות של זמרים חח.. גם לי עלה השם מילי סיירוס. נראה כאילו הזמן שלה עבר והיא החולפה בבנות דיסני אחרות. אלניס - מי יודע, היא יכולה להפתיע לדעתי. מארי ג'יי בלייג' - היא עדיין משחררת אלבומים ועובדת, לא נראה לי שהיא מתאימה לרשימה הזו.

../images/Emo6.gif על לו בגה.

אלאניס ודיידו
יש לי הרגשה שמיילי הקרצייה עדיין תהיה בסביבה. מרי ג'יי בלייג ממש לא מתאימה לרשימה הזאת מאחר ובז'אנר שלה היא עדיין מצליחה.

JokerGirl3000

New member
קתי פרי +קאשה../images/Emo45.gif

קתי וריהאננה הן מאד מוכשרת ויש לה יציאות מוזיקאליות מאד טובות-אבל בטווח הרחוק אני לא רואה אותה שורדות את הזמן. הרבה בגלל שהאימג' שלה מבוסס על המראה שלה ווייב הנעורים הסקסי, גם המוזיקה היא חלק מזה. לא יודעת איך כי ממשיכה לשיר את "קליפורניה גירלס" גם אחרי גיל 30
היא פשוט אחת מאותן זמרות שיחזיקו תקופה מסויימת וזהו. היא תצטרך הרבה מזל ואנשים מאד מאד מוכשרים מאחוריה כדי להתחדש גם בעוד כמה שנים.

למעלה