דייטים ראשונים.

ספטון1

New member
ת"א לא מפונקים

עיר כמו כל עיר אחרת,עיר שיש בה הרבה צדדים,טובים ויפים.אני גרתי כאן 30 שנה. ממש ליד קולנוע צפון,נכון הייתי סנובית ונשארתי סנובית. בכל אופן חברי ילדות מתרחקים כי הם מתחתנים ויש להם זמן רק למשפחה שלהם ואין להם צורך בחברים. בכל אופן הזמנים השתנו והקשר נהיה דרך הסלולרי בחגים- לאחל חג שמח סתמי ותו לא..... אהה. יש לי בלו בתפוז סרטים בפליס ויו טיוב כדאי להציץ ביי

Miss Julia

New member
וואו זה נכון

או שפשוט נפלתי על סטודנטים שהגיעו לת"א מהפריפריה והם נטולי רכב ? מצד שני, אני לא נתקלתי בתופעה הזו עם גברים שלא מת"א, אם זה מהסביבה הקרובה של ת"א או אזורים יותר רחוקים אני נוטה אבל להסכים שהרבה תל אביבים חיים בתוך בועה ושחושבים שכל מה שמחוץ לת"א זה כבר"מעבר לערי החושך"..,לא כולם, בלי הכללות חלילה, אבל הרבה מעניין

אף פעם לא אהבתי את ת"א והמנטליות שבה....

אנשים שם באמת חיים בתוך אינקובאטור והם מפחדים לצאת ממנו אם זה לא לאילת או חו"ל. אני בכלל לא טיפוס עירוני וגם לא מתאים לי להיות אחד כזה! אני ג'יפאי חובב מרחבים וטבע.... והאמת פה מתחילה הבעיה שלי בדייטים. עוד לא נפלתי על אישה שטענה שהיא חובבת טיולי טבע ומסלולי שטח ולינה בשטח. והיו גם כאלו שסירבו לעלות לג'יפ שלי בטענה שהוא "חורני ולא בטיחותי" - הזוי ביותר! בכלל אני בת"א ניראה כמו "עוף מוזר"

inbardaf

New member
זה כי לא פגשת אותי ../images/Emo13.gif

אני חובבת טיולים מושבעת והייתי עולה בכיף על הג'יפ שלך (בתנאי שאתה נותן לי לנהוג...) וצר לי לאכזב - אבל אני תפוסה... המלצה אישית: לחברה להגנת הטבע יש המון פעילויות, בין השאר טיולים לפנויים פניות. מקום אידאלי לפגוש אנשים בראש שלך. תרשם באתר שלהם ותקבל עלון למייל על כל הפעילויות. (המידע בחינם, הפעילות - תלוי)

בדקתי באתר שלהם בהמלצתך

אין שם מי יודע מה. לא ראיתי טיולים של שיירות ג'יפים או דברים כאלו

inbardaf

New member
זה משתנה כל הזמן

אתה צריך לעקוב אחרי האירועים. אני אישית מקבלת למייל את העלון שלהם וככה תמיד יודעת מה קורה ובוחרת את מה שמתאים לי. פה אתה יכול להרשם לאתר שלהם ולקבל את העידכונים למייל. תחת הסעיף: טבע date תמצא את לוח האירועים לטיולים של פנויים פנויות (כרגע ראיתי שיש רק דברים לגילאים יחסית גדולים, אבל אני יודעת מהעבר כשעקבתי אחרי הדברים האלה, שיש גם לגילאים צעירים יותר) באופן כללי שווה לעקוב אחרי לוח האירועים שלהם ואפשר למצוא אנשים גם בפעילויות שלהם שלא מיועדות דווקא לפנויים פנויות (לא הייתי הולכת על 'משפחות', אבל חוץ מזה, יש סיכוי בכל האחרים) ברגע שתהיה פעיל במסגרת כזו, תוכל פשוט להכיר אנשים כאלה ואולי להכיר את בחירת ליבך בדרך הישנה והטובה - אחת מהחבר'ה.

תודה ../images/Emo45.gif

אני אנסה את זה כי שם בטוח יש איזו חובבת טבע ומרחבים... תודה רבה

Lir האחת

New member
חחח ../images/Emo13.gif

בדיוק הבעיה עם תל אביבים. מצד אחד אני יכולה להבין את זה, מצד שני זה מבאס קצת.

dansha

New member
יש משהו מחוץ לתל אביב?!

חוץ מנמל התעופה בן גוריון כמובן

תל אביבים ודייטים

כמו שהוזכר כבר, מצוקת החניה מעבירה אנשים על דעתם. יצא לי לצאת לדייט עם איזה תל אביבי או שניים, רובם היו סבבה אבל היה אחד שביטל דייט בגלל חניה. למה הכוונה? בתור התחלה הוא שאל אם אני אוכל להגיע לת"א לבד (אני לא ניידת + הגישה לא מצאה חן בעיני). אחרי זה האו שאל אם יש בקרבת הבית שלי מקום נחמד לשבת בו (לא ממש). אחרי זה הוא שאל אם במידה ויאסוף אותי, אני אוכל לחזור לבד מת"א הבייתה (כעיקרון אני תמיד יכולה לקחת מונית, אבל בשביל שאני לא אצפה שתחזיר אותי הדייט צריך להיות ממש ממש גרוע). אחרי כל זה אני בעיקר חשבתי איך אני יוצאת מזה כי מאוד ירד לי ממנו, והוא הקל עלי בכך שהתקשר כרבע שעה מאוחר יותר ואמר שהוא מעדיף "לדחות" את הדייט לפעם אחרת כי לא מתאים לו לחפש חניה בת"א פעמיים באותו ערב. ולמי שכתב שלא יצא להכיר תל אביבית ניידת - זה באמת פחות נדרש כשגרים במרכז העיר, אבל לי דווקא יצא להכיר כמה כאלו. לרוב האוטו שימש בעיקר לנסיעות מחוץ לת"א ובעיר עצמה הן התניידו עם אופניים או תחבורה ציבורית.

Cobe Anan

New member
על פי מכניקת הקוואנטים,

מאחר ותל אביב נמצאת ב"מרכז", הסיכוי למצוא שם מישהו שאינו תל אביבי שואף לאפס. וטוב, זה הגיוני. גם על פי מכניק הקוואנטים, אבל גם סתם כי כאב ראש להגיע לעיר, ואין בה שום דבר מרגש שלא תמצא בחוץ- יותר טוב, יותר זול, ויותר נגיש.

תלויי מי הבנדם

לי הייתה פעם חברה מבאר שבע... הייתי מוכן ליסוע אליה כל הזמן היות ואני חולה הגה מדופלם....לגבי התל-אביבים אינני יודע. אני לא בחור עירוני

למעלה