דנה רון וההגנות על משפחת מיילי :

טוב, אז רק בשביל האינפורמציה הכללית שלך

העונה הזאת היא העונה הכי גרועה שיכולה להיות. אני לא אוהבת אף אחד או אף אחת.
אני צריכה לשחק מול האח הגדול עם מה שיש. זה הלוח שהוא שם בפניי. חבורה של אנשים הכי סתמיים בעולם.
אני בעד יניב. אני בעד בני. אני בעד לבנה ואני בעד ביז'ו. ואת שלי אני מחבבת קצת. עכשיו תאמץ קצת את התאים האפורים ותחשוב למה אני בעד אלה ולא בעד אחרים?
למה דנה לא מעניינת אותי?
למה אני לא אוהבת את ענת?
למה טהוניה מעניינת לי את קצה הסנדל שאין לי?
למה לאון ודור מייבשים לי את המוח?
למה אבי ודורין לא קיימים בשבילי?
למה למה ולמה?
תחשוב טוב.

MCMG

New member
את בעד ביז'ו רק זה מעיד על איך שהשתנת

רכלן וסכסכן סוג אלף אלף שמהיום השני כבר יצר קבוצות יחד עם איך דור קרא ללבנה? כבש. כמה הוא צודק. לבנה היא כבש. לא ייאמן שחושבים שהיא צריכה לזכות. טהוניה עדיפה עליה עשרות מונים

השנה אני בעד הרעים

תזכיר לי לקבוע תור אצל פסיכולוג בימים הקרובים... אני מתחילה להיות מודאגת

אני בעד הרע במיעוטו

והוא יותר נסבל בעיניי מאשר כל השאר.
ממילא מדובר על משחק ולא על סדנה לשלוות הנפש.
מאחר וכמעט כל הדיירים מבחינתי הם מתחת לכל ביקורת, אני נאלצת לבחור בעד הכי פחות גרוע והכי נסבל לי לשמוע אותו יחסית לאחרים. כנראה שעור התוף שלי מאוד רגיש לדיבורים/קולות/טונים של כל השאר.
דקה אחרי שהמשחק הזה מסתיים, אני פונה לעניין אחר. אין לי שום עניין אישי במתמודדים של האח הגדול. מבחינתי הם כלים וחיילים שבאו מרצונם להשתתף במשחק הזה.
את המשחק הזה מנהל האח הגדול מול הצופים בבית כשיש לו שני ליצנים שמנחים את המשחק הזה בדמות אסי עזר וארז טל.
אסי עזר לפחות נסבל כי הוא באמת אוהב את המשחק לטוב ולרע ואוהב את הדיירים לטוב ולרע. לעומתו ארז טל מתנשא, יהיר וזחוח ומנחה את המשחק תוך כדי זלזול מוחלט הן בדיירים והן בצופים בבחינת 'הצופים הדביליים והדיירים הדביליים עוד יותר'.
אז אני לא מבינה מה אתם כל כך מתפלאים שאני תומכת ברע במיעוטו?
מה כל כך מפליא שאני נכנסת למשחק בבחינת 'תמות נפשי עם פלישתים' ודקה אחרי שזה נגמר אני שוכחת מהכל. מה רע בזה?
למי בכלל איכפת במי אני תומכת ולמה? אנשים לא יצביעו לביז'ו בגללי ולא ידיחו את גילי בגללי. כל אחד עושה מה שהוא חושב לנכון.
אני אפילו לא יודעת את מי אני רוצה לראות בגמר, או מנצח את המשחק בעונה האומללה הזאת

אני מסכימה איתך בכל מילה ומילה

הכל יחסי בחיים, בטח במשחק הזה.. כולם שם "משוחקים" לפי הכללים שראו בעונות הקודמות, כולם רוצים את המיליון ו"כולם" צדיקים (לא תמימים), בסוף רק אחד ישרוד, וזה אפילו לא תלוי בנו הצופים,,ההפקה תאמר את דברה, ואנחנו נמשיך לראות נשים משעממות כמו דנה רון ששואלת ועונה באותה נשימה..

בחיים כמו במשחק (כמו בצפיה ) אני מחפשת את הדברים המזינים, אילה שאוכל ללמוד מהם משהו ולו קטן, לנשמה שלי אני מבקשת את המחוות הקטנות שגורמות לי להרגיש בין בני אדם, מי שלא נעים לי, אני זזה, וכשרע לי בכל זאת אני מחפשת את הדברים שבכל זאת טובים לי, ממה שיש ולא ממה שאין,

לצערי הדמויות הגיעו מוכנות מידי למשחק, אבל מכוון שהתכנית לא לבקשתי, אמשיך להנות ממנה ,לטוב והרע, אבחר תמיד ברע במיעוטו, עדיף ,

אגב את ה"בוקר של דנה" אני מכבה מייד, שיז נוט מיי קאפל תי......סורי

MCMG

New member
מה את אוהבת בביז'ו

לא מפסיק לרכל ולסכסך מהיום הראשון
ביז'ו הוא לא הרע במיעוטו
ביז'ו הוא הרע במלא גדולתו הדרתו ותפארתו

מספיק להסתכל על הנעליים שלו בשביל להבין מי הבנאדם. וזה בנאדם עם נשמה מטונפת

MCMG

New member
זאתי האמת

הנעליים מעידות על הבנאדם במקרה שלו

יחפה היי- תמיד נהנתי לקרוא את

את שכתבת וגם עכשיו נהנית לקרוא , את צודקת לגבי כל הדיירים,
אבל התוכנית של דנה רון? האמת בפעמים המעטות שצפיתי בתוכנית של דנה כן נהנתי והיה דוקא מעניין, אז למה לא?

תודה רינת

אני מודה בבושת פנים שלא ראיתי אף פעם תוכנית שלה במלואה, אלא התעדכנתי רק מאמצעי התקשורת.

אל לך להרגש רע

בטח לא בשביל השטות הזאת.
בסקר של עומרי חיון ביז'ו הוא המוביל, אז כנראה שאנחנו לא היחידות...

זה לא סוד שהפורום הזה הוא תמיד מוטה לטובת "מחנה" אחד, ותמיד נוצר רוב ומיעוט.
זה בסדר מבחינתי להיות הפעם במיעוט, לא קרה כלום.
אני בוחרת את מי להעדיף על פי אמות המידה שלי, ואני יודעת מה הן ולא ממש אכפת לי מהשאר

לואיזה7

New member
האם בגלל שיחפה בפארק מביעה דעה אחרת משלך זה

הופך אותה ל"רעה ומכשפה"?
הרי אפשר להפוך את זה כלפיך ולכתוב לך אותם דברים, רק בגלל שאתה אוהד ומעריץ מישהו שאחרים לא אוהבים....

האם זה מצדיק לכתוב לה "השתן עלה לך לראש?"

דנה ויריב נתי "רוכבים " על פליטי האח הגדול

מה רע בסוסים שלא זכו? העיקר להתפרסם..

ועל הרבה פחות מרוני יצאה נגד פרידה

הצביעות חוגגת במלוא הדרה.

לא מאמין לאף מילה של דנה רון. מעולם לא צידדתי בה. היא שיחקה אותה אלגנטית ותרבותית עאלק. בעיני היא בת דמותה של ענת מהעונה הנוכחית.
דנה הודתה בזמנו שהיתה אשה מוכה.
מה קרה?היא כבר לא מזהה אלימות??

מסכים עם כל מילה שלך יחפה יקרה.

לאה133

Well-known member
דנה רון דוגמא לאישה שטוחת מוח, צהובה

שרק רכילות זולה מעניינת אותה, שום עובדות חיים לא מעניינות אותה, היא רוצה צהוב, ירוד ונמוך. אני לא סובלת אותה ולא את התוכניות הירודות שלה

צהוב ירוד ונמוך זה המקצוע של דנה רון

מה כבר היא יכולה להציע . חוץ מזה שהיה לה "מזל" שיריב נתי עמד מאחריה בחסות מפעל הפליטי ריאליטי שהקים..

למעלה