דעות, מחשבות וגם
על הפרק של אתמול...

משימת באטלס!! מיה הטבעונית משחקת אותה!

טוב , שוקולד טבעוני , והטיבעונים גם אומנים ??
בעל אופן היא שולטת שם בענין!

דינה163

New member
שלחתם את סלמה ??? והשארתם את שלי ?????

פשוט בזיון וחוצפה, ילדה חסרת נסיון אמנם יפה אבל לקרוא לה מבשלת ולהדיח את סלמה? חוצ]ה ממדרגה ראשונה בושה
אייל שני התלהב מהביצוע שלה על מה ??????????????????????????????
בטוח שהיו דמעות כי כולם ידעו שלא הגיע לה ללכת תחזירו אותה מייד את סלמה

בעל דעה1

New member
סלמה היתה טובה יותר משלי - אתה חייבים להודות

לא הוגן - סלמה עשתה את האטלס טוב יותר מאשר שלי
שלי רק בכתה והשאירו אותה כיון שהיא צבעונית ורגישה מידיי
זה לא היה הוגן - אתם לא שופטים מקצועית אלה רק רוצים ליצור
אתם השופטים שיטחיים בבחירה ולא עמוקים מקצועית - פשוט חבל ! ! !

ממעוד1

New member
שלי היתה צריכה ללכת

לא ברור לי מה עמד מאחורי החלטת השופטים הערב. סלמה הציגה יכולת בישול מדהימה עד כה ומכל מקום טובה בהרבה מזו של שלי שכל הבישולים שלה עד כה היו מבולגנים חסרי השראה וייחוד.
האם העובדה ששלי צעירה ויפה היא שגרמה לשופטים להשאירה בתוכנית? חבל!!! ומאוד מאכזב!

tsbanker

New member
מאוד מפתיע ! מעצבן ואף גובל בשחיתות !

איך ייתכן שהדיחו את סמלה ? המנה שלה עולה על לפחות 3 מנות אם לא יותר ! וזה גם לפי הצהרת השופטים. מבחינתנו ראינו כבר כל התוכניות וזו פעם אחרונה, כי משהו לא תקין בשיפוט. נורא ואיום ומעורר גזענות....

Sola4

New member
גזענות חסרת גבולות!!!!! כל פעם מחדש

אני פשוט לא מאמינה !! לסלמה היה ביצוע יותר טוב מחצי מהמשתתפים היא ביצעה את כל המתכוניםםם !! בסוף אתם מדיחים אותה
גועל נפששש תוכנית מגעילה
אני לא צופה במאסטר שף יותר !!! כךך אתם רוצים ללמד את הילדים שלכם להיות פלצנים ובכיינים ושירחמו עליכם למרות שאתם לא שווים

מראה10

New member
הדחה שערורייתית

בושה!!!לא עולה על הדעת שהבחירה להדיח את סלמה ולהשאיר את היפה הייתה על סמך כישורים במטבח.איך העזתם?זה כל כך שקוף.אני לא צופה בתכנית יותר!

bashlani

New member
החלטות השופטים הערב

התחלחלתי מההחלטה הלא מכובדת שנעשתה הערב. נכון ציין,כמדומני רושפלד, ששלי גילתה חוסר יכולת להשתלט על עצמה במהלך המשימה.הדמעות שלה לא תחליף לבישול איכותי. סלמה התנהגה בכבוד ואכן כושר הסיבולת שלה ויכולתה לשבת ללא דמע לאחר חיוסר צדק כה משווע ,מזכה אותה במתן הזדמנות נוספת.אני קורא לכל החברים בפורום להצטרף לקריאתי.
הערה נוספת: אני תקוה שלא שיקולים זרים (מלבד אשד הדמעות של שלי) הנחו את החלטת השופטים.

בעל דעה1

New member
התדמית שלכם כיום שואפת לאפס בהחלטה שגוייה זו

כל שופט ושופט נפגעה לו התדמית הטובה שיצר במשך השנים
אתם בושה
אין לכם שום יכולת שיפוט מקצועית
סלמה הרבה מאוד יותר טובה מרבים שמתמודדים כרגע
היא מקצועית ממוקדת חכמה אסטתית בוגרת ועוד מחמאות רבות
אתם גרמתם לדחייה מכם ומהתוכנית העלובה בכך ששינתם
את המציאות הברורה על פיה שסלמה טובה יותר
וללא סיבה מוצדקת ומקצועית הדחתם אותה
סלמה אני מחזק אותך באופן אישי
ומי שמוכן להצטרף פשוט תוסיפו תגובת שרשרת להודעה זו

צופה35

New member
הדחת סלמה

הדחתה של סלמה היא לא הגיונית בכלל אין אפילו סיבה. להבדיל משלי שלהדחתה סיבות רבות. מוזר חשבתי שהתחרות היא מי שף יותר טוב... לא בכיין יותר דרמטי

JustSharona

New member
שער פזור דמעות נזלת ידיים מלוכלכות ולא שטופות

זה מה שראיתי אתמול בתוכנית.

lakuna

New member
צילומי תקריב של שלי לאורך התוכנית -כנסו

עוד לפני שהתחילה הדרמה הגדולה של ההדחה סביב השולחן, כשעוד המשימה היתה ממש בהתחלה, שמתי לב שהמצלמה לא רק שמתרכזת בשלי, אלא מתרכזת בצילומי הרגליים שלה + המחשוף, בעיני זה היה מאוד בוטה וגם כל כך חזר על עצמו,
נכון שלי נראית טוב יש לה גוון עור שמצטלם יופי עם העיניים, אבל ראבק אנו פה בתחרות על מי יודע לבשל....ולא על מי נראה הכי טוב...

אפשר להבין שלהפקה יש שיקולי רייטנינג וכן אפשר להבין שאנשים שנראים טוב ויוצרים דרמות יזכו ליותר זמן מסך, אבל מפה ועד לצילום שמתרכז בחלקים מאוד ספציפיים של הגוף..יאאק לי זה צרם.

ואז הגיע החלק של ההדחה, נכון שאולי להדיח את בני זה היה קצת בוטה כי האדם בשלן לא גרוע, ונכון שלסלמה היו טעויות ובכלל אפשר לומר שלבני זוג היה חלק מכריע בהצלחת המשימה. אבל זה זועק לשמיים שהתחרות הזו גדולה על שלי בכל המשימות שהיו עד כה.
חבל....

leonardo 15

New member
הדחת סלמה

התוכנית אינה משדרת אמינות הדחת סלמה אתמול הראתה כי זו תוכנית דוגמנות ולא בישול ,חבל ,אי לכך החלטנו ואני אומרת זאת ברבים (זה כולל המון אנשים ומקורבים)החלטנו להפסיק לצפות בתוכנית...........חבל שתוכנית שהתחילה עם מסר לתוכנית בישול התדרדרה כל כך ,........הגיע הזמן שתקשיבו להמון הצודק.

בכל אופן , היא גם עוזרת בעצות לאחרים,

טוב אם הם מתחשבים בבעלי חיים ,
בטוח שהם מתחשבים בבני אדם, לא ??

SZLTF

New member
מסכים, אייל שני פלצן מהסרטים "יש יופי בחורבה"

זה מה שהוא אמר על הזוועה שהילדה המגעילה הזאת יצרה, לא יאומן!
בכלל לא מובן איך היא נכנסה לנבחרת,
סלמה ב-5 דרגות יותר טובה ממנה,
אני היום הפסקתי לצפות בתוכנית!!!

בעל דעה1

New member
אני מגיב לעצמי אבל אין מה לצפות בתוכנית יותר

אתם רדודים ולא מקצועיים ללא החלטה עם יד על הלב
פשוט בושה מקצועית.
אתם מחשיבים את עצמכם למשהו שאתם לא !!!
אהבתי את התוכנית עד פרק ההדחה הזה.
גרמתי לי לסלידה מהתוכנית.

מחזקת את סלמה

סלמה - יישר כוח!!!
את לוקחת בכיס הקטנטן שלך את שלי ומי יודע אולי עוד יחזירו אותך לתוכנית, לדעתי זה כבר קרה בתוכניות מסוג כזה.

Nogar6

New member
החלטה גזענית נטולת כל מרכיב מקצועי.

טעם מר בפי. ההדחה של אתמול מדיפה ריח חזק של גזענות ואפליה דתית.אכזבתם בגדול!!!!

למעלה