דעות, מחשבות וגם
על הפרק של אתמול...

lb22

New member
אחרי שראיתי את זה שוב פעם...

אני נוכח לדעת שאני צודק.

רושפלד אומר קבל עם ועדה (וגם מיכל ואייל) שהשוקולד היה לא טוב.
הטימפרור היה גרוע מאוד והם ראו את זה בזה שהכיפה הייתה דקה מאוד מאוד מאוד (הכי דקה שהם קיבלו) ואמרו את זה
בכיוון השלילי).

ורושפלד טוען שזה היה הדבר המרכזי שהם נבחנו עליו הטימפרור והבניה של השוקולד

כל השאר נעשה בעזרה של אחרים (ואין ספק שתום טוב ממנה ועזר לה מאוד).

בקיצור לפני שמתלהמים ויוצאים נגד כל העולם ואשתו צריך לבדוק בדיוק מה אמרו, אז גם המנה של סלמה לא הייתה טובה וכנראה אף נכשלה במבחן התוצאה של הטעם.

אבי2322

New member
תראה ברור שסלמה נכשלה במשימה

על זה אין ויכוח ולכן היא גם נשארה כאחת המועמדות הסופיות להדחה אבל עדיין היא היתה הרבה יותר טובה משלי שלא עשתה פשוט כלום במשימה.
אני לא מסכים איתך לגבי הפרטנר כי גם לו היה חלק במשימה גם אם לא מכריע.

ראיתי עכשיו את הפרק, ואני פשוט מזועזע...

אין לי עוד מה להוסיף! שלי בכלל לא עמדה בסטנדרטים עד עכשיו, בכל המשימות שהיו.

יונתן רושפלד הוא היחיד ששופט במקצועיות אמתית, תענוג לשמוע את הניתוחים שלו.

הדחת סלמה במקום שלי פשוט מזעזע!

זה לא יאומן שהדיחו את סלמה במקום את שלי. מה קורה כאן? התוכנית הזאת מעדיפה יופי על כשרון? חשבתי שהתוכנית הזאת מצריכה כשרון בבישול ולא תוכנית על מלכות יופי. שלי אמנם חמודה ויודעת לבשל בבית אבל לא ברמה של מאסטר שף, הרי היא נכשלה בכל המשימות הקודמות ובכל זאת נשארה אפילו שהבשר לא התבשל לה. זה פשוט לא הוגן ועכשיו הראו לנו השופטים שהתוכנית הזאת מכורה ולא אמיתית. וקראתי את כל התגובות וכולם חושבים כמוני ואותו דבר. לשופטים: אם אתם רוצים להיות הוגנים באמת אתם צריכים להחזיר את סלמה. כולם מאוכזבים מכם.

אבל במבחן התוצאה

דווקא הבנתי שלבחור היה הקינוח הכי גרוע
אייל שני אמר שצריך לזרוק את זה לפח
ושל שלי היה קינוח טוב למרות הכל!

alice131

New member
ההדחה מאמש

ההדחה אתמול השאירה טעם רע בפה, תרתי משמע, התחושה שלי שהדבר נעשה לא מטעמי מקצועיות אלא במראה שעובר מסך. אין ספק שסלמה עולה על היכולות של שלי בתחום הבישול אבל כמה דמעות מצידה של שלי וכמובן פנים יפות הכריעו את הכף לרעתה של סלמה. לפי השופטים בעונה הזו המטרה הייתה להציב סטנדרטים גבוהים יותר בפני המתמודדים וברור ששלי אינה עומדת בסטנדרטים אלו וסלמה כן אבל במקרה זה ההדחה הייתה לא מקצועית ומאד מאכזבת ונבעה משיקולים שאין להם מקום בתכנית בישול. וחבל שכך:(

חשבתי על זה שהשאירו את בני כדי שיהיו גברים

כי גם ככה יש נחיתות מספרית לגברים
למרות שהוא זה שהיה צריך להיות המודח

miki669

New member
מה שהיה בפרק אתמול היה ביזיון!

סלמה הוכיחה מקצוענות עד כה, נקייה, עובדת עם כיסוי ראש וכפפות בניגוד לשלי שעובדת בצורה מלוכלכלת מאוד.
לא מצליחה להבין את השיקולים שעומדים מאחורי כל הדחה. בחיי. זאת תכנית בישול או תכנית "יופי"??
ובאשר לקינוח- נראה קינוח שווה ביותר, יש בו את כל המרכיבים שאני אוהבת- מקרונים, עוגות שוקולד בכל מיני וריאציות. תענוג.

למעלה